15% rabatu na wszystkie koszulki
Ważny do 24.08.2017. Nie można łączyć z innymi bonami. Rabat dotyczy wyłącznie artykułów wymienionych w ofercie. Nie uprawnia do zakupu bonów podarunkowych. Nie można łączyć z rabatem ilościowym (przyznawanym przy zakupie 6 i więcej produktów). Można zrealizować wyłącznie na stronie www.spreadshirt.pl. Nie można zrealizować w sklepach partnerskich Spreadshirt.
TS0817
Realizacja bonu

Śpioszki z nadrukiem – dziecinnie łatwe projektowanie

Ubranka niemowlęce
Zaprojektuj body niemowlęce z nadrukiem i spraw, by małe zrobiło wielkie wrażenie
Zamawiaj więcej, płać mniej

Zamawiaj więcej, płać mniej

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Motywów co niemiara

Motywów co niemiara

Wysoka satysfakcja klientów

Ulubione produkty z tej kategorii

Pokaż wszystkie artykuły niemowlęce

Zaprojektuj śpioszki z nadrukiem – idealne ubranko dla niemowlaka

Skóra niemowlęca jest wyjątkowo delikatna i wrażliwa. W Spreadshirt przywiązujemy najwyższą wagę do jakości materiałów, dlatego oferujemy ubranka niemowlęce produkowane głównie z bawełny pochodzącej z upraw ekologicznych. Najlepszym przykładem jest nasza koszulka z krótkim rękawem wykonana w 100% z bawełny ekologicznej. Dzięki najwyższej jakości materiałom nasze produkty niemowlęce wytrzymują wiele prań i długo zachowują swój kształt. Dotyczy to również nadruków – intensywność kolorów i trwałość to nasz znak rozpoznawczy. Kolejna impreza tuż, tuż! Przygotuj się i zaprojektuj body niemowlęce z nadrukiem na baby shower.

Body niemowlęce z nadrukiem i charakterem

Ubranka z indywidualnym nadrukiem już dla najmłodszych? Ależ oczywiście! Niemowlęta już w pierwszych dniach życia ujawniają swoją własną, silną osobowość. Świetnie podkreślą ją śpioszki z nadrukiem w postaci imienia bobasa. Noworodek to przecież ktoś naprawdę wyjątkowy. Nie ważne, czy Twój bobas to małe słoneczko, dziki urwisek czy słodziutki śpioszek – dzięki odpowiednim motywom na śliniaczki lub koszulki niemowlęce podkreślisz charakter Twojego maleństwa. W dodatku w Spreadshirt myślimy praktycznie i ułatwiamy świeżo upieczonym rodzicom projektowanie śpioszków z nadrukiem.