Prezenty dla noworodka

Spersonalizowane prezenty z okazji narodzin dziecka

Zaprojektuj wyjątkowe prezenty dla noworodka

Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji
100% kreatywnej wolności
z tekstami, motywami i obrazami
r
Ponad 200 produktów
czeka na Twoje pomysły.
Rabat do 70%
Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.

Zaprojektuj prezent z nadrukiem dla noworodka, korzystając z naszych motywów

To dziecinnie proste: wybierz, dopasuj i gotowe!

Więcej motywów
Bon podarunkowy zapakowany na prezent jest wręczany przed choinką

Nasze bony podarunkowe

Bon towarowy to zawsze trafiony prezent

Serwis Graficzny

Efektownie zaprezentujemy Twoje pomysły

Zaprojektuj wyjątkowe prezenty dla noworodka

Zaprojektuj w dziecinnie prosty sposób wyjątkowe prezenty dla noworodka

Kiedy nowy mały człowiek pojawia się na świecie, radość jest przeogromna. Dlatego prezent z okazji jego narodzin powinien być naprawdę wyjątkowy. Możesz przywitać nowego obywatela świata w nietuzinkowy sposób za pomocą spersonalizowanego prezentu. Najlepsze są rzeczy, które mają praktyczne zastosowanie i mogą być używane codziennie, takie jak: body niemowlęce, śliniaczki niemowlęce czy słodkie czapeczki niemowlęce. Projektując specjalny nadruk z imieniem bobasa lub datą jego urodzin w połączeniu z uroczym motywem niemowlęcym, stworzysz jedyny w swoim rodzaju prezent dla noworodka. W Spreadshirt znajdziesz szeroki wybór pomysłów na prezenty z nadrukiem z okazji narodzin.

Prezenty dla rodziców i noworodka z okazji chrzcin

Świeżo upieczonym rodzicom również należą się gratulacje. Z pewnością szczęśliwa mama i dumny tata ucieszą się z okazanego im zainteresowania na początku ich nowego życiowego rozdziału. Zabawnym prezentem z okazji narodzin dziecka mogą być pasujące do siebie ubrania dla mamy lub taty oraz dziecka, np. koszulka dla taty z napisem „świeżo upieczony tata” plus body niemowlęce z nadrukiem „nowy obywatel świata”. A jeśli planowane są chrzciny, możesz zaprojektować w Spreadshirt świetne prezenty z nadrukiem również na tę okazję. Ciekawym pomysłem na prezent są spersonalizowane ubranka niemowlęce z nadrukiem w postaci imienia bobasa.

Prezenty z nadrukiem z okazji zbliżających się narodzin

Jeszcze przed narodzinami dziecka wielu rodziców organizuje imprezę pod nazwą „baby shower”, świętując w ten sposób wraz z rodziną i przyjaciółmi zbliżające się narodziny swojego maleństwa. Rodzice liczą oczywiście po cichu na fajne prezenty dla noworodka. Jeżeli więc wiesz, czy będzie to chłopczyk, czy dziewczynka, możesz zaprojektować w Spreadshirt spersonalizowane prezenty w odpowiednim kolorze i z odpowiednim nadrukiem. Nasze body niemowlęce, śliniaczki niemowlęce i czapeczki niemowlęce dostępne są nie tylko w klasycznym niebieskim i różowym, lecz również w bardziej neutralnym kolorze, np. zielonym lub białym.