urodziny

Spersonalizowane prezenty urodzinowe

Zaprojektuj wyjątkowe koszulki z okazji 18., 30. lub 50. urodzin Urodziny

100% kreatywnej wolności

z tekstami, motywami i obrazami

r

Ponad 200 produktów

czeka na Twoje pomysły.

Rabat do 70%

Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.

Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji

Zaprojektuj koszulki urodzinowe z nadrukiem, korzystając z naszych motywów

To dziecinnie proste: wybierz, dopasuj i gotowe!

Więcej motywów

Potrzebujesz pomocy w realizacji Twojego pomysłu na motyw?

Nasz Dział Graficzny zrealizuje Twoją wizję

Dowiedz się więcej

Zaprojektuj wyjątkowe koszulki z okazji 18., 30. lub 50. urodzin Urodziny

Serdeczne gratulacje! Koszulki urodzinowe z okazji wyjątkowego jubileuszu

Każde dziecko wie, że najlepsze w urodziny są prezenty. Dlatego z okazji okrągłego jubileuszu wypada podarować coś naprawdę osobistego, np. koszulkę z datą urodzin lub innym jedynym w swoim rodzaju motywem na 18., 30. lub 50. urodziny. Prezenty, które na długo pozostaną w pamięci, to nie tylko koszulki, lecz również inne ubrania i akcesoria z nadrukiem, np. etui na smartfona, torby czy czapki. Najlepsze pomysły na spersonalizowane prezenty urodzinowe znajdziesz w Spreadshirt. Zainspiruj się naszymi produktami oraz motywami urodzinowymi i zaprojektuj najbardziej osobisty prezent dla jubilatki/jubilata w każdym wieku.

Koszulki urodzinowe i wiele innych artykułów z okazji 18. urodzin

Osiemnastka to wyjątkowa okazja do świętowania i oczywiście do podarowania wyjątkowej koszulki urodzinowej z nadrukiem lub innego kreatywnego prezentu z okazji osiągnięcia pełnoletności. Co powiesz na samodzielnie zaprojektowany prezent ze zdjęciem z dzieciństwa dla świeżo upieczonego dorosłego? Popularne są również motywy z datą urodzin. Nie możesz też zapomnieć o odpowiednim wyposażeniu na imprezę urodzinową! Co powiesz na kubki z podstawkami z napisem „Sto lat” lub motywem konfetti? Te oraz inne akcesoria i ubrania zamienisz w Spreadshirt w jedyne w swoim rodzaju prezenty urodzinowe z nadrukiem.

Koszulka urodzinowa w fajnym opakowaniu dla jeszcze większej frajdy

Nie tylko prezent powinien być oryginalny, lecz również opakowanie. To ono sprawia, że ciekawość tego, co jest w środku, sięga zenitu. Nie ważne, czy to 1. czy 50. urodziny – ciekawie zapakowany prezent jest jeszcze fajniejszy. Dlatego Spreadshirt oferuje specjalną usługę pakowania Twoich spersonalizowanych prezentów. Zapakujemy Twój artykuł jako prezent i wyślemy go razem z kartką z Twoimi osobistymi życzeniami za dopłatą w wysokości 4 €. Składając zamówienie, po prostu wybierz opcję „zapakuj jako prezent”. Szczególnie wtedy, gdy nie możesz pojawić się osobiście na przyjęciu urodzinowym, możesz w ten sposób pokazać Twojej przyjaciółce/Twojemu przyjacielowi lub dziecku w rodzinie, że jest dla Ciebie kimś naprawdę wyjątkowym.