Trzymaj formę – zaprojektuj koszulkę polo z nadrukiem

Zaprojektuj koszulkę polo i pokaż duszę sportowca

Koszulki dla drużyn sportowych
Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji
Rabat do 70%
Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.
100% kreatywnej wolności
z tekstami, motywami i obrazami
Ponad 200 produktów
czeka na Twoje pomysły.

Ulubione produkty z tej kategorii

Trykot z nadrukiem – czas zgarnąć puchar

Bez trykotów Twoja drużyna byłaby tylko zgrają ludzi biegających po boisku. Dopiero odzież zespołowa buduje ducha drużyny i daje poczucie przynależności, bez którego nie może być mowy o zwycięstwie. Czy to koszulki oddychające, szorty, bluzy, czy spodnie do biegania – wspólne barwy i logo ułatwiają identyfikację z zespołem, pozwalają szybko orientować się na boisku i rozpoznawać innych członków drużyny.

Spersonalizowane trykoty dla fanów i sportowców

Dzięki odpowiednim trykotom i bluzom fani i przyjaciele drużyny mogą wyrazić swoją sympatię również poza boiskiem. Przed meczem na stadionie lub po meczu w barze – trykoty i bluzy dają poczucie przynależności. Z odzieżą sportową z nadrukiem od Spreadshirt nic już nie stanie Wam na drodze do zwycięstwa!

Koszulki sportowe – materiał na zwycięzcę

Bądźmy szczerzy: nawet największa gwiazda futbolu po półgodzinnej walce o piłkę jest mokruteńka. Na szczęście Spreadshirt oferuje oddychającą odzież sportową, a także trykoty, odzież z polaru oraz koszulki do biegania stworzone z myślą o sporcie wytrzymałościowym. W połączeniu z atrakcyjnym rabatem ilościowym oferta Spreadshirt nie ma sobie równych, jeśli chodzi o trykoty z nadrukiem, torby sportowe, zamówienia hurtowe czy odzież zespołową.