Darmowa przesyłka od 2 artykułów
Ważny do 22.11.2017. Nie można łączyć z innymi bonami. Nie uprawnia do zakupu bonów podarunkowych. Nie można łączyć z rabatem ilościowym (przyznawanym przy zakupie 6 i więcej produktów). Można zrealizować wyłącznie na stronie www.spreadshirt.pl. Nie można zrealizować w sklepach partnerskich Spreadshirt.
GIFT2
Realizacja bonu

Spersonalizowane prezenty bożonarodzeniowe

Zaprojektuj idealny prezent na Gwiazdkę w 2017 roku

Zaprojektuj prezenty bożonarodzeniowe
30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Motywów co niemiara

Motywów co niemiara

Pakowanie prezentów

Pakowanie prezentów

Nasze terminy dostaw – oblicz szybko i łatwo
Standardowa
Premium
Ekspresowa

Tej Gwiazdki dawanie prezentów będzie jeszcze fajniejsze

Zmień nasze produkty w wyjątkowo osobiste prezenty

Pokaż cały asortyment

Najlepsze pomysły na prezenty na Gwiazdkę w 2017 roku

Jak co roku nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Czy czujesz już tę atmosferę święta miłości? Gdy w całym domu unosi się zapach pierników i ciasteczek korzennych, a jarmark bożonarodzeniowy kusi grzanym winem, to najwyższy czas na zaopatrzenie się w prezenty na Gwiazdkę. Spreadshirt pomoże w tym Tobie i Świętemu Mikołajowi, podsuwając całą masę pomysłów na najlepsze osobiste prezenty dla Twoich najbliższych. W końcu na Gwiazdkę nie daje się byle czego! W Spreadshirt znajdziesz najoryginalniejsze prezenty, które możesz spersonalizować, tak aby pasowały do każdego członka Twojej rodziny: urocze prezenty dla niemowląt, koszulki i inne artykuły dziecięce i młodzieżowe oraz całą masę produktów dla dorosłych.

Wypowiedz życzenie – Twój idealny prezent bożonarodzeniowy

Wiesz już, co znajduje się na liście życzeń członków Twojej rodziny i Twoich przyjaciół? Jeśli tak, to niemal pewne, że na święta Bożego Narodzenia w 2017 roku położysz pod choinką idealne prezenty. Tata marzy o ciepłej bluzie? Zaprojektuj więc jedną z naszych klasycznych bluz lub bluz z kapturem, wykorzystując zabawne powiedzonko lub śmieszny bożonarodzeniowy motyw, który sprawi, że Twój tata stanie się chodzącym wcieleniem świąt. Twoja dziewczyna kocha różowy i ucieszyłaby się z jedynego w swoim rodzaju prezentu na Gwiazdkę w tym właśnie kolorze? Co powiesz na samodzielnie zaprojektowaną koszulkę z motywem flaminga? Spreadshirt pomoże Ci szybko i łatwo zrealizować Twoje pomysły na bożonarodzeniowe prezenty.