15% rabatu na wszystkie koszulki
Ważny do 24.08.2017. Nie można łączyć z innymi bonami. Rabat dotyczy wyłącznie artykułów wymienionych w ofercie. Nie uprawnia do zakupu bonów podarunkowych. Nie można łączyć z rabatem ilościowym (przyznawanym przy zakupie 6 i więcej produktów). Można zrealizować wyłącznie na stronie www.spreadshirt.pl. Nie można zrealizować w sklepach partnerskich Spreadshirt.
TS0817
Realizacja bonu

Zaprojektuj od ręki koszulkę z nadrukiem

Koszulki
Koszulka z motywem, tekstem lub zdjęciem – wybór należy do Ciebie!
Zamawiaj więcej, płać mniej

Zamawiaj więcej, płać mniej

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Motywów co niemiara

Motywów co niemiara

Wysoka satysfakcja klientów

Ulubione produkty z tej kategorii

Pokaż wszystkie koszulki

Koszulka z nadrukiem – ale z jakim motywem?

Chcesz zaprojektować koszulkę z nadrukiem? Spreadshirt spieszy z pomocą! U nas możesz w pełni zademonstrować Twoje wyczucie stylu. Od koszulki oversize po koszulkę polo – wybieraj spośród ponad 40 modeli w najróżniejszych rozmiarach. Od 98 dla najmłodszych po 3XL, a nawet 5XL dla mężczyzn. Pomyśleliśmy o każdym! Poza tym nie stawiamy (prawie) żadnych granic, jeżeli chodzi o wybór nadruku. Strona przednia, rękawy czy tył – to Ty decydujesz, gdzie pojawi się motyw, zdjęcie lub tekst na Twojej koszulce z nadrukiem.

Spreadshirt – ekspert od nadruków na koszulki

Ubranie to idealna platforma do pokazania Twojej osobowości. Dzięki Spreadshirt możesz z łatwością zaprojektować jedyną w swoim rodzaju koszulkę z nadrukiem. Zrealizuj Twój własny pomysł albo skorzystaj z tysięcy motywów dostępnych w Pasażu Spreadshirt. Wykorzystaj gotowy motyw zwierzęcy, powiedzonko lub oryginalny szablon, na podstawie którego stworzysz zupełnie nowy motyw. Dzięki wysokiej jakości drukowi cyfrowemu i drukowi flex uzyskujemy wyjątkowo trwałe nadruki o rewelacyjnych kolorach. Projektowanie koszulek z nadrukiem czas zacząć!