Certyfikaty i pieczęcie

Jakość i odpowiedzialność - te wartości leżą na sercu pracownikom Spreadshirt. Jeżeli chodzi o odzież, świadczą o tym przyznane jej certyfikaty i znaki jakości. Pokazują one, czy producent przestrzega obowiązujących standardów i czy produkuje swoje towary w sposób uczciwy i bezpieczny dla środowiska. Wszystkie certyfikaty muszą być regularnie odnawiane.

Z następującej listy, której nie można jednak uznać za kompletną, możesz dowiedzieć się, które znaki jakości i certyfikaty posiadali nasi producenci oraz do jakich należeli organizacji w momencie ostatniej aktualizacji (10/2020). Klikając poszczególne nazwy, otworzysz odnośne strony internetowe. Dodatkowo dowiesz się, czy producent podpisał się pod naszym Kodeksem postępowania.

Jeżeli masz więcej pytań dotyczących produktów lub producentów, zadzwoń do naszych sympatycznych pracowników Działu Obsługi Klienta.

Tekstylia

Anvil

Anvil jest spółką zależną Gildan Activewear Inc. Jako jedno z najważniejsze zadań marka stawia sobie celebrowanie wyjątkowości swoich klientów. Zdecydowanie kładzie nacisk na krój i wygodę, dlatego każdy znajdzie tutaj swój absolutnie ukochany element garderoby. Koszulki Anvil posiadają certyfikat Öko-Tex® Standard 100.

www.anvilknitwear.com

AWDis

https://shop.ralawise.com

B&C

Belgijski producent B&C nie uznaje kompromisów: wszystkie T-shirty, koszulki polo i bluzy posiadają certyfikat Öko-Tex® Standard 100. Jako członek Business Social Compliance Initiative (BSCI) oraz Fair Wear Foundation (FWF), firma jest również zaangażowana w utrzymywanie wysokich standardów społecznych we wszystkich krajach swoich dostawców.

www.bc-collection.eu

Babybugz

Z miłości do maluchów: cała gama produktów Babybugz, dziecięcej marki brytyjskiego producenta tekstyliów Mantisworld, posiada certyfikat Öko-Tex® Standard 100. Aby zapewnić lepszą tolerancję produktów, producent rezygnuje również z wywołującego alergię niklu w zamkach i zatrzaskach.

www.mantisworld.com

BagBase

BagBase to marka toreb Beechfield Brands.

www.bagbase.com

Beechfield

Beechfield to marka sprawiedliwie i czysto wykonanych czapek i czapek z daszkiem. Odpowiedzialność społeczna, ochrona środowiska i ścisłe przestrzeganie prawa to dla tego producenta część etycznej polityki firmy, podobnie jak regularne kontrole. Te przeprowadzane są nie tylko we własnych fabrykach, ale też u dostawców.

www.beechfield.com

Bella + Canvas

Zdrowy styl życia, odpowiedzialność społeczna: Bella nie tylko o tym mówi, ale przede wszystkim to robi. Budynki firmy są zasilane energią słoneczną, pracownicy jeżdżą hybrydowymi samochodami służbowymi, używają papieru z certyfikatem FSC i organizują uroczyste sadzenie drzew. Wzorowo!

www.bellacanvas.com

Build your Brand

Z marką streetwearową Build your Brand można się poczuć naprawdę na luzie. Jeśli cenisz sobie modne, miejskie fasony, to dobrze trafiłeś. Równie ważny dla Build your Brand jest temat odpowiedzialności społecznej. Jako członek Business Social Compliance Initiative (BSCI), marka zobowiązuje się do przestrzegania wysokich standardów społecznych we wszystkich krajach swoich dostawców.

  • Certyfikaty i znaki jakości: BSCI

www.buildyourbrand.de

Continental Clothing

„Nie czekaj, działaj”. Firma Continental Clothing Corporation przyjęła tę zasadę za swoją misję i kolekcją EarthPositive zapoczątkowała rewolucję w branży ekologicznych tekstyliów, zmniejszając emisję podczas produkcji nawet o 90%. Ta modna marka, do dziś prywatna firma średniej wielkości, zobowiązuje się do etycznego działania i kontroli podczas całego procesu uprawy, produkcji i sprzedaży.

www.continentalclothing.com

Daiber

Marka Gustav Daiber może się poszczycić szeroką gamą produktów i długą historią, z której wynosi ogromne doświadczenie. To producent wysokiej jakości wyrobów, świadomy swojej odpowiedzialności ekologicznej.

