Przesyłka gratis przy zamówieniu od 170 zl
Oferta ważna do 20.02.2017. Nie można jej łączyć z innymi. Twój bon nie uprawnia do zakupu prezentów. Możesz wykorzystać bon wyłącznie na stronie www.spreadshirt.pl. Nie możesz go zrealizować w sklepach partnerskich.
17FREEPL
Realizacja bonu

Szeroki wybór słodziutkich motywów na artykuły niemowlęce

Własny styl już od najmłodszych lat. Znajdź pasujący
motyw w Pasażu lub wykorzystaj własne zdjęcia.

Produkty


Artykuły niemowlęce


Ubranka niemowlęce z charakterem

Czy ubranka z indywidualnym nadrukiem nadają się dla niemowląt? Ależ oczywiście! Niemowlęta już w pierwszych dniach życia ujawniają swoją własną, silną osobowość. Te małe istotki są naprawdę wyjątkowe, co powinno się podkreślić ubrankiem lub akcesorium niemowlęcym z indywidualnym nadrukiem. Nie ważne, czy Twój bobas to małe słoneczko, urwisek czy słodziutki śpioch – dzięki zabawnym motywom na śliniaczki, czapeczki czy śpioszki podkreślisz charakter swojego maleństwa. A szeroki wybór pozytywnych kolorów zapewni jemu i Tobie świetny nastrój.

Pora na przygodę

Niemowlęta chcą nie tylko jeść i spać, lecz przede wszystkim odkrywać świat. Zanim się obejrzysz dotykają wszystkiego, raczkują, aż w końcu chodzą. Wszystkie te etapy rozwoju wymagają różnych ubranek i akcesoriów – wytrzymałych i praktycznych, na każdą przygodę. Spreadshirt oferuje szeroki wybór body niemowlęcych oraz koszulek niemowlęcych z krótkim i długim rękawem. Wszystkie ubranka niemowlęce wyposażone są w praktyczne elementy, takie jak guziki przy szyi czy w kroku ułatwiające zakładanie i ściąganie ubranek oraz zmianę pieluszek. Dzięki temu Twój bobas ma więcej czasu na odkrywanie świata.