Darmowa przesyłka od 2 artykułów
Ważny do 22.11.2017. Nie można łączyć z innymi bonami. Nie uprawnia do zakupu bonów podarunkowych. Nie można łączyć z rabatem ilościowym (przyznawanym przy zakupie 6 i więcej produktów). Można zrealizować wyłącznie na stronie www.spreadshirt.pl. Nie można zrealizować w sklepach partnerskich Spreadshirt.
GIFT2
Realizacja bonu

Torby z nadrukiem – genialny pomysł i łatwe projektowanie

Torby i plecaki
Zaprojektuj torbę materiałową z nadrukiem i noś się z charakterem
Zamawiaj więcej, płać mniej

Zamawiaj więcej, płać mniej

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Motywów co niemiara

Motywów co niemiara

Nasze terminy dostaw – oblicz szybko i łatwo
Standardowa
Premium
Ekspresowa

Ulubione produkty z tej kategorii

Pokaż wszystkie torby

Idealne prezenty, idealne chwile

Zaprojektuj niezapomniane prezenty bożonarodzeniowe dla Twoich najbliższych

Zaprojektuj prezenty

Zaprojektuj torbę sportową i worek gimnastyczny

Twoja droga do szkoły, pracy czy na siłownię nie będzie już taka sama. Torba i plecak mogą znacznie więcej niż tylko przenosić rzeczy z punktu A do B. W Spreadshirt w mgnieniu oka zaprojektujesz torbę z wyjątkowym nadrukiem. Dzięki niej pokażesz, kim naprawdę jesteś. A toreb ci u nas pod dostatkiem! Czy to torba na biodra, niezawodna torba na ramię od Eastpack czy torba lniana – to Ty decydujesz, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Torby z nadrukiem – do it your style!

W Spreadshirt możesz zaprojektować Twoją torbę plażową, torbę na ramię lub worek gimnastyczny z nadrukiem. Bez względu na to, co wybierzesz, będzie to coś naprawdę osobistego i wyjątkowego. Również dzięki torbom materiałowym możesz wyrazić Twoje przekonania i Twój styl. Wykorzystaj cytaty, które Cię inspirują, lub grafiki i zdjęcia przypominające o najwspanialszych chwilach w Twoim życiu. A jeśli masz kogoś, na kim szczególnie Ci zależy, stwórz specjalnie dla Niej/Niego spersonalizowany prezent.