Bandany z nadrukiem – dla kobiet i mężczyzn

Bandanas
Zaprojektuj Twoją bandanę z nadrukiem w Spreadshirt
Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji
Rabat do 70%
Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.
100% kreatywnej wolności
z tekstami, motywami i obrazami
r
Ponad 200 produktów
czeka na Twoje pomysły.

Bandana

Trójkątna bandana to uniwersalny dodatek. Można ją nosić jako chustkę na głowę w stylu rockabilly bądź w stylu ulicznym, albo zawiązać swobodnie na nadgarstku lub na szyi i nadać każdej stylizacji wyjątkowy akcent.
  • Miękki, gładki dżersej daje doskonałe rezultaty druku
  • Wytrzymały materiał o gramaturze 150 g/m²
  • Materiał: 100% bawełny

Bandana z nadrukiem do noszenia na głowie, szyi i nadgarstku

Mała, praktyczna, wielofunkcyjna – bandana, która na wiele sposobów urozmaici Twój outfit. Masz ochotę na piknik w rześki wiosenny wieczór? Bandana z nadrukiem założona na głowę wygląda stylowo i chroni uszy przed zimnem. W razie potrzeby w mgnieniu oka zamienisz ją w chustę na szyję. Dzięki jej trójkątnemu kształtowi możesz ją nosić jak chustę piracką. Nasza bawełniana bandana sprawdza się nie tylko na głowie i szyi, lecz również na nadgarstku. Podążaj za najnowszymi trendami z jedną i tą samą bandaną!

Zaprojektuj Twoją bandanę z motywem i tekstem

W Spreadshirt z łatwością zaprojektujesz Twoją bandanę z nadrukiem i sprawisz, że to pozornie zwykłe akcesorium stanie się prawdziwym unikatem. Po prostu załaduj Twój własny motyw, skorzystaj z motywów naszych użytkowników lub znajdź odpowiedni tekst. Możesz też oczywiście łączyć wszystkie elementy. Wymiary naszej bandany są idealne na zabawne i stylowe akcenty. Zaprojektuj jedyną w swoim rodzaju bandanę i pokaż Twoją indywidualność na wiele sposobów. Do dzieła!