Rabat 20% na wszystkie torby materiałow
Ważny do 27.09.2017. Nie można łączyć z innymi bonami. Rabat dotyczy wyłącznie artykułów wymienionych w ofercie. Nie uprawnia do zakupu bonów podarunkowych. Nie można łączyć z rabatem ilościowym (przyznawanym przy zakupie 6 i więcej produktów). Można zrealizować wyłącznie na stronie www.spreadshirt.pl. Nie można zrealizować w sklepach partnerskich Spreadshirt.
TB0917
Realizacja bonu
Pomysły na prezenty na każdą okazję

Prezenty od serca z osobistymi nadrukami

To Ty jesteś ekspertem! Zaprojektuj jedyny w swoim rodzaju prezent.

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Profesjonalny Dział Obsługi

Pakowanie prezentów

Pakowanie prezentów

Spersonalizowane prezenty do pełni szczęścia

Pieniądze, bony podarunkowe czy skarpetki są bez wątpienia przydatne, ale znacznie więcej wart jest spersonalizowany prezent. Nie chodzi przecież o wartość materialną niespodzianki, lecz o gest podarowania czegoś naprawdę wyjątkowego. Obdarowanie drugiej osoby to szansa na powiedzenie jej „Jesteś dla mnie ważna!”. Dokładnie tę wiadomość otrzyma ktoś, na kim Ci zależy, dzięki jedynemu w swoim rodzaju prezentowi od Spreadshirt. Czy to prezent dla dziecka, przyjaciela czy ukochanego – mamy dla Ciebie oryginalne pomysły na prezent dla każdego.

Prezenty ze zdjęciem – spersonalizowane prezenty od serca

Wybieraj spośród milionów motywów i niezliczonych rodzajów ubrań i akcesoriów. Czy to prezent na urodziny, Dzień Matki, walentynki czy Boże Narodzenie – samodzielnie zaprojektowany zawsze będzie unikatem. Masz w głowie własny pomysł? Spreadshirt pomoże Ci go zrealizować! Załaduj spersonalizowany motyw, zdjęcie lub tekst i stwórz oryginalny prezent, który zawsze będzie przywoływał miłe wspomnienia. Przekonaj się – nie tylko otrzymywanie, ale również dawanie prezentów to czysta przyjemność!