Zamówienia grupowe od 6 sztuk

Jedyne w swoim rodzaju ubrania dla Twojego zespołu

Oszczędź nawet
70%
Grupa przyjaciół świętuje wspólnie w samodzielnie zaprojektowanych strojach bożonarodzeniowych
Oblicz tutaj
Osobiste porady
Napisz do nas na lub zadzwoń pod numer:
Brak minimalnej wielkości zamówienia
Drukujemy wszystkie artykuły od jednej sztuki. Bez problemu można zamówić dodatkowe artykuły.
Bezpłatne sprawdzenie zamówienia
Od 10 artykułów sprawdzamy jakość i rozmieszczenie motywów w zamówieniu.

Oszczędzaj co niemiara w grupie

Już od 5 artykułów na zamówienie otrzymujesz rabat ilościowy – niezależnie od wartości zamówienia. Nie ma przy tym znaczenia, czy kupujesz kilka takich samych, czy różnych produktów.

Wybierz grupę produktów i ilość

10%
5+ Artykuły
70%
1400+ Artykuły
 Artykuły
Oszczędność 30% 
Zamiast 35,00 zł płacisz za sztukę
24,50 zł
*dotyczy najtańszego produktu w tej kategorii (bez ceny druku i wysyłki)

Nieskończone możliwości – wielka oszczędność

Serwis Graficzny

Nieważne czy projektujesz logo firmy, czy prezent - efektownie zaprezentujemy Twoje pomysły

Odzież firmowa - baner

Odzież firmowa

Zleć nadruk lub wyhaftowanie logo. Porady i sprawdzenie zamówienia w cenie.

FAQ – Często zadawane pytania

Dla ilu osób mogę złożyć zamówienie?

Zamawiaj tyle artykułów, ile chcesz! W przypadku zamówień na ponad 100 sztuk otrzymasz osobiste wsparcie specjalisty z naszego zespołu ds. zamówień hurtowych.

Które metody płatności są akceptowane?

Spreadshirt akceptuje płatność kartą kredytową, przelewem na konto i za pomocą serwisu PayPal.

Czy aby otrzymać rabat ilościowy mogę spersonalizować każdy artykuł z osobna (np. za pomocą innego imienia lub numeru), czy wszystkie artykuły muszą być takie same?

Artykuły mogą się od siebie różnić. Pomimo to otrzymasz rabat ilościowy w pełnej wysokości.

Czy muszę wykorzystać motyw Spreadshirt, czy mogę własny?

Możliwe są obie opcje. Jedyna różnica polega na tym, że w przypadku odesłania towaru z własnym motywem nie otrzymasz zwrotu zapłaconej kwoty. W zamian otrzymasz bon towarowy na zakupy w Spreadshirt.

Czy mogę odesłać tylko wybrane artykuły, a resztę zatrzymać? Jaki będzie to miało wpływ na rabat ilościowy?

Możesz odesłać tyle artykułów, ile chcesz. Nasz system obliczy kwotę do zapłaty po uwzględnieniu zmienionego rabatu ilościowego.

Ile produktów muszę zamówić, aby otrzymać rabat ilościowy?

Rabat ilościowy przyznawany jest już przy zakupie 6 artykułów. Im więcej artykułów zamówisz, tym większa będzie obniżka. Tu możesz sprawdzić przedziały rabatu ilościowego.

Jakie rodzaje wysyłki mam do wyboru?

Masz dwie możliwości: przesyłkę standardową (trwającą szacunkowo 3–4 dni robocze) oraz ekspresową (trwającą szacunkowo 1–2 dni robocze). Tu możesz sprawdzić koszty poszczególnych przesyłek.

Czy moje zamówienie może zawierać więcej niż jeden typ produktu (np. koszulkę męską z długim rękawem, bluzę damską z kapturem itd.)?

Twoje zamówienie może zawierać tyle różnych lub tych samych typów produktu, ile chcesz. Koszulki, bluzy, czapki, kubki – wszystkie typy produktów są wliczane do rabatu ilościowego.

Czy mogę złożyć zamówienie próbne zanim złoże zamówienie grupowe?

Przed złożeniem właściwego zamówienia grupowego możesz zamówić egzemplarze próbne. Próbki służą tylko do oceny jakości artykułów i nie zawierają nadruków. W tym przypadku zapłacisz cenę podstawową produktu (bez nadruku), która zostanie Ci zwrócona jak tylko odeślesz nam produkt.

Czy mogę jednocześnie zrealizować kod rabatowy i otrzymać rabat ilościowy?

Możesz zrealizować kod rabatowy z aktualnej promocji i otrzymać jednocześnie rabat ilościowy. Dzieje się to automatycznie, kiedy przechodzisz do kasy i wpisujesz kod rabatowy w odpowiednie pole. Niektóre promocje mogą jednak wykluczać taką możliwość.

Zamówienia grupowe to nasza specjalność

Spreadshirt specjalizuje się w zamówieniach grupowych dla wszelkiego rodzaju zespołów i na każdą możliwą okazję. Nieważne, czy szukasz niedrogich koszulek na jednorazową imprezę, czy czegoś wytrzymałego na wiele okazji – znajdziemy dokładnie to, czego potrzebujesz! Masz do wyboru ponad 200 produktów, które możesz dostosować to swoich potrzeb i wyobrażeń, a składanie u nas zamówień grupowych jest proste, szybkie i zwyczajnie sprawia frajdę.

Duże zamówienia, tęgie rabaty

Zaoszczędź do 70% z rabatem ilościowym od Spreadshirt. Rabat ilościowy przyznawany jest już od 6 produktów, a im więcej zamówisz, tym większą otrzymasz obniżkę. I nie musisz wcale zamawiać identycznych artykułów. Wybieraj różne rozmiary, kolory, style i motywy i skasuj rabat ilościowy w pełnej wysokości! Ubierz całą Twoją ekipę w to, co chcesz – Spreadshirt zajmie się tym, co najtrudniejsze.

Więcej ludzi – lepsza zabawa

Stroje na wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, zakończenie szkoły, studiów, ubrania do pracy, na imprezy rodzinne i konferencje biznesowe – potrafimy zrobić wszystko. W naszej obszernej bazie motywów i czcionek znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i zrealizujesz swoje pomysły co do joty. Wolisz wykorzystać własny motyw? Żaden problem! Załaduj własne zdjęcia i motywy lub poproś naszych Serwis Graficzny, aby wyczarowali dla Ciebie wymarzony motyw.

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas: +48 22 307 40 49
pon.-pt. 9:00-18:00
Wyślij nam e-mail
Napisz do nas na WhatsAppie

Odpowiemy w 24h (w dni robocze)