Zamień Twoje motywy na pieniądze. Łatwo i bez ryzyka.
Platforma dla Twoich pomysłów

Zaprezentuj Twoje motywy na ponad 170 produktach i zyskaj 80 000 kliknięć dziennie.


Zawsze za darmo. Bez żadnego ale!

Opublikuj Twoje motywy
ot tak na ponad 170 produktach!

Gdzie chcesz oferować Twoje produkty?
Wybierz kanał sprzedaży, który najlepiej do Ciebie pasuje.

Zawsze za darmo

Publikowanie w Spreadshirt oznacza:

Publikowanie w Spreadshirt oznacza:
Spreadshirt zajmuje się analizą odwiedzin stron i marketingiem
Ty ustalasz, ile zarabiasz na transakcji sprzedaży
Twoje motywy są na naszych najpopularniejszych produktach
Dowiedz się więcej Sprzedawaj motywy w Spreadshirt
Wróć

Spreadshirt zajmuje się analizą odwiedzin stron i marketingiem // Ofertę Spreadshirt ogląda nawet 80 000 potencjalnych klientów dziennie. Rocznie możesz więc dotrzeć z Twoimi motywami do 30 milionów par oczu. To całkiem niezła liczba odbiorców Twojej sztuki!

Ty ustalasz, ile zarabiasz na transakcji sprzedaży // Ty decydujesz, ile są warte Twoje motywy. Twoja cena może wahać się pomiędzy 1 € a 15 €. Zapiszemy ją na dobro Twojego rachunku po zakończeniu każdej transakcji. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad Twoimi przychodami.

Twoje motywy są na naszych najpopularniejszych produktach // Motywy oferowane w Spreadshirt są automatycznie dostępne na wszystkich najczęściej kupowanych produktach. Od koszulek i bluz z kapturem, poprzez etui na smartfona, aż po czapki i czapki z daszkiem – nasza szeroka oferta ubrań i akcesoriów pozwoli Ci zaprezentować Twoje motywy w najkorzystniejszym świetle.

Zawsze za darmo

Prowadzenie własnego sklepu oznacza:

Prowadzenie własnego sklepu oznacza:
Zarabiasz więcej niż gdziekolwiek indziej
Twój sklep ma indywidualny wygląd i charakter
Ty komponujesz asortyment
Wróć

Zarabiaj więcej niż gdziekolwiek indziej // Spreadshirt oferuje Ci największe możliwe przychody. Oprócz ustalonej przez Ciebie ceny motywu możesz zarobić dodatkowo do 60% ceny produktu bez nadruku dzięki prowizji dla partnera i bonusowi ilościowemu. Twoja praca się opłaca!

Twój sklep ma indywidualny wygląd i charakter // Zaprezentuj Twoją markę, kolekcję odzieży lub Twój zespół tak, jak chcesz. Nadaj Twojemu sklepowi indywidualny styl – taki, który znają i kochają Twoi klienci. To Ty decydujesz, które produkty będziesz sprzedawać. Zrób to tak, jak chcesz!

Ty komponujesz asortyment // Jako osoba prowadząca sklep partnerski, to Ty decydujesz o tym, które produkty pojawią się w Twojej ofercie. Tworząc asortyment, zdaj się całkowicie na gust Twoich klientów. Ponad 170 wysokiej jakości ubrań i akcesoriów od Spreadshirt daje Ci niezłą paletę możliwości.

Bez ryzyka, bez kosztów, bez stresu.
Nie martw się, mamy oko na wszystko.

Magazynowanie
Magazynowanie // Zaopatrzenie i magazynowanie towarów jest w całości po stronie Spreadshirt. Mamy na stanie ponad 170 wysokiej jakości produktów i akcesoriów. Wykonujemy nadruki na żądanie.
Druk
Druk // W Spreadshirt stosujemy wyłącznie najwyższej jakości techniki druku. Dzięki temu możemy zagwarantować zawsze najlepsze i oszałamiające rezultaty.
Realizacja
Realizacja // Od zamówienia, poprzez płatność, aż po obsługę klienta – odciążymy Cię we wszystkich żmudnych obowiązkach osoby prowadzącej własny biznes. Rozluźnij się i o nic się nie martw. Dbamy o wszystko.
Wysyłka
Wysyłka // Dzięki naszym 5 zakładom produkcyjnym w Europie i USA jesteśmy w stanie realizować wysyłkę do ponad 150 krajów.
Płatności
Płatności // Sprzedawaj Twoje motywy w 19 krajach i wyraź siebie w Pasażu w 12 różnych językach. Spreadshirt umożliwia wygodny handel internetowy w 11 różnych walutach.
Obsługa klienta
Obsługa klienta // Wielokrotnie nagradzany Dział Obsługi Klienta Spreadshirt gwarantuje maksymalną satysfakcję z zakupów. Możesz liczyć na to, że Twoi klienci będą w dobrych rękach.
Dowiedz się więcej Zamknij
Sukces? Jasna sprawa!

Projektanci Spreadshirt

Olivier alias
Le.Duc
Projektant z
Francji
Projektant - Olivier
Zdecydowałem się na Spreadshirt, ponieważ jest to bardzo znana platforma, na której mogę bez problemu wystawiać produkty on-line. W żadnym wypadku nie chciałem poświęcać wielu godzin na publikowanie moich motywów.
Paige alias
Pete Za Queen
Studentka PR-u z
San Francisco
Studentka PR-u - Paige
Oprócz studiów i pracy szukałam łatwej w obsłudze platformy, na której mogłabym umieszczać moją sztukę. Zarejestrowałam się, a potem wszystko poszło jak z płatka. Dzięki Spreadshirt pozostaje mi dużo czasu na naukę (i jedzenie pizzy ;)).

Osoby prowadzące sklep

Liz
Właścicielka
„Sweets n Treats”
Właścicielka - Patricia
Tego lata otworzyłam moją pierwszą cukiernię. Klienci oszaleli na punkcie koszulek! Spreadshirt sprawił, że włączenie merchandisingu do mojej oferty stało się dziecinnie proste.
Kerstin
Właścicielka
"Gscheade Leibal"
Właścicielka - Kerstin
Mój pomysł na sprzedaż koszulek z nadrukami promującymi austriacki dialekt chciałam zrealizować od razu, bez zaprzątania sobie głowy samym drukiem. Tworzenie sklepu razem ze Spreadshirt dodało mi mnóstwo motywacji.