Praca w Spreadshirt

Zabawa i kreatywność

Fachowe podejście i profesjonalna praca zespołowa zorientowana na sukces projektu to sedno naszej codziennej aktywności. Nasi pracownicy mają przy tym mnóstwo swobody. Mogą podchodzić do zadań kreatywnie i wykorzystywać swoje mocne strony. Już od dawna jesteśmy czymś więcej niż start-upem. W naszej siedzibie głównej w Lipsku pracuje już ponad 280 osób pochodzących z różnych krajów. Kolejne 300 osób zatrudnionych jest w Polsce, USA i Brazylii.

Dobre samopoczucie

Już od 15 lat Spreadshirt jest godnym zaufania pracodawcą. Stefanie, nasza managerka do spraw dobrego samopoczucia, już od 5 lat dba o luźną atmosferę w firmie. Pomaga zaaklimatyzować się nowym pracownikom, uważnie słucha pochwał i krytyki, dba o dostęp do owoców i napojów, masaże, a także regularnie organizuje firmowe imprezy, które pozwalają zacieśniać więzi między pracownikami.
Jako firma przyjazna dla rodzin sprzyjamy planowaniu życia osobistego. Aktywnie wspieramy zachowanie równowagi pomiędzy życiem rodzinnym a pracą. Pomagamy w poszukiwaniu miejsc w przedszkolach dla dzieci naszych pracowników. W razie potrzeby dajemy młodym rodzicom możliwość elastycznych godzin pracy lub pracy z domu.

Gra zespołowa

W Spreadshirt najważniejszy jest Twój indywidualny rozwój zawodowy. Nie ważne, czy jesteś informatykiem, specjalistą od UX, marketingu, pracownikiem działu obsługi klienta czy innego zespołu. Obdarzymy Cię naszym pełnym zaufaniem i zawsze będziemy wspierać Twoje talenty i zdolności! W Spreadshirt staniesz się częścią wyjątkowo zmotywowanego zespołu. Będziesz pracować nad niesamowicie ciekawymi projektami, korzystać z ogromnej swobody działania i brać odpowiedzialność za to, co robisz. My będziemy Cię wspierać w dalszym kształceniu zawodowym.

Praca w Spreadshirt to praca w międzynarodowym zespole. Nasi pracownicy pochodzą z ponad 15 różnych krajów, dlatego oficjalnym językiem firmy jest język angielski. Nie martw się! Twoja znajomość języków obcych nie musi być perfekcyjna! Możesz ją doskonalić na jednym z naszych bezpłatnych kursów językowych lub po prostu rozmawiając z pracownikami pochodzącymi z innych krajów. Będzie ku temu okazja w trakcie krajowych i międzynarodowych konferencji.

Oferty pracy

Poznajmy się!

Siedziba główna Spreadshirt znajduje się w budynku mieszczącym dawniej fabrykę, w ulubionej dzielnicy Lipska Plagwitz. Nasze nowocześnie urządzone biura, tarasy na dachu, przytulne kąciki wypoczynkowe, stół do piłkarzyków i tenisa stołowego dają okazję do relaksu i zachęcają do zmotywowanej pracy.