15% rabatu na wszystkie koszulki
Ważny do 24.08.2017. Nie można łączyć z innymi bonami. Rabat dotyczy wyłącznie artykułów wymienionych w ofercie. Nie uprawnia do zakupu bonów podarunkowych. Nie można łączyć z rabatem ilościowym (przyznawanym przy zakupie 6 i więcej produktów). Można zrealizować wyłącznie na stronie www.spreadshirt.pl. Nie można zrealizować w sklepach partnerskich Spreadshirt.
TS0817
Realizacja bonu

Zaprojektuj od ręki kubek z nadrukiem

Kubki i dodatki
Twój kubek z nadrukiem – z motywem, tekstem lub zdjęciem
Zamawiaj więcej, płać mniej

Zamawiaj więcej, płać mniej

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Motywów co niemiara

Motywów co niemiara

Wysoka satysfakcja klientów

Ulubione produkty z tej kategorii

Pokaż wszystkie kubki

Kubek z nadrukiem – ale z jakim motywem?

Kubki z nadrukiem od Spreadshirt to opcja dla zdecydowanych. Jesteśmy ekspertem od drukowania na żądanie i możemy wykonać nadruk na niemal każdym możliwym naczyniu do picia, począwszy od kubka termicznego na kawę, poprzez kufel i bidon, skończywszy na klasycznym kubku ceramicznym. W naszej ofercie znajdziesz kubki w rozmaitych kolorach. Kubek z nadrukiem to coś właśnie dla Ciebie! Ciesz się przez cały dzień ulubionym napojem w kubku z oryginalnym motywem lub powiedzonkiem. Nasze kubki z nadrukiem są wyjątkowo trwałe. Nadają się nawet do mycia w zmywarce. Wypijmy za to!

Wznieśmy toast za dziecinnie łatwe projektowanie kubków z nadrukiem!

Dzięki obszernej bazie motywów dostępnych w Pasażu Spreadshirt możesz bez wysiłku zaprojektować Twój kubek z nadrukiem. Duży obszar drukowania umożliwia drukowanie motywów niemal na całej powierzchni kubka. Kubek do kawy to także świetny pomysł na prezent! Nadruk w postaci zabawnego wzoru lub rodzinnego zdjęcia pamiątkowego zawsze uprzyjemni czas spędzony przy biurku lub w kuchni. Na koniec pomysł na reklamę – podaruj klientom kubki z nadrukiem i zapewnij sobie miejsce nr 1 w ich kuchniach!