Ponadczasowe retro – bokserki męskie z nadrukiem

Bokserki
Zaprojektuj bokserki z jednym z tysięcy motywów
Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji
Rabat do 70%
Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.
100% kreatywnej wolności
z tekstami, motywami i obrazami
r
Ponad 200 produktów
czeka na Twoje pomysły.

Bokserki męskie retro

Jeśli chcesz być klasycznie elegancki, zacznij od bielizny! Te wyjątkowo wygodne bokserki to połączenie stylu lat 50. ubiegłego stulecia z nowoczesną wygodą.
  • obcisły krój
  • podwójny materiał w kroku
  • gramatura: 180 g/m²
  • 100% bawełny

Zabawne i jedyne w swoim rodzaju bokserki z nadrukiem

Które bokserki są najbardziej męskie? Przylegające do ciała czy luźne? Dyskusje na temat bielizny męskiej nie mają końca. Jedno jest pewne – jako tło do nadruków sprawdzają się w szczególności przylegające do ciała bokserki męskie w stylu retro. Nic dziwnego, że mężczyźni już od lat 50. XX wieku uwielbiają ich klasyczny wyraźny krój oraz wytrzymały bawełniany materiał. Nasze bokserki dostępne są w rozmiarze od M do XXL i świetnie nadają się również na prezent.

Zaprojektuj bokserki męskie z nadrukiem Żegnaj majtkowa nudo!

Bokserki męskie z nadrukiem od Spreadshirt eksponują męskość z klasą i humorem. Czy to fragment idealnie wyrzeźbionego ciała, czy inny figlarny motyw – Twoje spersonalizowane bokserki to idealne miejsce na zabawne aluzje. Odpowiednie motywy znajdziesz w Pasażu Spreadshirt. A co powiesz na tekst lub motyw własnego autorstwa? Na pewno zaskoczysz nim swoją dziewczynę lub kumpli! Bielizna może być jednocześnie seksowna i zabawna – mamy na to dowód!