Jedyne w swoim rodzaju bidony z nadrukiem

Bidony z nadrukiem
Zaprojektuj bidon z tekstem, zdjęciem lub motywem i lej do pełna!
Zamawiaj więcej, płać mniej

Zamawiaj więcej, płać mniej

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Motywów co niemiara

Motywów co niemiara

Oblicz tutaj termin dostawy Więcej Informacji
Standardowa
Premium
Ekspresowa

Bidon

Zawsze pod ręką, gdy dopadnie Cię pragnienie. W zestawie z karabińczykiem. Przypnij go do ubrania lub plecaka, żeby mieć do niego jeszcze lepszy dostęp!
  • dwa rodzaje zamknięcia: ustnik do szybkiego otwierania/zamykania (z pokrywką) oraz zakrętka z dużym uchem, do której można przymocować karabińczyk
  • karabińczyk w zestawie
  • pojemność: 600 ml
  • materiał: aluminium
  • nie nadaje się do napojów gazowanych
Uwaga! Do tego samego rodzaju bidonu producent może dołączać różne zakrętki.

Bidon z nadrukiem od Spreadshirt

W kwestii bidonów z nadrukiem zdaj się na Spreadshirt! Nasze praktyczne aluminiowe bidony są wyjątkowo wszechstronne i tylko czekają na Twój nadruk w formie tekstu, zdjęcia lub motywu. Dzięki oryginalnemu motywowi Twój bidon z nadrukiem będzie po prostu niepowtarzalny. Ciesz się swobodą projektowania i szeroką paletą zastosowań! Zabierz Twój bidon z nadrukiem na spacer, do pracy albo na trening. Puść wodze fantazji i stwórz bidon z nadrukiem, który będzie tylko Twój!

Zaprojektuj bidon z nadrukiem i ugaś pragnienie

Podczas wysiłku fizycznego lub upału nawet jeden łyk wody przynosi orzeźwienie. Dzięki Spreadshirt możesz je mieć w każdej chwili! Nasz bidon z karabińczykiem przypniesz niemal wszędzie i wykorzystasz w przeróżnych sytuacjach. Na pewno przyda Ci się podczas jazdy na rowerze. W mgnieniu oka zamienisz ustnik typu push-pull na zakrętkę lub odwrotnie. W zestawie z bidonem otrzymasz oba rodzaje zamknięcia. Ten wyjątkowo szczelny bidon wykonany z ultralekkiego aluminium będzie Twoim idealnym towarzyszem codziennych przygód.