Zaprojektuj koszulkę ciążową z nadrukiem

Ciąża - Kobieta w ciąży ma na sobie samodzielnie zaprojektowaną koszulkę z nadrukiem
W bardzo prosty sposób możesz samodzielnie zaprojektować koszulki ciążowe
Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji
Rabat do 70%
Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.
100% kreatywnej wolności
z tekstami, motywami i obrazami
Ponad 200 produktów
czeka na Twoje pomysły.

Szczegóły produktu

Koszulka ciążowa

(267)
Nosisz w sobie najsłodsze brzemię, a ta koszulka zagwarantuje mu miejsce, by mogło się rozwijać. Dzięki domieszce elastanu będzie rosła razem z Twoim brzuszkiem!
  • krój przylegający do ciała
  • elastyczne boczne marszczenia i wydłużona strona przednia, które zapewniają rosnącemu brzuszkowi odpowiednio dużo miejsca
  • miękki, rozciągliwy materiał o gramaturze 155 g/m²
  • 95% bawełny, 5% elastanu

Najpiękniejsze pomysły na prezent dla kobiet w ciąży

Najpiękniejszym prezentem, o którym marzy kobieta w ciąży, jest zdrowe dziecko. Jednak jeszcze przed jego narodzeniem możesz sprawić radość przyszłej mamie: zaprojektuj dla niej zabawny ciążowy T-shirt albo luźną koszulkę ciążową z indywidualnym nadrukiem. Ze Spreadshirt stworzenie wspaniałej koszulki lub innego prezentu jest „dziecinnie” proste – zaprojektuj coś zabawnego, oryginalnego, od serca lub po prostu pięknego. Na co jeszcze czekasz? Od razu puść wodzę fantazji. W ciągu kilku minut będziesz mieć idealny prezent.

Zaprojektuj samodzielnie swoją odzież ciążową

Każdego dnia Twój brzuch trochę rośnie – a wraz z nim rośnie radość w oczekiwaniu na ten dzień, kiedy Wasza rodzina powiększy się o małego człowieka. Jesteś w ciąży i niedługo zostaniesz mamą. Ten wyjątkowy okres w Twoim życiu aż prosi się, by go uczcić odpowiednim strojem. Zaprojektuj swoją własną odzież ciążową. Kobiecą, pełną wdzięku lub po prostu zabawną: ze Spreadshirt w bardzo prosty sposób zaprojektujesz swoją indywidualną koszulkę. A może pomogą Ci w tym Twoje starsze dzieci? W każdym razie życzymy świetnej zabawy podczas projektowania.