Wszystkie artykuły o 15% taniej
Oferta ważna do 01.03.2017. Nie można jej łączyć z innymi. Możesz wykorzystać bon wyłącznie na stronie www.spreadshirt.pl. Nie możesz go zrealizować w sklepach partnerskich. Twój bon nie uprawnia do zakupu prezentów. Możesz zrealizować bon przy zamówieniu 5 i więcej produktów. Nie możesz łączyć promocji z rabatem ilościowym.
15OFF17
Realizacja bonu
Wyjątkowe prezenty

Wyjątkowe prezenty z nadrukami od serca

Zamawiaj więcej, płać mniej

Pakowanie prezentów

30 dni na zwrot towaru

Zacznij projektowanie od pomysłu

Nasz Dział Graficzny pomoże Ci zrealizować każdy projekt

Dział Graficzny Spreadshirt

Spersonalizowane prezenty to zawsze strzał w dziesiątkę! W Spreadshirt znajdziesz najfajniejsze prezenty dla swoich najbliższych, z nadrukami na każdą okazję.


Prezenty z nadrukiem zawsze na czasie

Kto chciałby dostać w prezencie dwa razy to samo? Albo jeszcze gorzej... kto chciałby podarować komuś rzecz, którą ten ktoś już ma? Dzięki spersonalizowanym prezentom nie popełnisz tej gafy! W Spreadshirt zaprojektujesz koszulki, bluzy z kapturem, kubki i torby z nadrukiem, które wprawią solenizanta w prawdziwe osłupienie! Prezenty z indywidualnymi nadrukami to świetne rozwiązanie na Boże Narodzenie, bo właśnie wtedy potrzebujesz mnóstwo różnych prezentów dla całej rodziny!

Prezenty ze zdjęciami dla Twoich najbliższych

Prezenty ze zdjęciami zawsze się sprawdzają. Każda babcia ucieszy się z kubka ze zdjęciem swojego wnuka, a najlepsza przyjaciółka z koszulki ze zdjęciem z ostatniego wspólnego urlopu. Prezenty ze zdjęciami to zawsze świetny pomysł na prezent, bo nie ma nic bardziej osobistego. Nadają się na każdą okazję i za każdym razem zaskakują przyjaciół i rodzinę – nie tylko w Boże Narodzenie czy urodziny, lecz przez cały rok!

Spersonalizowane prezenty – zupełnie wyjątkowe

Prezenty z indywidualnymi nadrukami są tak wyjątkowe i trafione, że nie mają sobie równych. Kiedy wymyślasz odpowiedni, jedyny w swoim rodzaju nadruk na kubek czy koszulkę to wkładasz w prezent czas, kreatywność i serducho. Trzeba się przecież zastanowić, które zdjęcie przywołuje najpiękniejsze wspomnienia, albo które powiedzonko najlepiej pasuje do starszego brata czy młodszej siostry. Kiedy solenizant otrzyma kupę prezentów, to właśnie Twój prezent będzie tym najfajniejszym!