Zaprojektuj misia z nadrukiem i podaruj miłość

Misie pluszowe
Miś do przytulania w koszulce z nadrukiem: zaprojektuj misia ze zdjęciem

Rabat do 70%

Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.

100% kreatywnej wolności

z tekstami, motywami i obrazami

r

Ponad 200 produktów

czeka na Twoje pomysły.

Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji

Miś w koszulce

Słodziutki pluszowy miś uwielbiający przytulanie. Twój najwierniejszy przyjaciel, który czuwa nad Tobą kiedy śpisz. Na jego koszulce można wykonać nadruk.
  • oczka wykonane z tworzywa sztucznego
  • pluszowe futerko miękkie jak aksamit
  • wysokość w pozycji siedzącej: 20 cm (z uszami)
  • waga: 77 g
  • materiał: 100% poliestru

Zaprojektuj Twojego misia w koszulce ze zdjęciem

To wspomnienie z dzieciństwa pozostaje na zawsze w pamięci: pluszowy miś jako pocieszyciel i wierny towarzysz w każdej życiowej sytuacji. Ale ten mały kumpel cieszy nie tylko małe i duże dzieci: pluszowy miś z dużymi okrągłymi oczami, podarowany od serca i mający przynosić szczęście, to również świetny prezent dla przyjaciela lub partnera. W Spreadshirt możesz zaprojektować Twojego pluszowego misia. Dzięki koszulce z nadrukiem zamienisz go w prawdziwy unikat.

Jaki nadruk ma się pojawić na koszulce Twojego misia?

Decyzja należy do Ciebie! Oprócz tekstu oraz niezliczonych motywów z naszej galerii możesz spersonalizować Twoją maskotkę przy pomocy zdjęcia. Załaduj obraz kilkoma kliknięciami myszki i zaprojektuj Twojego pluszowego misia ze zdjęciem. Zdjęcie z Tobą lub wspólnym wspomnieniem sprawi, że zwykły pluszowy miś nabierze szczególnego znaczenia: będzie przypominać o Waszej przyjaźni lub miłości, kiedy nie będziecie mogli być blisko siebie.