Zarabiaj na wzorach. Łatwo i bez ryzyka.
Platforma z miejscem na Twoje pomysły

Zarabiaj na sprzedaży swoich motywów na ponad 200 produktach.


Zawsze za darmo. Bez żadnego ale!

Opublikuj Twoje motywy
na ponad 200 produktach!

Koszulki funkcjonalne
Koszulki funkcjonalne
Koszulki vintage
Koszulki vintage
Kubki
Kubki
Koszulki dziecięce
Koszulki dziecięce
Etui na smartfona
Etui na smartfona
Sportowe topy
Sportowe topy
Koszulki z długim rękawem
Koszulki z długim rękawem
Bluzy
Bluzy
Czapki
Czapki
Flowy Tank Tops
Flowy Tank Tops

Zawsze za darmo

Załóż swój własny SpreadShop

Sprzedawaj własne gadżety – nie ponosząc żadnych wydatków.

Laptop
  • Samodzielnie określ swoje ceny
  • Spersonalizuj swój sklep
  • Elastycznie dobieraj asortyment
Dowiedz się więcejZałóż swój własny SpreadShop

Samodzielnie określ swoje ceny

Samodzielnie ustalaj ceny // Spreadshop oferuje Ci największe dochody spośród wszystkich tego typu platform. Sam ustalasz ceny w swoim sklepie i otrzymujesz dodatkowe wynagrodzenie w postaci bonusu ilościowego. Przyciągnij klientów do swojego sklepu dzięki elastycznym rabatom. Twoja praca się opłaca!

Spersonalizuj swój sklep

Spersonalizuj swój sklep // Zaprezentuj swoją markę, zespół lub kolekcję odzieży dokładnie tak, jak chcesz. Nadaj sklepowi indywidualny wygląd i styl – taki, który znają i kochają Twoi klienci. To Ty decydujesz, które produkty będziesz sprzedawać. Zrób to tak, jak chcesz!

Elastycznie dobieraj asortyment

Elastycznie dobieraj asortyment // W naszej ofercie znajdziesz setki produktów, które będą doskonale pasować do Ciebie i Twojej marki. W każdej chwili możesz zmienić ceny i ofertę produktów, na przykład odzieży dla dzieci i dorosłych, akcesoriów lub produktów do domu i mieszkania.

Załóż swój własny SpreadShop

Sprzedawaj w Pasażu

Udostępniaj swoje motywy całej rzeszy odbiorców.

Laptop
  • Twoje motywy obejrzy nawet 130 000 osób dziennie
  • Zamieniasz Twój talent na pieniądze. Zupełnie za darmo.
  • Dostęp do ekskluzywnych kampanii reklamowych oraz platform Amazon i eBay
Dowiedz się więcejSprzedawaj w naszym Pasażu

Twoje motywy obejrzy nawet 130 000 osób dziennie

Dotrzyj do ogromnej grupy docelowej // Ponad 130 000 osób odwiedza codziennie Spreadshirt. To potencjalni odbiorcy Twoich motywów i wielbiciele Twojego talentu. Dzięki naszym reklamom i mądremu marketingowi przyciągamy na naszą stronę coraz więcej klientów. Dołącz do nas i pokaż światu, co potrafisz!

Zamieniasz Twój talent na pieniądze. Zupełnie za darmo.

Sprzedawaj bez żadnego ryzyka // Wszystko, co musisz zrobić, to puścić wodze fantazji. My zajmiemy się resztą. Sprzedaż motywów w Spreadshirt nie wiąże się dla Ciebie z żadnym ryzykiem. Zarejestruj się, prześlij motywy, skasuj zyski. Nie ponosisz żadnych kosztów z góry, a przesyłką i obsługą klienta zajmuje się Spreadshirt. I wszystko to masz za darmo! Zawsze.

Dostęp do ekskluzywnych kampanii reklamowych oraz platform Amazon i eBay

Twoja szansa, by zabłysnąć // Cieszymy się, kiedy nasi projektanci odnoszą sukces. Kampanie reklamowe, takie jak Koszulka Tygodnia czy Spreadshirt Select pozwalają zaprezentować wybrane motywy milionom klientów na całym świecie. To Twoja szansa! I najlepsze na koniec: Dzięki popularnym platformom handlu internetowego, takim jak Amazon czy Ebay, możesz zdobyć jeszcze więcej klientów.

Sprzedawaj w naszym Pasażu

Sprzedawaj na wybranej przez siebie platformie

Zaprojektuj pasujące do Twojej marki produkty i sprzedawaj je przy pomocy największych systemów sprzedaży internetowej.

