Radosne dziecko bawi się w pokoju i ma na sobie samodzielnie zaprojektowane body niemowlęce

Śpioszki z nadrukiem – dziecinnie łatwe projektowanie

Zaprojektuj body niemowlęce z nadrukiem i spraw, by małe zrobiło wielkie wrażenie

Rabat do 70%

Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.

100% kreatywnej wolności

z tekstami, motywami i obrazami

r

Ponad 200 produktów

czeka na Twoje pomysły.

Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji
Baner Zamówienia hurtowe druku na tekstyliach
Dla
zamówień od
100 sztuk

Zamówienia hurtowe

Osobiste porady, więcej produktów i technik druku

Zamów ofertę

Zaprojektuj body niemowlęce z nadrukiem i spraw, by małe zrobiło wielkie wrażenie

Śpioszki z nadrukiem – idealne ubranko dla niemowlaka

Skóra niemowlęcia jest wyjątkowo delikatna i wrażliwa. W Spreadshirt przywiązujemy najwyższą wagę do jakości materiałów, dlatego oferujemy ubranka niemowlęce produkowane głównie z bawełny pochodzącej z upraw ekologicznych. Najlepszym przykładem jest nasza koszulka z krótkim rękawem wykonana w 100% z bawełny ekologicznej. Oczywiście oferujemy także wiele innych ekologicznych produktów najwyższej jakości.

Najlepsza jakość – także ubranek niemowlęcych

W Spreadshirt myślimy praktycznie i ułatwiamy świeżo upieczonym rodzicom projektowanie śpioszków z nadrukiem. Dzięki materiałom najwyższej jakości nasze produkty niemowlęce wytrzymują wiele prań i długo zachowują swój kształt. Dotyczy to oczywiście także nadruków – intensywność kolorów i trwałość to nasz znak rozpoznawczy. Już niedługo może Cię czekać kolejny baby shower. Przygotuj się i już teraz zaprojektuj body niemowlęce z nadrukiem.

Body niemowlęce z nadrukiem i charakterem

Ubranka z indywidualnym nadrukiem nawet dla najmłodszych? Ależ oczywiście! Niemowlęta już w pierwszych dniach życia ujawniają swoją własną, silną osobowość. Świetnie podkreślą ją śpioszki z nadrukowanym imieniem bobasa. Noworodek to przecież ktoś naprawdę wyjątkowy. Nieważne, czy Twój bobas to małe słoneczko, dziki urwisek czy słodziutki śpioszek – dzięki odpowiednim motywom na śliniaczkach i koszulkach niemowlęcych podkreślisz charakter Twojego maleństwa.