Chcemy widzieć, jak się rozwijasz

Praca w Spreadshirt
Oferty pracy
Zwinne metody pracy i nowoczesne narzędzia
Otwarta kultura organizacyjna i Feel Good Management, a do tego pole do własnej inwencji
Nowoczesne biura z tarasami na dachu, stołem do ping-ponga, Play­Station i piłkarzyki, bezpłatne napoje i owoce... i oczywiście koszulki do wyboru
Partnerska współpraca w profesjonalnych, międzynarodowych zespołach
Come as you are – w Spreadshirt nie obowiązuje dress code
Indywidualne możliwości rozwoju i regularny feedback
Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu
Rodzice mile widziani – imprezy rodzinne We are family, pomoc w poszukiwaniu przedszkola, elastyczność

Dołącz do nas!

To nie tylko praca
Spreadshirt jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw handlu elektronicznego i cały czas poszukuje nowych pracowników. Chętnie powitamy u siebie zarówno doświadczonych profesjonalistów, jak i nowicjuszy, osoby zmieniające branżę, posiadaczy czworonogów, matki, ojców, nocnych marków, czy też amatorów góralskich kapci (w Spreadshirt nie obowiązuje dress code).
Jeśli chcesz pracować w płaskiej strukturze organizacyjnej razem z naszymi najlepszymi pracownikami na świecie (a ściślej rzecz biorąc w ponad 20 krajach), czekamy na Twoją aplikację.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

W razie pytań napisz do nas na adres jobs@spreadshirt.net

Stefanie Frenking

Head of Recruiting and Feel Good Management

Silvia Lauterbach

Recruiting Specialist

Marion Kalich

Recruiting Specialist

Josephine Woermann

Recruiting Specialist

Często zadawane pytania

Czy jest możliwość odbycia praktyk w Spreadshirt?

Tak, w większości działów oferujemy praktyki dla utalentowanych studentów. Zawsze ogłaszamy aktualnie dostępne praktyki, ale jeśli nie znajdziesz wśród nich nic odpowiedniego dla siebie, warto nas zapytać.

Jak długo trwa praktyka w Spreadshirt?

Aby dobrze poznać dany dział i móc aktywnie codziennie aktywnie pracować przy projektach, praktyka musi trwać przynajmniej 3 miesiące, a najlepiej 6 miesięcy.

Czy praktyki w Spreadshirt są płatne?

Tak, płacimy wszystkim praktykantom wynagrodzenie uzależnione od ich kwalifikacji i dotychczasowego doświadczenia.

Czy mogę napisać w Spreadshirt moją pracę dyplomową/licencjacką/magisterską?

Tak, prowadzimy prace dyplomowe, licencjackie i magisterskie. Ważne jest oczywiście, aby temat Twojej pracy był ciekawy dla Spreadshirt i abyśmy byli w stanie zapewnić Ci optymalną opiekę na czas jej pisania.

Jeśli chcesz napisać w Spreadshirt swoją pracę, wyślij nam najpierw krótkie zgłoszenie wraz planowanym tematem pracy. Postaraj się jak najlepiej nakreślić przedmiot i cele swojej pracy. Aby była ona jak najbardziej powiązana z praktyką, najlepiej będzie połączyć pracę w Spreadshirt i pisanie pracy.

Jak przebiega proces rekrutacji?

Najlepiej przesłać nam dokumenty aplikacyjne drogą mailową. Jeżeli zainteresuje nas Twoja aplikacja, prześlemy Twoje dokumenty do menedżera odpowiedzialnego za dane stanowisko. Wcześniej otrzymasz już od nas e-mail z potwierdzeniem otrzymania Twojego zgłoszenia.

Jeśli Twoja kandydatura przekona także naszego menedżera, skontaktujemy się z Tobą, aby zaplanować kolejny etap rekrutacji. Może to być krótki test, telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna lub spotkanie. Nasz proces rekrutacyjny jest tak indywidualny jak nasi pracownicy i kandydaci na pracowników i może składać się z kilku etapów. Dzięki temu możemy poznać Twoją wiedzę specjalistyczną, zdolności oraz słabe strony i mamy okazję sprawdzić, czy do siebie pasujemy.

Na każdym etapie możesz zadawać pytania naszemu zespołowi ds. rekrutacji. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, powitamy Cię niebawem jako nowego członka zespołu Spreadshirt!