Uwaga! Ogromny wybór motywów na etui dla Twojego iPhona lub innego smartfona

Znajdź odpowiedni styl dla swojego iPhona, iPada, Samsunga lub HTC! Szeroki wybór artykułów w Pasażu.

Produkty


Dziecinnie łatwe projektowanie etui z nadrukiem na iPhona

iPhone to dla Ciebie świętość? Używasz go codziennie, sprawdzasz dzięki niemu maile, serfujesz na Facebooku i ciągle nosisz go ze sobą? Zadbaj o to, by wyglądał naprawdę stylowo! Dzięki samodzielnie zaprojektowanemu etui Spreadshirt z nadrukiem to bardzo proste! Możesz zaprojektować u nas etui zgodnie z własnym gustem – z motywami, zdjęciami lub tekstem. Jeżeli masz ochotę, możesz też zaprojektować koszulkę z nadrukiem, np. z napisem „Kocham mój smartfon”. Mamy oprócz tego wiele innych śmiesznych powiedzonek na koszulki, które świetnie pasowałyby do Twojego iPhona.

Jak zaprojektować etui z nadrukiem na iPhona? To bardzo proste:

  1. Wybierz produkt – w tym przypadku nasze etui na iPhona.
  2. Wybierz motyw – skorzystaj z naszej bogatej oferty motywów.
  3. Dodaj tekst – spersonalizuj etui na swojego iPhona, np. za pomocą swojego imienia!

Etui Spreadshirt na Twojego iPhona 4 lub iPhona 5

Jak znaleźć najlepszy produkt, skoro jest tak wielu producentów etui na iPhona 4 i iPhona 5? Odpowiedź jest prosta. Najlepszy produkt to taki, który można dostosować do swoich potrzeb, dlatego etui Spreadshirt z nadrukiem na iPhona 4 i 5 to najlepszy wybór! Etui Spreadshirt na iPhona to nie tylko produkt zgodny z Twoim gustem. To również idealnie

dopasowana kształtem osłona dla Twojego iPhona 4, iPhona 4s lub iPhone 5. Można wykonać na niej nadruk, który nada całkowicie nowy styl Twojemu iPhonowi. Etui posiada oczywiście otwór na aparat fotograficzny oraz inne otwory na wszystkie przyciski i wejścia. Dzięki temu możesz bez przeszkód korzystać ze wszystkich funkcji iPhona, ładować go i nie musisz ściągać etui, gdy chcesz posłuchać muzyki. Dzięki specjalnej technice druku – termosublimacji, możemy bez problemu wydrukować na Twoim etui na iPhona zdjęcia lub inne złożone motywy. A jeżeli jesteś wiernym fanem Apple i posiadasz także iPada lub MacBooka, możesz też zaprojektować etui z nadrukiem na iPada i torbę z nadrukiem na laptopa.