Klasyczne biało-czerwone czapki Świętego Mikołaja z nadrukowanymi imionami i świątecznymi motywami

Czapki świętego Mikołaja z nadrukiem 🎅

Spersonalizowane czapki Świętego Mikołaja dla wszystkich

Zaprojektuj teraz
Oblicz tutajczas i koszty dostawy
Do 70 % rabatu
Już od 6 artykułów na zamówienie automatycznie przyznajemy rabat ilościowy.
Brak minimalnej wielkości zamówienia
Drukujemy wszystkie artykuły od jednej sztuki. Bez problemu można zamówić dodatkowe artykuły.
Łatwy zwrot
Masz 30 dni na zwrot lub wymianę towaru.

Podaruj coś wyjątkowego: spersonalizowane czapki Świętego Mikołaja

Gloria, gloria, gloria: nadszedł czas Bożego Narodzenia! Gdy zima sprawia, że nasze uszy marzną, uroczysta atmosfera świąt rozpala nasze serca. Czapka Świętego Mikołaja do samodzielnego projektowania to antidotum na odmrożenia i dodatek, który wprawi w świąteczny nastrój. Czapka Świętego Mikołaja z możliwością personalizacji, puszystym brzegiem i zimowym pomponem to idealne dopełnienie świątecznego sezonu. A z indywidualnym nadrukiem w formie imienia, śmiesznego powiedzonka czy zimowego motywu graficznego będzie zabawnym prezentem, np. na Mikołajki 🎅👢.

Jarmark wymiata, ale tylko w odpowiedniej czapce

Czy jest coś lepszego niż wycieczka z przyjaciółkami lub znajomymi z pracy na Świąteczny Jarmark? Nie wydaje nam się. Nasze czapki Świętego Mikołaja z możliwością personalizacji będą idealnym dodatkiem na taki wypad. Pozwólcie sobie nawet na kilka kubków grzanego wina, a my w tym czasie zapakujemy wasze samodzielnie zaprojektowane prezenty: w tym celu wystarczy wybrać opcję „Zapakuj jako prezent” w trakcie składania zamówienia, aby czapki Świętego Mikołaja i inne osobiste prezenty na Gwiazdkę zostały dostarczone Waszym najbliższym w świątecznym opakowaniu.

Samodzielnie zaprojektuj prezenty bożonarodzeniowe ze Spreadshirt

À propos prezentów: możesz z łatwością spersonalizować nie tylko naszą czapkę Świętego Mikołaja. Również na innych produktach z naszego asortymentu możemy wykonać indywidualny nadruk, aby zamienić je w prezenty bożonarodzeniowe z osobistym charakterem. Co powiesz na miękką w dotyku bluzę z kapturem z nastrojowym motywem? A może w tym roku zdecydujesz się na świąteczne koszulki dla całego teamu? Masz już wszystkie prezenty? Święty Mikołaj może się więc pojawić. Ale tylko w czapce z indywidualnym nadrukiem!