15% rabatu na wszystkie koszulki
Ważny do 24.08.2017. Nie można łączyć z innymi bonami. Rabat dotyczy wyłącznie artykułów wymienionych w ofercie. Nie uprawnia do zakupu bonów podarunkowych. Nie można łączyć z rabatem ilościowym (przyznawanym przy zakupie 6 i więcej produktów). Można zrealizować wyłącznie na stronie www.spreadshirt.pl. Nie można zrealizować w sklepach partnerskich Spreadshirt.
TS0817
Realizacja bonu

Zaprojektuj od ręki etui z nadrukiem na Samsunga

Etui
Zaprojektuj etui z nadrukiem na Samsunga – z tekstem, zdjęciem lub motywem
Zamawiaj więcej, płać mniej

Zamawiaj więcej, płać mniej

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Motywów co niemiara

Motywów co niemiara

Wysoka satysfakcja klientów

Ulubione produkty z tej kategorii

Wszystkie etui na samsunga

Zaprojektuj etui z nadrukiem na Samsunga – klasyczne lub Premium

Spreadshirt oferuje idealne zabezpieczenie przed zarysowaniami i obiciami dla Twojego Samsunga w dwóch praktycznych wersjach. Klasyczne twarde etui składa się z czarnej ramki oraz białej wkładki z tworzywa sztucznego, na której można wykonać nadruk. Posiada wycięcia na przyciski, aparat i wejścia (np. dla ładowarki). Oprócz tego oferujemy etui Premium na Samsunga Galaxy – modele od S3 do S7. Ta plastikowa osłona może zostać w całości pokryta nadrukiem. Dzięki temu masz jeszcze więcej miejsca na zaprezentowanie Twojego stylu!

Zrób to po swojemu – zaprojektuj etui na Samsunga

Projektowanie etui z nadrukiem na Samsunga jest łatwe, a jednocześnie daje efektowny rezultat. Wykorzystaj Twoje zdjęcie, Twój tekst lub gotowy motyw i stwórz prawdziwy unikat! Dzięki najwyższej jakości technikom druku możemy zagwarantować wyjątkowo intensywne kolory Twoich nadruków. Podczas termosublimacji powierzchnia etui na Samsunga reaguje z kolorowymi pigmentami, utrwalając je. Dzięki temu Twój motyw nie wyblaknie i nie zniszczy się nawet przy intensywnym używaniu etui. Zainspiruj się motywami z naszej obszernej bazy. Stwórz Twoje osobiste etui z nadrukiem!