15% rabatu na wszystkie koszulki
Ważny do 24.08.2017. Nie można łączyć z innymi bonami. Rabat dotyczy wyłącznie artykułów wymienionych w ofercie. Nie uprawnia do zakupu bonów podarunkowych. Nie można łączyć z rabatem ilościowym (przyznawanym przy zakupie 6 i więcej produktów). Można zrealizować wyłącznie na stronie www.spreadshirt.pl. Nie można zrealizować w sklepach partnerskich Spreadshirt.
TS0817
Realizacja bonu

Twoja wygodna koszulka z długim rękawem z nadrukiem

Koszulki z długim rękawem
Koszulka z długim rękawem z nadrukiem
Zamawiaj więcej, płać mniej

Zamawiaj więcej, płać mniej

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Motywów co niemiara

Motywów co niemiara

Wysoka satysfakcja klientów

Ulubione produkty z tej kategorii

Pokaż wszystkie koszulki z długim rękawem

Zaprojektuj koszulkę z długim rękawem z nadrukiem

W naszej strefie klimatycznej okres przejściowy między zimą a latem może ciągnąć się miesiącami. Co zrobić, gdy jest za zimno na T-shirt, a za ciepło na bluzę? Rozwiązaniem jest koszulka z długim rękawem! Przylegająca do ciała albo luźna – koszulka z długim rękawem to zawsze dobry wybór wtedy, gdy zawodzi bluza lub koszulka z krótkim rękawem. Kobiety i mężczyźni uwielbiają ją nosić w równym stopniu. Szczególnie wtedy, gdy mroźna zima powoli odchodzi w zapomnienie.

Koszulka z długim rękawem we wszystkich rozmiarach

Koszulka z długim rękawem to nie tylko sposób na chłodne wiosenne wieczory. Za pomocą samodzielnie zaprojektowanego nadruku możesz sprawić, że Twoja koszulka z długim rękawem będzie przyciągać spojrzenia na okrągło. Znajdź odpowiedni motyw, wykorzystaj własny projekt lub wymyśl pasujący tekst. Bez względu na to, jaki masz pomysł na Twoją koszulkę z długim rękawem z nadrukiem, Spreadshirt dostarczy Ci narzędzi do jego realizacji. Projektuj z łatwością w Koszulkomacie, zamawiaj pewnie i bez przeszkód i nie czekaj długo, by cieszyć się Twoją bawełnianą koszulką z długim rękawem z nadrukiem. Pora na prawdziwy komfort!