www.daiber.de

Fruit of the Loom

The Fruit Code – tak Fruit of the Loom nazywa swój wewnętrzny kodeks etyczny. Ale jest w tym coś więcej: chodzi o zrównoważoną, bezpieczną produkcję tekstyliów i uczciwe warunki pracy. Te zasady mają być stosowane nie tylko we własnych fabrykach marki, ale też u jej dostawców.

www.fruitoftheloom.eu

Gildan

Produkty odzieżowe dla całej rodziny to część globalnego asortymentu marki Gildan. Fajne kroje i modne kolory sprawiają, że te koszulki są świetnym towarzyszem na co dzień. Marka przywiązuje też dużą wagę do ochrony środowiska.

www.gildan.com

Korntex

Odzież robocza i służbowa to specjalność firmy Korntex®. Producent ten jest uważany za lidera rynku kamizelek ostrzegawczych, dlatego rozszerzenie asortymentu Spreadshirt o kamizelki ostrzegawcze Korntex® było dla Spreadshirt punktem honoru.

https://korntex.com

MBW

MBW specjalizuje się w artykułach reklamowych, takich jak nasz pluszowy miś. Są one produkowane na Dalekim Wschodzie. Właśnie dlatego ciągłe zapewnianie jakości i odpowiedzialność społeczna są szczególnie ważne dla tej rodzinnej firmy. Współpracuje ona przede wszystkim z firmami, które spełniają wymagania Business Social Compliance Initiative (BSCI) lub International Council of Toy Industry (ICTI), i zapewnia im na miejscu lokalne zespoły doradcze i kontrolne.

https://mbw.sh

Quadra

www.quadrabags.com

Russell

Jeżeli jakaś firma, tak jak Russell, może się poszczycić 110-letnią tradycją, to znaczy, że zrobiła wiele dobrego. Russell od początku swojego istnienia stawia na innowacyjność, jakość i uczciwość. Wszystkie zakłady produkcyjne firmy są kontrolowane przez niezależną organizację WRAP, a cały asortyment posiada certyfikat Öko-Tex 100.

www.russelleurope.com

Sol’s

The Fair Spirit – to slogan marki Sol i możesz uwierzyć na słowo temu francuskiemu producentowi. Firma produkująca tekstylia i torebki może powołać się na szeroki wachlarz certyfikatów i umów: sprawdzone materiały, sprawiedliwy handel, ochrona środowiska – czego by sobie życzyć więcej.

www.cotton.de

Spreadshirt

Dzięki naszej własnej kolekcji Spreadshirt spełniło się marzenie, które mieliśmy już od dawna. Zależy nam na łączeniu najnowszych trendów z najwyższą jakością nadruków. Wszystkie produkty z kolekcji Spreadshirt posiadają certyfikat Öko-Tex® Standard 100 oraz BSCI. O dalszych certyfikatach z przyjemnością poinformujemy na życzenie.

Stanley & Stella

Ta modna marka to więcej niż tylko producent dobrej ekologicznej odzieży. Stanley & Stella łączy w sobie absolutną wygodę z odrobiną rock’n’rolla. Jest też całkowicie oddana przyrodzie. Począwszy od plantacji bawełny, a skończywszy na produkcji odzieży, Stanley & Stella wybiera wyłącznie świadomych i działających ekologicznie partnerów, zapewniających swoim pracownikom uczciwe warunki pracy.

www.stanleystella.com

Stedman

Koszulki reklamowe, które potrafią sprostać najwyższym wymaganiom – to już od ponad sześćdziesięciu lat motto marki Stedman. Amerykański producent pozostaje mu wierny po dziś dzień. Firma zobowiązała się do przestrzegania standardów takich jak OEKO-TEX® 100 oraz do prowadzenia polityki nakierowanej na sprawiedliwość i uczciwość.

www.stedman.eu

Urban Classics

Urban Classics to modna, wygodna i trwała odzież do noszenia na co dzień. Jakość tej marki opiera się m.in. na odpowiedzialnym korzystaniu z surowców i dobrym traktowaniu pracowników. Urban Classics jest członkiem Business Social Compliance Initiative (BSCI).

  • Certyfikaty i znaki jakości: BSCI
  • Członkostwa: BSCI

www.urban-classics.net

Westford Mill

www.westfordmill.com