Dwie kobiety chowają twarze za samodzielnie zaprojektowanymi poszewkami na poduszki

Najwyższej jakości poszewki z nadrukiem

Zaprojektuj poszewkę z nadrukiem – niech chwile spędzone na kanapie będą jeszcze przyjemniejsze!

Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji
Rabat do 70%
Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.
100% kreatywnej wolności
z tekstami, motywami i obrazami
Ponad 200 produktów
czeka na Twoje pomysły.

Ulubione produkty z tej kategorii

Zaprojektuj poszewkę z nadrukiem – niech chwile spędzone na kanapie będą jeszcze przyjemniejsze!

Poszewka na poduszkę z nadrukiem: pomysł na wyjątkowy prezent

Poduszka z nadrukiem to oryginalny pomysł na prezent. Możliwości są nieograniczone: na przykład na parapetówkę możesz podarować poduszkę z nadrukowanym zdjęciem, która będzie ciekawym akcentem kolorystycznym w nowym mieszkaniu. Poduszka ze zdjęciem ukochanej osoby może skrócić komuś stęsknionemu chwile rozłąki, a poduszka na kanapę z motywującym tekstem zachęcić do działania niejednego lenia.

Zaprojektuj bez trudu poszewki na poduszki z nadrukiem

Poszewka na poduszkę z nadrukiem to uniwersalny prezent na każdą okazję! Można na niej nadrukować ozdobny motyw, albo osobiste przesłanie. Bez względu na to, co wybierzesz, w naszym asortymencie na pewno znajdziesz poszewkę na poduszkę w odpowiednim rozmiarze. Wysoka jakość naszych farb drukarskich gwarantuje, że będziesz się długo cieszyć naszymi produktami. Nic tylko zamówić poszewkę na poduszkę z nadrukiem!

Samodzielnie zaprojektuj poduszkę ze Spreadshirt

Może być tylko przyjemniej! Wykorzystaj duży obszar drukowania na poszewce i wybierz nadruk, który sprawi, że lenistwo będzie jeszcze słodsze. Nasz klasyk to poszewka 44x44 cm, w której zmieści się poduszka o wymiarach 45x45 cm. Poszewki mają wyjątkowo praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Dzięki temu można je szybko zdjąć z poduszki i bez problemu wyprać.