Zaprojektuj samodzielnie koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem – z motywem, tekstem lub zdjęciem

Mężczyzna i kobieta mają na sobie koszulki z nadrukiem
Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji
Rabat do 70%
Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.
100% kreatywnej wolności
z tekstami, motywami i obrazami
r
Ponad 200 produktów
czeka na Twoje pomysły.

Odkryj szeroki asortyment koszulek

Grupa biegaczy w samodzielnie zaprojektowanych koszulkach na trening.

Jeden zespół. Jedna koszulka.

Zaprojektuj koszulki z nadrukiem dla wszystkich

Do zamówienia grupowego
Baner Zamówienia hurtowe druku na tekstyliach
Dla
zamówień od
100 sztuk

Zamówienia hurtowe

Osobiste porady, więcej produktów i technik druku

Zamów ofertę

Koszulki z nadrukiem – z motywem, tekstem lub zdjęciem

Koszulki z nadrukiem przez Internet

Chcesz zaprojektować koszulkę z nadrukiem? Spreadshirt spieszy z pomocą! Jako specjaliści w dziedzinie druku na koszulkach i druku na tekstyliach, oferujemy Ci ogromny wybór możliwości. Możesz załadować własne motywy, zdjęcia lub powiedzonka, albo wybrać coś dla siebie spośród naszych szablonów motywów i czcionek. W naszym Projektomacie błyskawicznie zaprojektujesz wyjątkową koszulkę. Możesz w pełni zademonstrować swoje wyczucie stylu i dać upust swojej kreatywności. Do wyboru masz ponad 40 modeli, od koszulek z klasycznym okrągłym wycięciem pod szyją, po koszulki w stylu vintage, w różnych kolorach i rozmiarach. Spreadshirt ma coś dla każdego – od rozmiaru 98 dla najmłodszych po rozmiary oversize takie jak 3XL, a nawet 5XL dla mężczyzn. A przy okazji: samodzielnie zaprojektowane koszulki są idealnym prezentem na urodziny, imieniny itp.

Zaprojektuj koszulkę z nadrukiem

Ubranie to idealny sposób wyrażenia Twojej osobowości. Dzięki Spreadshirt możesz z łatwością zaprojektować jedyną w swoim rodzaju koszulkę z nadrukiem. Realizuj swoje pomysły, twórz własne motywy i noś z dumą samodzielnie zaprojektowane koszulki! Oczywiście możesz wykorzystać własne zdjęcia i teksty, które idealnie wkomponujesz za pomocą naszego Projektomatu. Do dyspozycji masz także niezliczoną ilość czcionek i szablonów motywów. A jeśli masz pytania – nie ma problemu! Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie Ci pomoże, a nasz Serwis Graficzny może Ci nawet pomóc w projektowaniu. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na niedrogie koszulki, czy na jakość premium, dzięki wysokiej jakości drukowi cyfrowemu i drukowi flex uzyskujemy wyjątkowo trwałe nadruki o rewelacyjnych kolorach. Podsumowując: mając u boku specjalistę w druku na tekstyliach takiego jak Spreadshirt, możesz liczyć na doskonały rezultat.

Zaprojektuj w prosty sposób koszulkę z nadrukiem

Kreatywne projektowanie nadruków na koszulki jeszcze nigdy nie było tak proste. Wybór należy do Ciebie! Wykorzystaj motywy zwierzęce, powiedzonka, czcionki albo gotowe szablony, na podstawie których możesz stworzyć zupełnie nowy motyw. W Spreadshirt znajdziesz idealne koszulki męskie, damskie lub dziecięce w różnych krojach, na przykład z wycięciem okrągłym lub w serek. Oferujemy wiele znanych marek koszulek bawełnianych i oczywiście także ekologicznych. Podczas projektowania masz całkowitą swobodę: możesz umieścić motyw, tekst, imię lub logo z przodu, z tyłu bądź na rękawie, albo w innym dowolnie wybranym miejscu. Dzięki temu gotowa koszulka z nadrukiem będzie wyglądała dokładnie tak, jak ją sobie wyobrażasz. Zrób to bez trudu w naszym Projektomacie, a następnie złóż zamówienie online i już niebawem dzięki naszej szybkiej dostawie produkt zostanie dostarczony do Twojego domu. Cokolwiek chcesz nadrukować na swojej koszulce, jedno jest pewne: Twoja samodzielnie zaprojektowana koszulka Spreadshirt zawsze będzie w zgodzie z aktualnymi trendami.