20% rabatu na kubki, torby i fartuchy
Realizacja bonu

Zaprojektuj podkładkę pod myszkę z nadrukiem

Podkładka pod myszkę
Oryginalne podkładki pod myszkę z motywem, zdjęciem lub tekstem

Rabat do 70%

Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.

100% kreatywnej wolności

z tekstami, motywami i obrazami

r

Ponad 200 produktów

czeka na Twoje pomysły.

Oblicz tutaj termin dostawy Więcej Informacji
Standardowa
Premium
Ekspresowa

Podkładka pod myszkę (orientacja pozioma)

Każda myszka potrzebuje podkładki. Podkładka Spreadshirt ułatwia precyzyjne przesuwanie myszki i naciskanie jej klawiszy bez rysowania powierzchni biurka. Każda myszka potrzebuje podkładki. Podkładka Spreadshirt ułatwia precyzyjne przesuwanie myszki i naciskanie jej klawiszy bez rysowania powierzchni biurka.
  • biała powierzchnia o delikatnej strukturze, na której można drukować bogate w detale motywy
  • czarny, antypoślizgowy spód wykonany z pianki gumowej
  • wymiary: 23 x 19 x 0,3 cm
  • trwały, elastyczny materiał: 90% gumy, 10% poliestru

Zaprojektuj podkładkę pod myszkę z nadrukiem i stwórz wyjątkowe miejsce pracy

W dzisiejszych czasach nie można sobie wyobrazić dnia w biurze bez podkładek pod myszkę. To one zapewniają najważniejszym przyborom do pracy stałe miejsce na biurku, chronią powierzchnię mebli i dzięki antypoślizgowemu spodowi ułatwiają precyzyjne poruszanie i klikanie myszką. Teraz to Ty możesz zdecydować, jak ma wyglądać Twoja podkładka pod myszkę z nadrukiem: możemy wykonać go zarówno w pionie, jak i w poziomie. Po prostu wybierz Twój ulubiony motyw, osobisty tekst lub zdjęcie. Jakość naszego druku mówi sama za siebie, a kolory powalają swoją intensywnością.

Tylko Twoja: podkładka pod myszkę ze zdjęciem

A jeśli chodzi o zdjęcia... oryginalna podkładka pod myszkę ze zdjęciem nadaje się też idealnie na osobisty prezent. W Spreadshirt możesz w zaledwie kilku krokach zaprojektować on-line Twoją podkładkę pod myszkę z nadrukiem. Prostokątny format oraz biały obszar drukowania podkładki pod myszkę zapewniają Twoim zdjęciom wystarczającą ilość miejsca i pozwalają na wykonanie bogatych w detale i wyjątkowo wyrazistych nadruków. Podkładka pod myszkę ze zdjęciem to świetny prezent, który przywoła miłe wspomnienia i nada Twojemu miejscu pracy wyjątkowo osobisty charakter.