Rabat ilościowy już od 5 sztuk

Zaprojektuj Wasze koszulki z okazji ukończenia szkoły

Żegnaj, szkoło! Zaprojektuj odjechane koszulki z okazji matury 2023

Zakończenie szkoły
Oblicz tutaj
Osobiste porady
Napisz do nas na lub zadzwoń pod numer:
Brak minimalnej wielkości zamówienia
Drukujemy wszystkie artykuły od jednej sztuki. Bez problemu można zamówić dodatkowe artykuły.
Bezpłatne sprawdzenie zamówienia
Od 10 artykułów sprawdzamy jakość i rozmieszczenie motywów w zamówieniu.

Oblicz Wasz rabat ilościowy

Na przykład zamiast 35,00 zł zapłacicie za sztukę

24,50 zł*

za Koszulka męska
(*plus cena druku i koszty wysyłki)

10%
5+ Artykuły
70%
1400+ Artykuły

Serwis Graficzny

Nieważne czy projektujesz logo firmy, czy prezent - efektownie zaprezentujemy Twoje pomysły

Odzież firmowa - baner

Odzież firmowa

Zleć nadruk lub wyhaftowanie logo. Porady i sprawdzenie zamówienia w cenie.

FAQ – Często zadawane pytania

Dla ilu osób mogę złożyć zamówienie?

Zamawiaj tyle artykułów, ile chcesz! W przypadku zamówień na ponad 100 sztuk otrzymasz osobiste wsparcie specjalisty z naszego zespołu ds. zamówień hurtowych.

Które metody płatności są akceptowane?

Spreadshirt akceptuje płatność kartą kredytową, przelewem na konto i za pomocą serwisu PayPal.

Czy aby otrzymać rabat ilościowy mogę spersonalizować każdy artykuł z osobna (np. za pomocą innego imienia lub numeru), czy wszystkie artykuły muszą być takie same?

Artykuły mogą się od siebie różnić. Pomimo to otrzymasz rabat ilościowy w pełnej wysokości.

Czy muszę wykorzystać motyw Spreadshirt, czy mogę własny?

Możliwe są obie opcje. Jedyna różnica polega na tym, że w przypadku odesłania towaru z własnym motywem nie otrzymasz zwrotu zapłaconej kwoty. W zamian otrzymasz bon towarowy na zakupy w Spreadshirt.

Czy mogę odesłać tylko wybrane artykuły, a resztę zatrzymać? Jaki będzie to miało wpływ na rabat ilościowy?

Możesz odesłać tyle artykułów, ile chcesz. Nasz system obliczy kwotę do zapłaty po uwzględnieniu zmienionego rabatu ilościowego.

Ile produktów muszę zamówić, aby otrzymać rabat ilościowy?

Rabat ilościowy przyznawany jest już przy zakupie 6 artykułów. Im więcej artykułów zamówisz, tym większa będzie obniżka. Tu możesz sprawdzić przedziały rabatu ilościowego.

Jakie rodzaje wysyłki mam do wyboru?

Masz dwie możliwości: przesyłkę standardową (trwającą szacunkowo 3–4 dni robocze) oraz ekspresową (trwającą szacunkowo 1–2 dni robocze). Tu możesz sprawdzić koszty poszczególnych przesyłek.

Czy moje zamówienie może zawierać więcej niż jeden typ produktu (np. koszulkę męską z długim rękawem, bluzę damską z kapturem itd.)?

Twoje zamówienie może zawierać tyle różnych lub tych samych typów produktu, ile chcesz. Koszulki, bluzy, czapki, kubki – wszystkie typy produktów są wliczane do rabatu ilościowego.

Czy mogę złożyć zamówienie próbne zanim złoże zamówienie grupowe?

Przed złożeniem właściwego zamówienia grupowego możesz zamówić egzemplarze próbne. Próbki służą tylko do oceny jakości artykułów i nie zawierają nadruków. W tym przypadku zapłacisz cenę podstawową produktu (bez nadruku), która zostanie Ci zwrócona jak tylko odeślesz nam produkt.

Czy mogę jednocześnie zrealizować kod rabatowy i otrzymać rabat ilościowy?

Możesz zrealizować kod rabatowy z aktualnej promocji i otrzymać jednocześnie rabat ilościowy. Dzieje się to automatycznie, kiedy przechodzisz do kasy i wpisujesz kod rabatowy w odpowiednie pole. Niektóre promocje mogą jednak wykluczać taką możliwość.

Żegnaj, szkoło! Zaprojektuj odjechane koszulki z okazji matury 2023

Masz śmieszne powiedzonko maturalne? Spreadshirt ma dla Ciebie gotowy outfit!

Już niedługo będzie po wszystkim: koniec szkoły... na zawsze! Impreza z tej okazji to za mało. Musisz to jeszcze uczcić w kreatywny sposób. W Spreadshirt znajdziesz ogromny wybór bluz z kapturem, T-shirtów i koszulek polo, na których możemy wydrukować motto Twojej ekipy lub śmieszne powiedzonko maturalne. W łatwy sposób zaprojektujesz jedyne w swoim rodzaju i niezapomniane koszulki i bluzy maturalne dla całego rocznika. Na co jeszcze czekasz? Najlepiej od razu zaprojektuj Wasze „antymundurki” i zobacz jak opada szczena Twoim kolegom, nauczycielom i przyjaciołom. W przypadku większych zamówień możesz liczyć na rabat ilościowy nawet do 70%.

Zaprojektuj koszulki i bluzy i bluzy z kapturem dla całego rocznika

W szkole możesz się co najwyżej wyszaleć w czasie przerw – w Spreadshirt zawsze możesz puszczać wodze fantazji. Pokaż całemu światu, co sprawia, że Twoja szkoła i Twój rocznik są tak wyjątkowe! Spersonalizuj bluzy i bluzy z kapturem i koszulki za pomocą Waszych imion i własnych motywów, stawiając w pewnym sensie pomnik Waszym wspólnym szkolnym latom. Masz już pomysł na Wasze koszulki lub bluzy maturalne? Znajdź inspirację wśród szerokiej palety naszych produktów! W Spreadshirt znajdziesz bluzy, koszulki polo i T-shirty w prawie wszystkich kolorach i rozmiarach. Z pewnością znajdziesz też produkt, który najbardziej pasuje do Twojej paczki.

Na uniwerek, do liceum, technikum i zawodówki: koszulki z okazji Waszego zakończenia nauki.

Niektórzy właśnie zdali maturę, inni egzamin zawodowy, a jeszcze inni już oblewają swojego licencjata lub magistra. Co ich łączy? Przyjemne uczucie wolności i ulgi, które pojawia się po zdaniu ostatnich egzaminów i otrzymaniu świadectw. Czas więc na imprezę, która przejdzie do historii – koniec nauki po prostu trzeba uczcić! Spreadshirt chętnie wyposaży Was przy tej okazji. Eleganckie czy zabawne, prowokujące czy ponadczasowe: Zaprojektuj po swojemu Wasze stroje z okazji ukończenia szkoły... po prostu.

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas: +48 22 307 40 49
pon.-pt. 9:00-18:00
Wyślij nam e-mail
Napisz do nas na WhatsAppie

Odpowiemy w 24h (w dni robocze)