Zamień Twoje motywy na pieniądze. Łatwo i bez ryzyka.
Platforma dla Twoich pomysłów

Zaprezentuj Twoje motywy na ponad 200 produktach.


Zawsze za darmo. Bez żadnego ale!

Opublikuj Twoje motywy
ot tak na ponad 200 produktach!

Koszulki męskie
Koszulki męskie
Bluzy z kapturem i koszulki z długim rękawem damskie
Bluzy z kapturem i koszulki z długim rękawem damskie
Kubki
Kubki
Koszulki dziecięce
Koszulki dziecięce
Etui na smartfona lub tablet
Etui na smartfona lub tablet
Topy męskie
Topy męskie
Koszulki damskie
Koszulki damskie
Bluzy z kapturem i koszulki z długim rękawem męskie
Bluzy z kapturem i koszulki z długim rękawem męskie
Czapki z daszkiem
Czapki z daszkiem
Topy damskie
Topy damskie

Gdzie chcesz oferować Twoje produkty?
Wybierz kanał sprzedaży, który najlepiej do Ciebie pasuje.

Zawsze za darmo

Sprzedaż w naszym Pasażu oznacza:

Sprzedaż w naszym Pasażu oznacza:
Twoje motywy prezentowane są ponad 100 000 klientom dziennie
Zamieniasz Twój talent na pieniądze. Zupełnie za darmo.
Nakręcasz sprzedaż dzięki własnym kampaniom reklamowym, Amazon i Ebay
Dowiedz się więcej
Sprzedawaj w naszym Pasażu
Wróć

Dotrzyj do szerokiej publiczności // Ponad 100 000 osób odwiedza codziennie Spreadshirt. To potencjalni odbiorcy Twoich motywów i wielbiciele Twojego talentu. Dzięki reklamie i mądremu marketingowi udaje nam się przyciągać coraz to więcej klientów na naszą stronę. Dołącz do nas i pokaż światu, co potrafisz!

Sprzedawaj bez cienia ryzyka // Wszystko, co musisz zrobić, to puścić wodze fantazji. My zajmiemy się resztą. Sprzedawanie motywów w Spreadshirt oznacza dla Ciebie zero ryzyka. Zarejestruj się, prześlij swoje motywy, odbierz wynagrodzenie. Nie ponosisz żadnych kosztów z góry, a przesyłką i obsługą klienta zajmuje się Spreadshirt. I wszystko to masz za darmo! Zawsze.

Bądź w centrum zainteresowania // Cieszymy się, kiedy nasi projektanci odnoszą sukces. Kampanie reklamowe, takie jak Koszulka Tygodnia czy Spreadshirt Select pozwalają zaprezentować wybrane motywy milionom klientów na całym świecie. To Twoja szansa! I najlepsze na koniec: Dzięki popularnym platformom handlu internetowego, takim jak Amazon czy Ebay, możesz zdobyć jeszcze więcej klientów.

Zawsze za darmo

Prowadzenie własnego sklepu oznacza:

Prowadzenie własnego sklepu oznacza:
Zarabiasz więcej niż gdziekolwiek indziej
Twój sklep ma indywidualny wygląd i charakter
Ty komponujesz asortyment
Wróć

Zarabiaj więcej niż gdziekolwiek indziej // Spreadshop oferuje Ci największe dochody spośród wszystkich tego typu platform. Sam ustalasz ceny w swoim sklepie i otrzymujesz dodatkowe wynagrodzenie w postaci bonusu ilościowego. Przyciągnij klientów do swojego sklepu dzięki elastycznym rabatom. Twoja praca się opłaca!

Twój sklep ma indywidualny wygląd i charakter // Zaprezentuj Twoją markę, kolekcję odzieży lub Twój zespół tak, jak chcesz. Nadaj Twojemu sklepowi indywidualny styl – taki, który znają i kochają Twoi klienci. To Ty decydujesz, które produkty będziesz sprzedawać. Zrób to tak, jak chcesz!

Ty komponujesz asortyment // Jako osoba prowadząca sklep partnerski, to Ty decydujesz o tym, które produkty pojawią się w Twojej ofercie. Tworząc asortyment, zdaj się całkowicie na gust Twoich klientów. Ponad 200 wysokiej jakości ubrań i akcesoriów od Spreadshirt daje Ci niezłą paletę możliwości.

Bez ryzyka, bez kosztów, bez stresu.
Nie martw się, mamy oko na wszystko.

Magazynowanie
Magazynowanie // Zaopatrzenie i magazynowanie towarów jest w całości po stronie Spreadshirt. Mamy na stanie ponad 200 wysokiej jakości produktów i akcesoriów. Wykonujemy nadruki na żądanie.
Druk
Druk // W Spreadshirt stosujemy wyłącznie najwyższej jakości techniki druku. Dzięki temu możemy zagwarantować zawsze najlepsze i oszałamiające rezultaty.
Realizacja
Realizacja // Od zamówienia, poprzez płatność, aż po obsługę klienta – odciążymy Cię we wszystkich żmudnych obowiązkach osoby prowadzącej własny biznes. Rozluźnij się i o nic się nie martw. Dbamy o wszystko.
Wysyłka
Wysyłka // Dzięki naszym 5 zakładom produkcyjnym w Europie i USA jesteśmy w stanie realizować wysyłkę do ponad 150 krajów.
Płatności
Płatności // Sprzedawaj Twoje motywy w 19 krajach i wyraź siebie w Pasażu w 12 różnych językach. Spreadshirt umożliwia wygodny handel internetowy w 10 różnych walutach.
Obsługa klienta
Obsługa klienta // Wielokrotnie nagradzany Dział Obsługi Klienta Spreadshirt gwarantuje maksymalną satysfakcję z zakupów. Możesz liczyć na to, że Twoi klienci będą w dobrych rękach.
Sukces? Jasna sprawa!

Projektanci Spreadshirt

Olivier alias
Le.Duc
Projektant z
Francji
Projektant - Olivier
Zdecydowałem się na Spreadshirt, ponieważ jest to bardzo znana platforma, na której mogę bez problemu wystawiać produkty on-line. W żadnym wypadku nie chciałem poświęcać wielu godzin na publikowanie moich motywów.
Paige alias
Pete Za Queen
Studentka PR-u z
San Francisco
Studentka PR-u - Paige
Oprócz studiów i pracy szukałam łatwej w obsłudze platformy, na której mogłabym umieszczać moją sztukę. Zarejestrowałam się, a potem wszystko poszło jak z płatka. Dzięki Spreadshirt pozostaje mi dużo czasu na naukę (i jedzenie pizzy ;)).

Osoby prowadzące sklep

Liz
Właścicielka
„Sweets n Treats”
Właścicielka - Patricia
Tego lata otworzyłam moją pierwszą cukiernię. Klienci oszaleli na punkcie koszulek! Spreadshirt sprawił, że włączenie merchandisingu do mojej oferty stało się dziecinnie proste.
Kerstin
Właścicielka
"Gscheade Leibal"
Właścicielka - Kerstin
Mój pomysł na sprzedaż koszulek z nadrukami promującymi austriacki dialekt chciałam zrealizować od razu, bez zaprzątania sobie głowy samym drukiem. Tworzenie sklepu razem ze Spreadshirt dodało mi mnóstwo motywacji.