Prezenty dla noworodka

Spersonalizowane prezenty z okazji narodzin dziecka

Zaprojektuj wyjątkowe prezenty dla noworodka

100% kreatywnej wolności

z tekstami, motywami i obrazami

r

Ponad 200 produktów

czeka na Twoje pomysły.

Rabat do 70%

Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.

Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji

Zaprojektuj prezent z nadrukiem dla noworodka, korzystając z naszych motywów

To dziecinnie proste: wybierz, dopasuj i gotowe!

Więcej motywów

Potrzebujesz pomocy w realizacji Twojego pomysłu na motyw?

Nasz Dział Graficzny zrealizuje Twoją wizję

Dowiedz się więcej

Zaprojektuj wyjątkowe prezenty dla noworodka

Zaprojektuj w dziecinnie prosty sposób wyjątkowe prezenty dla noworodka

Kiedy nowy mały człowiek pojawia się na świecie, radość jest przeogromna. Dlatego prezent z okazji jego narodzin powinien być naprawdę wyjątkowy. Możesz przywitać nowego obywatela świata w nietuzinkowy sposób za pomocą spersonalizowanego prezentu. Najlepsze są rzeczy, które mają praktyczne zastosowanie i mogą być używane codziennie, takie jak: body niemowlęce, śliniaczki niemowlęce czy słodkie czapeczki niemowlęce. Projektując specjalny nadruk z imieniem bobasa lub datą jego urodzin w połączeniu z uroczym motywem niemowlęcym, stworzysz jedyny w swoim rodzaju prezent dla noworodka. W Spreadshirt znajdziesz szeroki wybór pomysłów na prezenty z nadrukiem z okazji narodzin.

Prezenty dla rodziców i noworodka z okazji chrzcin

Świeżo upieczonym rodzicom również należą się gratulacje. Z pewnością szczęśliwa mama i dumny tata ucieszą się z okazanego im zainteresowania na początku ich nowego życiowego rozdziału. Zabawnym prezentem z okazji narodzin dziecka mogą być pasujące do siebie ubrania dla mamy lub taty oraz dziecka, np. koszulka dla taty z napisem „świeżo upieczony tata” plus body niemowlęce z nadrukiem „nowy obywatel świata”. A jeśli planowane są chrzciny, możesz zaprojektować w Spreadshirt świetne prezenty z nadrukiem również na tę okazję. Ciekawym pomysłem na prezent są spersonalizowane ubranka niemowlęce z nadrukiem w postaci imienia bobasa.

Prezenty z nadrukiem z okazji zbliżających się narodzin

Jeszcze przed narodzinami dziecka wielu rodziców organizuje imprezę pod nazwą „baby shower”, świętując w ten sposób wraz z rodziną i przyjaciółmi zbliżające się narodziny swojego maleństwa. Rodzice liczą oczywiście po cichu na fajne prezenty dla noworodka. Jeżeli więc wiesz, czy będzie to chłopczyk, czy dziewczynka, możesz zaprojektować w Spreadshirt spersonalizowane prezenty w odpowiednim kolorze i z odpowiednim nadrukiem. Nasze body niemowlęce, śliniaczki niemowlęce i czapeczki niemowlęce dostępne są nie tylko w klasycznym niebieskim i różowym, lecz również w bardziej neutralnym kolorze, np. zielonym lub białym.