Zamówienia grupowe – tak to się robi

Internetowy dostawca odzieży i akcesoriów dla Twojego zespołu

Ubierz Twoją ekipę
Projektuj koszulki dla Twojej grupy lub zespołu
Projektuj koszulki dla Twojej grupy lub zespołu
Projektuj koszulki dla Twojej grupy lub zespołu

Sympatyczna obsługa klienta

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Motywów co niemiara

Motywów co niemiara

Oszczędzaj co niemiara w grupie

Poznaj Twój rabat

10%
6+ artykuły
70%
1401+ artykuły

Zaoszczędź 10% przy zakupie 6 artykułów

Oblicz tutaj termin dostawy Więcej Informacji
Standardowa
Premium
Ekspresowa

Mamy je wszystkie:

rozmiary, kolory, style na każdą okazję i dla każdego zespołu

Zamawiasz ponad 100 sztuk?

Skorzystaj z osobistej obsługi klienta i pomocy naszego zespołu ds. zamówień hurtowych

Skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy w realizacji Twojego pomysłu na motyw?

Nasz Dział Graficzny zrealizuje Twoją wizję

Dowiedz się więcej

FAQ – Często zadawane pytania

  • Dla ilu osób mogę złożyć zamówienie? Zamawiaj tyle artykułów, ile chcesz! W przypadku zamówień na ponad 100 sztuk otrzymasz osobiste wsparcie specjalisty z naszego zespołu ds. zamówień hurtowych.
  • Które metody płatności są akceptowane? Spreadshirt akceptuje płatność kartą kredytową, przelewem na konto i za pomocą serwisu PayPal.
  • Czy aby otrzymać rabat ilościowy mogę spersonalizować każdy artykuł z osobna (np. za pomocą innego imienia lub numeru), czy wszystkie artykuły muszą być takie same? Artykuły mogą się od siebie różnić. Pomimo to otrzymasz rabat ilościowy w pełnej wysokości.
  • Czy muszę wykorzystać motyw Spreadshirt, czy mogę własny? Możliwe są obie opcje. Jedyna różnica polega na tym, że w przypadku odesłania towaru z własnym motywem nie otrzymasz zwrotu zapłaconej kwoty. W zamian otrzymasz bon towarowy na zakupy w Spreadshirt.
  • Czy mogę odesłać tylko wybrane artykuły, a resztę zatrzymać? Jaki będzie to miało wpływ na rabat ilościowy? Możesz odesłać tyle artykułów, ile chcesz. Nasz system obliczy kwotę do zapłaty po uwzględnieniu zmienionego rabatu ilościowego.
  • Ile produktów muszę zamówić, aby otrzymać rabat ilościowy? Rabat ilościowy przyznawany jest już przy zakupie 6 artykułów. Im więcej artykułów zamówisz, tym większa będzie obniżka. Tu możesz sprawdzić przedziały rabatu ilościowego.
  • Jakie rodzaje wysyłki mam do wyboru? Masz dwie możliwości: przesyłkę standardową (trwającą szacunkowo 3–4 dni robocze) oraz ekspresową (trwającą szacunkowo 1–2 dni robocze). Tu możesz sprawdzić koszty poszczególnych przesyłek.
  • Czy moje zamówienie może zawierać więcej niż jeden typ produktu (np. koszulkę męską z długim rękawem, bluzę damską z kapturem itd.)? Twoje zamówienie może zawierać tyle różnych lub tych samych typów produktu, ile chcesz. Koszulki, bluzy, czapki, kubki – wszystkie typy produktów są wliczane do rabatu ilościowego.
  • Czy mogę złożyć zamówienie próbne zanim złoże zamówienie grupowe? Przed złożeniem właściwego zamówienia grupowego możesz zamówić egzemplarze próbne. Próbki służą tylko do oceny jakości artykułów i nie zawierają nadruków. W tym przypadku zapłacisz cenę podstawową produktu (bez nadruku), która zostanie Ci zwrócona jak tylko odeślesz nam produkt.
  • Czy mogę jednocześnie zrealizować kod rabatowy i otrzymać rabat ilościowy? Możesz zrealizować kod rabatowy z aktualnej promocji i otrzymać jednocześnie rabat ilościowy. Dzieje się to automatycznie, kiedy przechodzisz do kasy i wpisujesz kod rabatowy w odpowiednie pole. Niektóre promocje mogą jednak wykluczać taką możliwość.

Zamówienia grupowe to nasza specjalność

Spreadshirt specjalizuje się w zamówieniach grupowych dla wszelkiego rodzaju zespołów i na każdą możliwą okazję. Nie ważne, czy szukasz tanich koszulek na jednorazowy event, czy czegoś wytrzymałego na wiele okazji – znajdziemy dokładnie to, czego potrzebujesz! Dzięki ponad 150 produktom, które możesz dostosować to Twoich potrzeb i wyobrażeń, składanie zamówień grupowych jest proste, szybkie i zwyczajnie sprawia frajdę.

Duże zamówienia, tęgie rabaty

Zaoszczędź do 70% z rabatem ilościowym od Spreadshirt. Rabat ilościowy przyznawany jest już od 6 produktów, a im więcej zamówisz, tym większą otrzymasz obniżkę. I nie musisz wcale zamawiać identycznych artykułów. Wybieraj różne rozmiary, kolory, style i motywy i skasuj rabat ilościowy w pełnej wysokości! Ubierz całą Twoją ekipę w to, co chcesz – Spreadshirt zajmie się tym, co najtrudniejsze.