Zaprojektuj od ręki etui z nadrukiem na Samsunga

Samsung
Zaprojektuj etui z nadrukiem na Samsunga – z tekstem, zdjęciem lub motywem
Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji
Rabat do 70%
Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.
100% kreatywnej wolności
z tekstami, motywami i obrazami
r
Ponad 200 produktów
czeka na Twoje pomysły.

Elastyczne etui na Samsung Galaxy S9

Dzięki temu etui Twój Samsung Galaxy S9 będzie tak wyjątkowy, jak Ty. To poręczne i idealnie dopasowane elastyczne etui w mgnieniu oka zmieni Twojego smartfona nie do poznania, a przy okazji uchroni go przed śladami codziennego użytkowania.
    idealnie dopasowane do Samsung Galaxy S9
  • składające się z elastycznej gumowej ramki oraz aluminiowej wkładki (w kolorze białym), na której można wykonać nadruk
  • wycięcia na aparat fotograficzny i wejścia
  • gumowy materiał pozwala bez problemu naciskać przyciski
  • materiał: guma, aluminium

Zaprojektuj etui z nadrukiem na Samsunga – klasyczne lub Premium

Spreadshirt oferuje idealne zabezpieczenie przed zarysowaniami i obiciami dla Twojego Samsunga w dwóch praktycznych wersjach. Klasyczne twarde etui składa się z czarnej ramki oraz białej wkładki z tworzywa sztucznego, na której można wykonać nadruk. Posiada wycięcia na przyciski, aparat i wejścia (np. dla ładowarki). Oprócz tego oferujemy etui Premium na Samsunga Galaxy – modele od S3 do S7. Ta plastikowa osłona może zostać w całości pokryta nadrukiem. Dzięki temu masz jeszcze więcej miejsca na zaprezentowanie Twojego stylu!

Zrób to po swojemu – zaprojektuj etui na Samsunga

Projektowanie etui z nadrukiem na Samsunga jest łatwe, a jednocześnie daje efektowny rezultat. Wykorzystaj Twoje zdjęcie, Twój tekst lub gotowy motyw i stwórz prawdziwy unikat! Dzięki najwyższej jakości technikom druku możemy zagwarantować wyjątkowo intensywne kolory Twoich nadruków. Podczas termosublimacji powierzchnia etui na Samsunga reaguje z kolorowymi pigmentami, utrwalając je. Dzięki temu Twój motyw nie wyblaknie i nie zniszczy się nawet przy intensywnym używaniu etui. Zainspiruj się motywami z naszej obszernej bazy. Stwórz Twoje osobiste etui z nadrukiem!