20% rabatu na kubki, torby i fartuchy
Realizacja bonu

Odświętne i mechate: czapki Świętego Mikołaja z nadrukiem

Czapki Świętego Mikołaja
Zaprojektuj spersonalizowane czapki Świętego Mikołaja i wiele innych wyjątkowych prezentów na Gwiazdkę

Rabat do 70%

Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.

100% kreatywnej wolności

z tekstami, motywami i obrazami

r

Ponad 200 produktów

czeka na Twoje pomysły.

Oblicz tutaj termin dostawy Więcej Informacji
Standardowa
Premium
Ekspresowa

Czapka bożonarodzeniowa

Święta tuż, tuż! Teraz możesz jeszcze bardziej podkreślić swoje radosne oczekiwanie na Boże Narodzenie. Jeżeli jesteś pomocnikiem Świętego Mikołaja lub wybierasz się na jarmark bożonarodzeniowy, nie możesz chodzić z gołą głową!
  • kontrastowy biały pas u dołu, pompon z dzwoneczkiem
  • miękki polar o gramaturze 100 g/m²
  • materiał: 100% poliestru

Podaruj coś wyjątkowego: spersonalizowane czapki Świętego Mikołaja

Gloria, gloria, gloria! Nadszedł czas Bożego Narodzenia! Gdy zima sprawia, że nasze uszy marzną, uroczysta atmosfera świąt rozpala nasze serca. Czapka Świętego Mikołaja z nadrukiem to antidotum na odmrożenia i akcesorium, które wprawi w świąteczny nastrój. Nie ważne, czy wykorzystasz to ciepłe nakrycie głowy podczas wizyty na jarmarku bożonarodzeniowym, czy jako zabawne akcesorium podczas świąt Bożego Narodzenia – nasza spersonalizowana czapka Świętego Mikołaja z mechatym obszyciem i dzwoneczkiem na pomponie sprawi, że poczujesz magię świąt. A z indywidualnym nadrukiem w formie imienia, śmiesznego powiedzonka czy zimowego motywu graficznego będzie zabawnym prezentem, np. na mikołajki.

Czapki Świętego Mikołaja z nadrukiem od Spreadshirt

À propos prezentów: możesz spersonalizować nie tylko naszą czapkę Świętego Mikołaja. Również na innych produktach z naszego asortymentu możemy wykonać indywidualny nadruk, aby zamienić je w prezenty bożonarodzeniowe z osobistym charakterem. A jeśli po ostatnim grzanym winie nie czujesz się na siłach, pomożemy Ci również w pakowaniu: po prostu wybierz opcję „Zapakuj jako prezent” w trakcie składania zamówienia, aby Twoje czapki Świętego Mikołaja i inne osobiste prezenty na Gwiazdkę zostały dostarczone Twoim najbliższym w świątecznym opakowaniu. Masz już wszystkie prezenty? Święty Mikołaj może się więc pojawić. Ale tylko w czapce z indywidualnym nadrukiem!