Ponadczasowe retro – bokserki męskie z nadrukiem

Bokserki
Zaprojektuj bokserki z jednym z tysięcy motywów
Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji
Rabat do 70%
Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.
100% kreatywnej wolności
z tekstami, motywami i obrazami
Ponad 200 produktów
czeka na Twoje pomysły.

Szczegóły produktu

Bokserki męskie retro

(342)
Jeśli chcesz być klasycznie elegancki, zacznij od bielizny! Te wyjątkowo wygodne bokserki to połączenie stylu lat 50. ubiegłego stulecia z nowoczesną wygodą.
  • obcisły krój
  • podwójny materiał w kroku
  • gramatura: 180 g/m²
  • 100% bawełny

Zabawne i jedyne w swoim rodzaju bokserki z nadrukiem

Które bokserki są najbardziej męskie? Przylegające do ciała czy luźne? Dyskusje na temat bielizny męskiej nie mają końca. Jedno jest pewne – jako tło do nadruków sprawdzają się w szczególności przylegające do ciała bokserki męskie w stylu retro. Nic dziwnego, że mężczyźni już od lat 50. XX wieku uwielbiają ich klasyczny wyraźny krój oraz wytrzymały bawełniany materiał. Nasze bokserki dostępne są w rozmiarze od M do XXL i świetnie nadają się również na prezent.

Zaprojektuj bokserki męskie z nadrukiem Żegnaj majtkowa nudo!

Bokserki męskie z nadrukiem od Spreadshirt eksponują męskość z klasą i humorem. Czy to fragment idealnie wyrzeźbionego ciała, czy inny figlarny motyw – Twoje spersonalizowane bokserki to idealne miejsce na zabawne aluzje. Odpowiednie motywy znajdziesz w Pasażu Spreadshirt. A co powiesz na tekst lub motyw własnego autorstwa? Na pewno zaskoczysz nim swoją dziewczynę lub kumpli! Bielizna może być jednocześnie seksowna i zabawna – mamy na to dowód!