Czysta sprawa – śliniaczki z nadrukiem

Śliniaczki
Zaprojektuj czapeczki, chustki i śliniaczki z nadrukiem
Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji
Rabat do 70%
Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.
100% kreatywnej wolności
z tekstami, motywami i obrazami
r
Ponad 200 produktów
czeka na Twoje pomysły.

Ekologiczny śliniaczek

Ważne, że smakuje, a mama jest spokojna! Ekologiczny śliniaczek z kolekcji EarthPositive marki Continental Clothing doskonale chroni ubranka przed plamami. Produkowany jest wyłącznie przy użyciu energii odnawialnych.
  • produkowany przy zastosowaniu energii słonecznej i wiatrowej
  • wytrzymały materiał o gramaturze 200 g/m²
  • materiał: 100% bawełny z upraw ekologicznych

Zaprojektuj śliniaczek z własnym motywem

Kiedy karmisz bobasa albo dajesz mu po raz pierwszy łyżeczkę do ręki, nie obędzie się bez plam. Z naszym śliniaczkiem to nie problem! Zadbaj o to, żeby porządny zapas śliniaczków znalazł się w wyprawce Twojego malucha. Wyjątkowo uroczy pomysł – śliniaczek z nadrukiem Nadruki prezentują się też wyjątkowo dobrze na bandanach i czapeczkach niemowlęcych. Co powiesz na zestaw upominkowy w postaci czapeczki typu krasnal i chustki niemowlęcej? Za pomocą samodzielnie zaprojektowanego akcesorium z nadrukiem możesz w wyjątkowy sposób uczcić przyjście na świat nowego obywatela świata.

Zaprojektuj od ręki śliniaczek z nadrukiem

Projektowanie śliniaczków z nadrukiem w Spreadshirt jest dziecinnie proste. Śliniaczek niemowlęcy z imieniem bobasa albo fajnym powiedzonkiem to już klasyka! Jesteśmy ekspertami od druku na żądanie i dbamy o to, aby nadruki na Twoich śliniaczkach i czapeczkach niemowlęcych robiły wrażenie. Stosowane przez nas techniki druku gwarantują najwyższej jakości nadruki odporne na pranie. Nie będziesz już mieć problemu ze znalezieniem prezentu na Boże Narodzenie, urodziny czy chrzciny! Poza tym znajdziesz u nas wiele innych ubranek, na przykład body i koszulki niemowlęce.