Znajdź odpowiedni motyw na swoją bluzę z kapturem

Wybieraj z tysiąca projektów i ponad 150 produktów.
Zaprojektuj naprawdę wyjątkową bluzę!

Produkty


Projektowanie bluz z nadrukiem ze świetnymi motywami. Tak to się robi:

Kliknij Bluzy z nadrukiem, aby rozpocząć projektowanie. Zostaniesz przekierowany do naszego Koszulkomatu, a na ekranie pojawi się nasza klasyczna bluza męska z kapturem. Z lewej strony Koszulkomatu znajdują się nasze najpopularniejsze projekty, z których możesz wybrać motyw na swoją bluzę. Szukając konkretnego motywu, możesz posłużyć się okienkiem wyszukiwania. Możesz też przejrzeć różne kategorie motywów. Kliknij w wybrany motyw, a już po chwili pojawi się on na Twojej bluzie.
Możesz powiększać lub pomniejszać motyw za pomocą strzałek w prawym dolnym rogu motywu. Uważaj jednak, żeby motyw nie wyszedł poza obszar drukowania. W takim przypadku nie będziemy mogli go wydrukować na Twojej bluzie. Pozostałe symbole w rogach motywu pozwalają go przesuwać (symbol w lewym górnym rogu), obracać (symbol w prawym górnym rogu) lub usunąć (kosz w lewym dolnym rogu). Ale to nie wszystko! W przypadku większości motywów, możesz też zmieniać ich kolor. W tym celu przejdź do panelu z prawej strony Koszulkomatu. Wybierz ulubioną kombinację barw dla Twojej bluzy z nadrukiem.
Chcesz sprezentować bluzę z nadrukiem wyjątkowej osobie i wybrać takie kolory, które na pewno jej się spodobają? To żaden problem! Na naszej platformie znajdziesz różne kombinacje barw dla różnych produktów i motywów. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla swoich najbliższych. A na końcu procedury zamawiania możesz też wybrać wyjątkowe opakowanie na prezent. W ten sposób nadasz wyjątkowy styl swoim prezentom.

Bluza z kapturem – z własnym tekstem lub zdjęciem

Masz już świetny wzór na bluzę z kapturem, ale potrzebujesz jeszcze fajnego powiedzonka? To żaden problem! Kliknij Dodaj tekst, a na Twojej bluzie pojawi się pole tekstowe. Możesz powiększać, przesuwać, obracać i usuwać tekst za pomocą symboli w rogach pola tekstowego. Klikając w pole tekstowe, możesz edytować tekst, który widzisz na ekranie. Wpisz dowolny tekst, który ma się pojawić na Twojej bluzie z nadrukiem. W panelu z prawej strony Koszulkomatu możesz też zmieniać rodzaj, rozmiar i kolor czcionki. Dzięki Spreadshirt – ekspertowi od nadruków – możesz zaprojektować wyjątkową bluzę z kapturem. Pokaż, na co Cię stać dzięki Spreadshirt! Zaprojektuj bluzę lub koszulkę ze śmiesznym powiedzonkiem.
Chcesz zaprojektować bluzę z kapturem ze zdjęciem? Kliknij Załaduj zdjęcie i prześlij zdjęcie ze swojego komputera do Koszulkomatu. Pamiętaj, że grafiki pikselowe, do których zaliczają się zdjęcia, nie mogą być drukowane na przodzie bluzy. Możesz za to umieszczać zdjęcia na plecach. Skorzystaj z podglądu swojego projektu z prawej strony Koszulkomatu, aby odwrócić bluzę na odpowiednią stronę. Kliknij w drugie okienko podglądu. Widzisz teraz tył bluzy. Podobnie jak w przypadku motywów z naszego Pasażu, musisz teraz kliknąć w zdjęcie, aby pojawiło się ono na Twojej bluzie. Symbole w rogach zdjęcia pomogą Ci umieścić je na właściwym miejscu lub zmodyfikować je, tak aby dostosować bluzę do Twoich potrzeb.