Nadruk motywu, tekstu lub zdjęcia na czapkach

Nadruk na czapce - całkiem indywidualnie

Czapki z głów! Łatwe i samodzielne projektowanie beanies, czapek zimowych i czapek z daszkiem.

Oblicz tutaj
Kupuj więcej i więcej oszczędzaj
Twój rabat ilościowy zostanie naliczony całkowicie automatycznie.
Tysiące motywów
Ogromny wybór bezpłatnych motywów, którymi możesz samodzielnie ozdobić produkty. Łatwe wyszukiwanie dzięki filtrom.
Łatwy zwrot
Masz 30 dni na zwrot lub wymianę towaru.

Czapki z głów dla tego dużego wyboru kolejnych czapek z daszkiem, beanies i capek zimowych

Rozmiary: uniwersalny
Czapka truckerka
(947)
Rozmiary: S/M (Czapki) - M/L (Czapki)
Kapelusz wędkarski z recyklingu Stanley/Stella
Rozmiary: uniwersalny
Czapka krasnal z dżerseju
(980)
Rozmiary: uniwersalny
Czapka typu snapback
(2815)
Rozmiary: uniwersalny
Ekologiczna czapka bejsbolówka
(7)
Rozmiary: uniwersalny
Czapka truckerka
(947)
Rozmiary: S/M (Czapki) - M/L (Czapki)
Kapelusz wędkarski z recyklingu Stanley/Stella
Rozmiary: uniwersalny
Czapka krasnal z dżerseju
(980)
Rozmiary: uniwersalny
Czapka typu snapback
(2815)
Rozmiary: uniwersalny
Ekologiczna czapka bejsbolówka
(7)

FAQ - Często zadawane pytania

W których miejscach mogę wykonać haft na czapce?

Nasze czapki oferują możliwość wykonania haftu na przodzie oraz na prawym i lewym boku. Obszar nadający się do haftu jest łatwo widoczny w asystencie projektowania. Za każdy obszar haftu naliczamy ryczałtową opłatę.

Co to jest Trucker Cap?

Trucker-Cap rozpoznasz po szerokim daszku i oddychającej siatce w tylnej części czapki. Czapka ta posiada ponadto wielokrotną regulację rozmiaru i idealnie uzupełnia każdą stylizację typu casual.

Jak mogę ustalić mój rozmiar czapki z daszkiem?

Informacje na temat wyboru właściwego rozmiaru znajdują się w danej tabeli rozmiarów. Aby ustalić Twój indywidualny rozmiar, pomocne jest zmierzenie obwodu głowy na wysokości, na której miałaby być noszona Twoja czapka. Aby dokonać wyboru między dwoma dostępnymi rozmiarami, możesz również użyć porównywalny, pasujący produkt, który już posiadasz, i dodatkowo zmierzyć odległość od środka czapki na górze aż do dolnej krawędzi i odczytać w tabeli, który rozmiar będzie Ci pasował.

Czy Spreadshirt oferuje również haft na czapkach?

Tak, istnieje u nas również możliwość wykonania haftu na czapkach. Najpierw powinieneś zdecydować się, na jakiej czapce chciałbyś wykonać haft, umieścić swój tekst w asystencie haftu i następnie zaprojektować ją zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Czy mogę nadrukować własne logo na czapkach?

Tak, na naszych czapkach jest również miejsce na Twoje logo. Aby dodać logo do Twojej czapki, musisz załadować plik z obrazkiem w jednym z następujących formatów: PNG, JPG, BMP, GIF, SVG lub AI. Rozmiar pliku nie powinien przekraczać 10 MB. Umieść logo po jego załadowaniu tam, gdzie byś chciał, żeby się znajdowało, w razie potrzeby dostosuj rozmiar - i już Twoja czapka z logiem będzie gotowa do nadruku. Jeżeli rozdzielczość Twojego pliku z obrazkiem nie będzie wystarczająca dla druku, po prostu zwróć się do naszego serwisu graficznego. Tutaj otrzymasz pomoc w stałej cenie.

