Jedyne w swoim rodzaju bidony z nadrukiem

Zaprojektuj bidon z tekstem, zdjęciem lub motywem i lej do pełna!

bedrucken bei Spreadshirt
Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji
Rabat do 70%
Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.
100% kreatywnej wolności
z tekstami, motywami i obrazami
Ponad 200 produktów
czeka na Twoje pomysły.

Szczegóły produktu

Bidon

Zawsze pod ręką, gdy dopadnie Cię pragnienie. W zestawie z karabińczykiem. Przypnij go do ubrania lub plecaka, żeby mieć do niego jeszcze lepszy dostęp!
  • dwa rodzaje zamknięcia: ustnik do szybkiego otwierania/zamykania (z pokrywką) oraz zakrętka z dużym uchem, do której można przymocować karabińczyk
  • karabińczyk w zestawie
  • pojemność: 600 ml
  • materiał: aluminium
  • nie nadaje się do napojów gazowanych
  • nie nadaje się do białych motywów lub elementów motywów
Uwaga! Do tego samego rodzaju bidonu producent może dołączać różne zakrętki.

Zaprojektuj bidon z tekstem, zdjęciem lub motywem i lej do pełna!

Bidon z nadrukiem od Spreadshirt

W kwestii bidonów z nadrukiem zdaj się na Spreadshirt! Nasze praktyczne aluminiowe bidony są wyjątkowo wszechstronne i tylko czekają na Twój nadruk w formie tekstu, zdjęcia lub motywu. Dzięki oryginalnemu motywowi Twój bidon z nadrukiem będzie po prostu niepowtarzalny. Ciesz się swobodą projektowania i szeroką paletą zastosowań! Zabierz Twój bidon z nadrukiem na spacer, do pracy albo na trening. Puść wodze fantazji i stwórz bidon z nadrukiem, który będzie tylko Twój!

Zaprojektuj bidon z nadrukiem i ugaś pragnienie

Podczas wysiłku fizycznego lub upału nawet jeden łyk wody przynosi orzeźwienie. Dzięki Spreadshirt możesz je mieć w każdej chwili! Nasz bidon z karabińczykiem przypniesz niemal wszędzie i wykorzystasz w przeróżnych sytuacjach. Na pewno przyda Ci się podczas jazdy na rowerze. W mgnieniu oka zamienisz ustnik typu push-pull na zakrętkę lub odwrotnie. W zestawie z bidonem otrzymasz oba rodzaje zamknięcia. Ten wyjątkowo szczelny bidon wykonany z ultralekkiego aluminium będzie Twoim idealnym towarzyszem codziennych przygód.