15% rabatu na wszystkie koszulki
Ważny do 24.08.2017. Nie można łączyć z innymi bonami. Rabat dotyczy wyłącznie artykułów wymienionych w ofercie. Nie uprawnia do zakupu bonów podarunkowych. Nie można łączyć z rabatem ilościowym (przyznawanym przy zakupie 6 i więcej produktów). Można zrealizować wyłącznie na stronie www.spreadshirt.pl. Nie można zrealizować w sklepach partnerskich Spreadshirt.
TS0817
Realizacja bonu

Trzymaj formę – zaprojektuj koszulkę polo z nadrukiem

Odzież sportowa
Zaprojektuj koszulkę polo i pokaż duszę sportowca
Zamawiaj więcej, płać mniej

Zamawiaj więcej, płać mniej

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Motywów co niemiara

Motywów co niemiara

Wysoka satysfakcja klientów

Ulubione produkty z tej kategorii

Pokaż wszystkie artykuły sportowe

Koszulki reprezentacji z nadrukiem – czas zgarnąć puchar!

Bez koszulek reprezentujących Twoją drużynę byłybyście/bylibyście tylko zgrają ludzi biegających po boisku. Dopiero odzież zespołowa buduje ducha drużyny i daje poczucie przynależności, bez którego nie może być mowy o zwycięstwie. Czy to koszulki z oddychającego materiału, szorty, bluzy, czy spodnie do biegania – wspólne barwy i logo ułatwiają identyfikację z zespołem, pozwalają szybko orientować się na boisku i rozpoznawać innych członków drużyny. Dzięki koszulkom reprezentacji Waszej drużyny fani i przyjaciele zespołu mogą wyrazić swoją sympatię również poza boiskiem. Z odzieżą sportową z nadrukiem od Spreadshirt nic już nie stanie Wam na drodze do zwycięstwa!

Materiał na zwycięstwo

Bądźmy szczerzy: podczas uprawiania sportu leją się hektolitry potu. Nawet największa gwiazda futbolu w szczytowej formie po nieprzerwanej półgodzinnej walce o piłkę jest mokruteńka. Na szczęście Spreadshirt oferuje odzież sportową z oddychającego materiału, a także trykoty, ubrania z polaru oraz koszulki do biegania stworzone z myślą o sporcie nastawionym na wytrzymałość. W połączeniu z atrakcyjnym rabatem ilościowym oferta Spreadshirt nie ma sobie równych, jeśli chodzi o trykoty, torby sportowe i odzież zespołową z nadrukiem.