Czy oferujecie możliwość wymiany i zwrotu dla personalizowanych czapek?

Tak, oferujemy sprawiedliwe warunki wymiany i zwrotu. Istnieją następujące możliwości: Wymiana na nowy towar, wymiana na bon dla Twojego następnego zamówienia lub zwrot ceny zakupu, jeżeli zamówiony produkt nie został zaprojektowany osobiście własnym tekstem, motywem lub zdjęciami. Jeżeli nie będziesz w 100% zadowolony z Twojej indywidualnie zaprojektowanej czapki, możesz ją odesłać w ciągu 30 dni. W tej sprawie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem ds. obsługi klienta.

Czy nadruk na personalizowanych czapkach powstaje w Europie?

Tak, wszystkie personalizowane czapki otrzymują nadruk w Europie; albo w naszym zakładzie produkcyjnym w Legnicy, w Polsce, albo w Krupce, w Czechach.

Czy istnieje minimalna ilość zamówienia dla czapek z nadrukiem?

W Spreadshirt nie obowiązuje minimalna ilość zamówienia. Możesz zamówić pojedynczą czapkę z nadrukiem, lub od razu 1000 sztuk naraz. Przy tym możesz zaprojektować swoją czapkę dokładnie tak, jak Ci się najlepiej podoba.

Ile kosztuje personalizowana czapka?

Na cenę Twojej samodzielnie zaprojektowanej czapki firmy Spreadshirt składają się koszty produktu, koszty druku oraz ewentualnie cena motywu. Za tekst, załadowane własne motywy oraz motywy oznaczone jako „darmowe” nie są naliczane dodatkowe koszty motywu. Przed zamówieniem otrzymasz całkowite zestawienie łącznych kosztów. Im więcej produktów zamawiasz, tym niższa jest cena jednej czapki. W zakładce pomoc możesz w łatwy sposób obliczyć swój rabat ilościowy dla każdego produktu. Masz jeszcze pytania? Nasz zespół ds. obsługi klienta chętnie pomoże - drogą telefoniczną, mailową lub przez WhatsApp.

Czapki z głów! Łatwe i samodzielne projektowanie beanies, czapek zimowych i czapek z daszkiem.

Łatwy nadruk na czapce

Spreadshirt pozwala Ci samodzielnie zaprojektować czapki zimowe i czapki z daszkiem w dziecinnie prosty sposób: Niezależnie od tego, czy to ciepła czapka czy też fajowy Trucker Cap - każda mądra głowa zasłużyła na odpowiednie nakrycie. Na szczęście nasza oferta nakryć głowy obejmuje nie tylko czapki dla kobiet i mężczyzn, ale również dla dzieci i niemowląt. Pierwsza samodzielnie zaprojektowana czapka przyjdzie na pewno.

Czapka z osobistym przekazem

Dlaczego nie skorzystać z okazji i nanieść osobisty przekaz na Twoją własną czapkę? Oczywiście czapka stanowi również wspaniały pomysł na prezent. I przy okazji chroni latem przed słońcem a zimą przed chłodem. Niesamowicie dobrze! Zaprojektuj już teraz swoją własną czapkę według twoich upodobań.

Stwórz swoją czapkę z nadrukiem i ciesz się z zazdrosnych spojrzeń

Czapki typu snapback zawsze wyglądają fajowo, ale nadruk fajnego motywu na nich i noszenie własnego przekazu jest czymś szczególnym. Wybieraj z praktycznie nieskończonej ilości motywów ten, które ma dekorować twoje nakrycie głowy. Bądź inny i odróżniaj się od innych - za pomocą twojej indywidualnie zaprojektowanej czapki.

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas: +48 22 307 40 49
pon.-pt. 9:00-18:00
Wyślij nam e-mail
Napisz do nas na WhatsAppie

Odpowiemy w 24h (w dni robocze)