Rabat 20% od 2 produktów
Ważny do 27.07.2017 przy zamówieniu 2 lub więcej produktów. Nie można łączyć z innymi bonami. Nie uprawnia do zakupu bonów podarunkowych. Nie można łączyć z rabatem ilościowym (przyznawanym przy zakupie 6 i więcej produktów). Można zrealizować wyłącznie na stronie www.spreadshirt.pl. Nie można zrealizować w sklepach partnerskich Spreadshirt.
20TWO
Realizacja bonu

Zaprojektuj od ręki etui na smartfona z nadrukiem

Etui
Etui na smartfona z nadrukiem – z gotowym lub własnym motywem
Zamawiaj więcej, płać mniej

Zamawiaj więcej, płać mniej

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Motywów co niemiara

Motywów co niemiara

Wysoka satysfakcja klientów

Ulubione produkty z tej kategorii

Wszystkie produkty

Jedyne w swoim rodzaju etui na smartfona z nadrukiem

Chcesz zaprojektować etui na smartfona Samsung lub iPhone? Spreadshirt spieszy z pomocą! Tu znajdziesz elastyczne i twarde etui na aktualne modele, na przykład Samsung Galaxy S7 lub iPhone 7 – w tym na Twojego nowiutkiego smartfona. Projektowanie etui na smartfona z nadrukiem dla każdego W naszym Koszulkomacie możesz zgodnie z Twoim gustem zaprojektować etui na smartfona z nadrukiem w postaci motywu, zdjęcia lub tekstu. W Pasażu Spreadshirt czeka na Ciebie niezliczona liczba gotowych motywów. A jeżeli nie znajdziesz nic dla siebie, zawsze możesz wykorzystać własny motyw.

Podkreśl Twoją wyjątkowość – zaprojektuj etui na smartfona z nadrukiem

Ustawienia smartfona i aplikacji zawsze można dostosować do potrzeb użytkownika. Tak samo etui z nadrukiem powinno odzwierciedlać osobowość jego właściciela! Nadruki na etui wykonywane są w Spreadshirt manualnie. Dzięki temu Twoje etui będzie prawdziwym unikatem. Etui na smartfona z nadrukiem to jeden z popisowych produktów Spreadshirt. Jako ekspert od drukowania na żądanie przywiązujemy szczególną wagę do jakości i trwałości zarówno naszych produktów, jak i nadruków. Dzięki temu będziesz długo cieszyć się Twoim etui na smartfona.