15% rabatu na wszystkie koszulki
Ważny do 24.08.2017. Nie można łączyć z innymi bonami. Rabat dotyczy wyłącznie artykułów wymienionych w ofercie. Nie uprawnia do zakupu bonów podarunkowych. Nie można łączyć z rabatem ilościowym (przyznawanym przy zakupie 6 i więcej produktów). Można zrealizować wyłącznie na stronie www.spreadshirt.pl. Nie można zrealizować w sklepach partnerskich Spreadshirt.
TS0817
Realizacja bonu

Zaprojektuj od ręki etui z nadrukiem na iPhone’a

Etui
Etui z nadrukiem na iPhone’a – z Twoim projektem lub gotowym motywem
Zamawiaj więcej, płać mniej

Zamawiaj więcej, płać mniej

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Motywów co niemiara

Motywów co niemiara

Wysoka satysfakcja klientów

Ulubione produkty z tej kategorii

Wszystkie etui na iPhona

Etui z nadrukiem na iPhone’a od Spreadshirt

Twój iPhone 7 albo iPhone 7 Plus to nie tylko telefon komórkowy. Właśnie dlatego chcesz go jak najlepiej chronić przed zarysowaniami albo przypadkowym upuszczeniem. To oczywiste! Nasze etui na iPhone’a – dla modeli iPhone7/7 Plus, iPhone 6/6 Plus i iPhone5/5s – zapewnią Twojemu smartfonowi odpowiednią i kompleksową ochronę. Oprócz elastycznego etui znajdziesz w naszej ofercie twarde etui Premium. Ta elegancka powłoka może zostać w całości pokryta nadrukiem. Posiada wycięcia na wszystkie elementy służące do obsługi telefonu. Twój smartfon nie może być już bardziej stylowa!

Pomysł na prezent z górnej półki – etui z nadrukiem na iPhone’a

Jedno etui – miliony możliwości: Samodzielnie zaprojektowane etui na iPhone’a to idealna opcja dla prawdziwych indywidualistów. Dzięki naszej ogromnej bazie motywów z łatwością zaprojektujesz etui z nadrukiem na iPhone’a i dostosujesz je do Twoich potrzeb. Etui z nadrukiem na iPhone’a to również świetny pomysł na indywidualny prezent. Czy Twój przyjaciel nie ucieszyłby się z zaprojektowanego przez Ciebie etui ze zdjęciem? Spreadshirt to synonim najwyższej jakości kolorowych nadruków. Twoje nowe etui będzie mogło spokojnie konkurować z wyświetlaczem Twojego telefonu!