Połącz się z największymi platformami e-handlu.
Twój sklep. Twoja grupa docelowa. Twoja marka.
Bez ryzyka. Bez kosztów. Wyższe przychody.
Dowiedz się więcejJuż teraz sprzedawaj ze SPOD

Połącz się z największymi platformami e-handlu.

Sprzedawaj tam, gdzie kupują Twoi klienci, i korzystaj ze wszystkich zalet systemów sprzedaży internetowej. Korzystaj z widoczności oraz narzędzi SEO największych graczy, takich jak Shopify, Etsy, czy WooCommerce. Sprzedawanie ze SPOD jest tak proste!

Twój sklep. Twoja grupa docelowa. Twoja marka.

W SPOD Twoja firma należy w 100% do Ciebie, a dzięki usłudze white label na Twoja marka zawsze jest pierwszym planie. My zajmujemy się produkcją oraz wysyłką w ciągu 48 godzin, a Ty odpowiadasz za bezpośrednią komunikację z klientami, zachowując w ten sposób pełną kontrolę.

Bez ryzyka. Bez kosztów. Wyższe przychody.

SPOD jest bezpłatny bez żadnych kruczków. Nie wymagamy również zaliczek ani minimalnych wartości zamówień. Za produkty i naszą usługę nadruku płacisz dopiero przy zamówieniu. To Ty ustalasz ceny sprzedaży oraz swój zysk. W niesamowicie prosty sposób i bez ukrytych kosztów.

Już teraz sprzedawaj ze SPOD

Bez ryzyka, bez kosztów, bez stresu.
Nie martw się, mamy oko na wszystko.

Magazynowanie
Magazynowanie // Zaopatrzenie i magazynowanie towarów jest w całości po stronie Spreadshirt. Mamy na stanie ponad 200 wysokiej jakości produktów i akcesoriów i wykonujemy na nich nadruki na żądanie.
Druk
Druk // W Spreadshirt stosujemy wyłącznie najwyższej jakości techniki druku. Dzięki temu możemy zagwarantować zawsze najlepsze i oszałamiające rezultaty.
Realizacja zobowiązań wynikających z urządzenia loterii
Realizacja // Od zamówienia, poprzez płatność, aż po obsługę klienta – odciążymy Cię we wszystkich żmudnych obowiązkach osoby prowadzącej własny biznes. Rozluźnij się i o nic się nie martw. Dbamy o wszystko.
Wysyłka
Wysyłka // Dzięki naszym 5 zakładom produkcyjnym w Europie i USA jesteśmy w stanie realizować wysyłkę do ponad 150 krajów.
Płatności
Płatności // Sprzedawaj swoje motywy w 19 krajach i opublikuj swoje przesłanie w Pasażu w 12 językach. Spreadshirt umożliwia wygodny handel internetowy w 10 walutach.
Obsługa klienta
Obsługa klienta // Wielokrotnie nagradzany Dział Obsługi Klienta Spreadshirt gwarantuje maksymalną satysfakcję z zakupów. Możesz liczyć na to, że Twoi klienci będą w dobrych rękach.
Sukces? Jasna sprawa!

Osoby prowadzące sklep

Właścicielka piekarni – Liz

Liz , Właścicielka „Sweets n Treats”

Tego lata otworzyłam moją pierwszą piekarnię. Klienci oszaleli na punkcie koszulek! Spreadshirt sprawił, że włączenie merchandisingu do mojej oferty stało się dziecinnie proste.

Właścicielka sklepu – Kerstin

Kerstin , Właścicielka „Gscheade Leibal”

Mój pomysł na sprzedaż koszulek z nadrukami promującymi austriacki dialekt chciałam zrealizować od razu, bez zaprzątania sobie głowy samym drukiem. Tworzenie sklepu razem ze Spreadshirt dodało mi mnóstwo motywacji.

projektant motywów do Pasażu

Projektant – Olivier

Olivier , Projektant z Francja

Wybrałem Spreadshirt, bo jest to bardzo dobrze znana platforma i mogę z łatwością sprzedawać na niej produkty online. W żadnym wypadku nie chciałem poświęcać wielu godzin na publikowanie moich motywów.

Studentka PR-u – Paige

Paige , Studentka PR-u z San Francisco

Oprócz studiów i pracy szukałam łatwej w obsłudze platformy, na której mogłabym umieszczać moją sztukę. Zarejestrowałam się, a potem wszystko poszło jak z płatka. Dzięki Spreadshirt pozostaje mi dużo czasu na naukę (i jedzenie pizzy ;)).