Bandany z nadrukiem – dla kobiet i mężczyzn

Bandanas
Zaprojektuj Twoją bandanę z nadrukiem w Spreadshirt
Zamawiaj więcej, płać mniej

Zamawiaj więcej, płać mniej

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Motywów co niemiara

Motywów co niemiara

Oblicz tutaj termin dostawy Więcej Informacji
Standardowa
Premium
Ekspresowa

Bandana

Trójkątna chustka, którą można nosić na wiele sposobów – z zawiązanym supłem nad czołem, w romantycznym hipisowskim stylu, luźno wokół szyi lub nadgarstka zamiast biżuterii.
  • lekki materiał o gramaturze 95 g/m²
  • materiał: 97% poliestru, 3% bawełny

Bandana z nadrukiem do noszenia na głowie, szyi i nadgarstku

Mała, praktyczna, wielofunkcyjna – bandana, która na wiele sposobów urozmaici Twój outfit. Masz ochotę na piknik w rześki wiosenny wieczór? Bandana z nadrukiem założona na głowę wygląda stylowo i chroni uszy przed zimnem. W razie potrzeby w mgnieniu oka zamienisz ją w chustę na szyję. Dzięki jej trójkątnemu kształtowi możesz ją nosić jak chustę piracką. Nasza bawełniana bandana sprawdza się nie tylko na głowie i szyi, lecz również na nadgarstku. Podążaj za najnowszymi trendami z jedną i tą samą bandaną!

Zaprojektuj Twoją bandanę z motywem i tekstem

W Spreadshirt z łatwością zaprojektujesz Twoją bandanę z nadrukiem i sprawisz, że to pozornie zwykłe akcesorium stanie się prawdziwym unikatem. Po prostu załaduj Twój własny motyw, skorzystaj z motywów naszych użytkowników lub znajdź odpowiedni tekst. Możesz też oczywiście łączyć wszystkie elementy. Wymiary naszej bandany są idealne na zabawne i stylowe akcenty. Zaprojektuj jedyną w swoim rodzaju bandanę i pokaż Twoją indywidualność na wiele sposobów. Do dzieła!