Młoda para siedzi przed oknem i nosi spersonalizowane koszulki polo

Bardziej elegancki wygląd Nadruk na koszulce polo

Zaprojektuj samodzielnie koszulkę polo i wyróżniaj się

Oblicz tutaj
Do 70 % rabatu
Już od 6 artykułów na zamówienie automatycznie przyznajemy rabat ilościowy.
Brak minimalnej wielkości zamówienia
Drukujemy wszystkie artykuły od jednej sztuki. Bez problemu można zamówić dodatkowe artykuły.
Łatwy zwrot
Masz 30 dni na zwrot lub wymianę towaru.

FAQ - Często zadawane pytania

Jak mogę nadrukować logo firmy na koszulce polo?

Aby dodać Twoje logo firmy do Twojej personalizowanej koszulki polo, musisz załadować plik z obrazkiem w jednym z następujących formatów: PNG, JPG, BMP, GIF, SVG lub AI. Rozmiar pliku nie powinien przekraczać 10 MB. Umieść logo po jego załadowaniu tam, gdzie byś chciał, żeby się znajdowało, w razie potrzeby dostosuj rozmiar - i już Twoja koszulka polo z logiem będzie gotowa do nadruku. Jeżeli rozdzielczość Twojego pliku z obrazkiem nie będzie wystarczająca dla druku, po prostu zwróć się do naszego serwisu graficznego. Tutaj otrzymasz pomoc w stałej cenie.

Czy istnieje minimalna ilość zamówienia dla spersonalizowanych koszulek polo?

W Spreadshirt nie obowiązuje minimalna ilość zamówienia. Możesz zamówić pojedynczą koszulkę polo z nadrukiem, lub od razu 1000 sztuk naraz. Przy tym możesz zaprojektować Twoją koszulkę polo dokładnie tak, jak Ci się najlepiej podoba.

Gdzie mogę wykonać haft na koszulce polo?

Najpierw powinieneś zdecydować się, na jakiej koszulce polo chciałbyś wykonać haft, umieścić swój tekst w asystencie haftu i następnie zaprojektować ją zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Jeżeli chciałbyś wykonać haft ze swoim logiem na jednej z naszych koszulek polo, możesz to zrobić w następujący sposób: Zgłoś nam swoje zapytanie od 50 artykułów wraz z motywem i życzeniami dotyczącymi produktu drogą telefoniczną albo mailową. My sprawdzimy Twój motyw pod względem wykonalności i prześlemy Ci ofertę (albo zadzwonimy). Twoje zlecenie zostanie przekazane do produkcji i będzie gotowe do wysyłki po około 3 tygodniach.

W jaki sposób mogę samodzielnie zaprojektować koszulkę polo?

Samodzielne projektowanie indywidualnej koszulki polo w Spreadshirt jest bardzo proste. Najpierw należy zdecydować się na rodzaj koszulki polo, która ma otrzymać nadruk, i następnie zaprojektować ją zgodnie z oczekiwaniami. W naszej bibliotece motywów jest dostępnych wiele motywów jak i czcionek, i oczywiście istnieje również możliwość załadowania własnych grafik. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy projektowaniu, możesz zwrócić się do naszego utalentowanego zespołu ds. projektowania, który udzieli Ci wsparcia przy realizacji Twojego pomysłu w przystępnej cenie.

Czy oferujecie możliwość wymiany i reklamacji dla personalizowanych koszulek polo?

Tak, oferujemy sprawiedliwe warunki wymiany i zwrotu. Istnieją następujące możliwości: Wymiana na nowy towar, wymiana na bon dla Twojego następnego zamówienia lub zwrot ceny zakupu, jeżeli zamówiony produkt nie został zaprojektowany osobiście własnym tekstem, motywem lub zdjęciami. Jeżeli nie będziesz w 100% zadowolony z Twojej personalizowanej koszulki polo, możesz ją odesłać w ciągu 30 dni. W tej sprawie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem ds. obsługi klienta.

Czy nadruk na waszych koszulkach powstaje w Europie?

Tak, wszystkie indywidualne koszulki polo otrzymują nadruk w Europie; albo w naszym zakładzie produkcyjnym w Legnicy, w Polsce, albo w Krupce, w Czechach.

Jakie są koszty personalizacji koszulki polo?

Na cenę Twojej samodzielnie zaprojektowanej koszulki polo firmy Spreadshirt składają się koszty produktu, koszty druku oraz ewentualnie cena motywu. Za tekst, załadowane własne motywy oraz motywy oznaczone jako „darmowe” nie są naliczane dodatkowe koszty motywu. Przed zamówieniem otrzymasz całkowite zestawienie łącznych kosztów. Im więcej produktów zamawiasz, tym niższa jest cena jednej koszulki polo. W zakładce pomoc możesz w łatwy sposób obliczyć swój rabat ilościowy dla każdego produktu. Masz jeszcze pytania? Nasz zespół ds. obsługi klienta chętnie pomoże - drogą telefoniczną, mailową lub przez WhatsApp.

Jakie opcje dostawy są dostępne dla indywidualnych koszulek polo?

Dla większości krajów oferujemy trzy różne opcje wysyłki: Standard, premium i ekspres. W przypadku wyboru wysyłki ekspresowej istnieje prawdopodobieństwo, że Twoja indywidualna koszulka polo będzie u Ciebie już po 2 dniach roboczych. Czas dostawy może jednak różnić się w zależności od adresu dostawy oraz ilości zamówionych produktów. Tutaj możesz obliczyć swój czasy dostawy.

Zaprojektuj samodzielnie koszulkę polo i wyróżniaj się

Elegancko i indywidualnie: Zaprojektuj samodzielnie koszulkę polo

Po czym rozpoznać gust: Listwa z guzikami, kołnierz i krótki rękaw. Koszulka polo już dawno znalazła swoje stałe miejsce w szafie zadbanego sportowca. Pasująca zarówno do kobiet jak i mężczyzn, cieszy się dużą popularnością nie tylko u graczy polo czy tenisa. Od kilku lat koszulka polo zagościła też w codziennym jak i zawodowym życiu.

Spersonalizuj swoją koszulkę polo

Dopiero Twój osobisty nadruk zrobi unikat z tego klasycznego modelu Wykończ tę poważną koszulkę swoim imieniem, skrótem lub logiem klubu, aby zagwarantować sukces każdego występu. Sportowa i jednocześnie elegancka, popularna i jednocześnie unikalna - tylko ty wiesz, jaki nadruk sprawdzi się najlepiej na Twojej koszulce polo lub zwykłej koszulce z krótkim rękawem. Wykorzystaj koszulkę polo również dla Twojej załogi dla jednolitej reprezentacji.

Nadruk na koszulce polo: Prawidłowe wykonanie

Na pewno spojrzenie na popularne i sprawdzone motywy pomoże Ci w wyborze eleganckiego stylu, który okaże się strzałem w dziesiątkę. Tak np. małe motywy z nazwą klubu w górnym lewym rogu są stylowym klasykiem. Ale również górna część pleców może stanowić dobre miejsce na tekst. Ostatecznie wybierasz z wszystkich dostępnych kolorów ten, który najlepiej podkreśla Twój styl.

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas: +48 22 307 40 49
pon.-pt. 9:00-18:00
Wyślij nam e-mail
Napisz do nas na WhatsAppie

Odpowiemy w 24h (w dni robocze)