Zaprojektuj podkładkę pod myszkę z nadrukiem

Oryginalne podkładki pod myszkę z motywem, zdjęciem lub tekstem

#
Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji
Rabat do 70%
Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.
100% kreatywnej wolności
z tekstami, motywami i obrazami
Ponad 200 produktów
czeka na Twoje pomysły.

Szczegóły produktu

Podkładka pod myszkę (orientacja pozioma)

Każda myszka potrzebuje podkładki. Podkładka Spreadshirt ułatwia precyzyjne przesuwanie myszki i naciskanie jej klawiszy bez rysowania powierzchni biurka. Każda myszka potrzebuje podkładki. Podkładka Spreadshirt ułatwia precyzyjne przesuwanie myszki i naciskanie jej klawiszy bez rysowania powierzchni biurka.
  • biała powierzchnia o delikatnej strukturze, na której można drukować bogate w detale motywy
  • czarny, antypoślizgowy spód wykonany z pianki gumowej
  • wymiary: 23 x 19 x 0,3 cm
  • trwały, elastyczny materiał: 90% gumy, 10% poliestru

Oryginalne podkładki pod myszkę z motywem, zdjęciem lub tekstem

Zaprojektuj podkładkę pod myszkę z nadrukiem i stwórz wyjątkowe miejsce pracy

W dzisiejszych czasach nie można sobie wyobrazić dnia w biurze bez podkładek pod myszkę. To one zapewniają najważniejszym przyborom do pracy stałe miejsce na biurku, chronią powierzchnię mebli i dzięki antypoślizgowemu spodowi ułatwiają precyzyjne poruszanie i klikanie myszką. Teraz to Ty możesz zdecydować, jak ma wyglądać Twoja podkładka pod myszkę z nadrukiem: możemy wykonać go zarówno w pionie, jak i w poziomie. Po prostu wybierz Twój ulubiony motyw, osobisty tekst lub zdjęcie. Jakość naszego druku mówi sama za siebie, a kolory powalają swoją intensywnością.

Tylko Twoja: podkładka pod myszkę ze zdjęciem

A jeśli chodzi o zdjęcia... oryginalna podkładka pod myszkę ze zdjęciem nadaje się też idealnie na osobisty prezent. W Spreadshirt możesz w zaledwie kilku krokach zaprojektować on-line Twoją podkładkę pod myszkę z nadrukiem. Prostokątny format oraz biały obszar drukowania podkładki pod myszkę zapewniają Twoim zdjęciom wystarczającą ilość miejsca i pozwalają na wykonanie bogatych w detale i wyjątkowo wyrazistych nadruków. Podkładka pod myszkę ze zdjęciem to świetny prezent, który przywoła miłe wspomnienia i nada Twojemu miejscu pracy wyjątkowo osobisty charakter.