Jedyne w swoim rodzaju podstawki z nadrukiem

Zaprojektuj podstawki pod kufel i dopełnij wystrój wnętrza Twoich czterech ścian

#
Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji
Rabat do 70%
Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.
100% kreatywnej wolności
z tekstami, motywami i obrazami
Ponad 200 produktów
czeka na Twoje pomysły.

Szczegóły produktu

Podstawki (4 sztuki w zestawie)

Koniec z plamami na meblach! Dzięki naszym podstawkom z nadrukiem nadasz swojemu stolikowi do kawy, ławie i innym meblom osobisty styl, a jednocześnie ochronisz je przed plamami od gorącej szklanki czy filiżanki.
  • twarde włókno, błyszcząca powierzchnia, spód z antypoślizgowego korka
  • wymiary: 95 x 95 x 3 mm
  • grubość: 3 mm
  • należy przecierać wilgotną szmatką (nie nadaje się do mycia w zmywarce)

Zaprojektuj podstawki pod kufel i dopełnij wystrój wnętrza Twoich czterech ścian

Spersonalizowane podstawki z nadrukiem od Spreadshirt

Ładny dom będzie jeszcze bardziej przytulny dzięki spersonalizowanym elementom wyposażenia. Jeszcze lepiej, kiedy będą one praktyczne. Nasze podstawki, na których można wykonać nadruk, spełniają oba kryteria. Przyozdobią Twoją ławę dzięki nadrukowanym motywom i uchronią ją przed uporczywymi plamami, które mogą pozostawić gorące napoje. Dzięki naszym podstawkom możesz już zapomnieć o brzydkich plamach po kawie czy herbacie! A wybierając odpowiedni nadruk na podstawki, podkreślisz styl wystroju Twoich czterech ścian.

Zaprojektuj podstawki pod kufel na Twoją następną imprezę

Nasze podstawki nadają się idealnie na kolejną imprezę z Twoimi przyjaciółmi. Świetnie prezentują się pod wypełnionymi piwem kuflami. Ich kwadratowy kształt i wymiary 9,5 x 9,5 cm sprawiają, że są idealnym miejscem na nadruk w postaci motywu graficznego, ulubionego zdjęcia lub zabawnego powiedzonka, które będzie widoczne przez przezroczyste dno kufla. A kiedy impreza się rozkręci, nie będziesz się martwić o rozlane napoje! Spód wykonany z korka gwarantuje, że nasze podstawki pod kufle nie przesuną się nawet o milimetr.