Prosty i genialny nadruk na torbach

Indywidualnie w ruchu z nadrukiem na torbie bawełnianej

Zarówno mężczyźni jak i kobiety cieszą się z indywidualnie zaprojektowanych toreb
Oblicz tutaj
Kupuj więcej i więcej oszczędzaj
Twój rabat ilościowy zostanie naliczony całkowicie automatycznie.
Tysiące motywów
Ogromny wybór bezpłatnych motywów, którymi możesz samodzielnie ozdobić produkty. Łatwe wyszukiwanie dzięki filtrom.
Łatwy zwrot
Masz 30 dni na zwrot lub wymianę towaru.

Te torby pasują na pewno i do Twojego koszyka.

Rozmiary: uniwersalny
Torba materiałowa
Rozmiary: uniwersalny
Worek gimnastyczny
Rozmiary: uniwersalny
Plecak
Rozmiary: uniwersalny
Torba na biodra
Rozmiary: uniwersalny
Torba materiałowa
Rozmiary: uniwersalny
Worek gimnastyczny
Rozmiary: uniwersalny
Plecak
Rozmiary: uniwersalny
Torba na biodra
Odzież firmowa - baner

Odzież firmowa

Zleć nadruk lub wyhaftowanie logo. Porady i sprawdzenie zamówienia w cenie.

Serwis Graficzny

Nieważne czy projektujesz logo firmy, czy prezent - efektownie zaprezentujemy Twoje pomysły

FAQ - Często zadawane pytania

W jaki sposób mogę spersonalizować moją torbę bawełnianą?

Samodzielne projektowanie indywidualnej torby w Spreadshirt jest bardzo proste. Najpierw należy zdecydować się na rodzaj torby, która ma otrzymać nadruk, i następnie zaprojektować ją zgodnie z oczekiwaniami. W naszej bibliotece motywów jest dostępnych wiele motywów jak i czcionek, i oczywiście istnieje również możliwość załadowania własnych grafik. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy projektowaniu, możesz zajrzeć najpierw do naszych często zadawanych pytań.

Jakie miejsca na Waszych torbach nadają się najlepiej do druku?

Większość naszych toreb posiada możliwość nadruku na przodzie i tyle. Obszary nadające się do druku są łatwo widoczne w asystencie projektowania. Za każdy obszar nadruku na Twojej torbie naliczamy ryczałtową opłatę za nadruk.

Czy mogę zamówić pojedynczą torbę bawełnianą?

W Spreadshirt nie obowiązuje minimalna ilość zamówienia. Możesz zamówić pojedynczą indywidualną torbę bawełnianą, lub od razu 1000 sztuk naraz. Przy tym możesz zaprojektować każdą torbę dokładnie tak, jak Ci się najlepiej podoba.

Ile kosztuje wykonanie nadruku na torbie bawełnianej?

Na cenę Twojej samodzielnie zaprojektowanej torby firmy Spreadshirt składają się koszty produktu, koszty druku oraz ewentualnie cena motywu. Za tekst, załadowane własne motywy oraz motywy oznaczone jako „darmowe” nie są naliczane dodatkowe koszty motywu. Przed zamówieniem otrzymasz całkowite zestawienie łącznych kosztów. Im więcej produktów zamawiasz, tym niższa jest cena jednej torby. W zakładce pomoc możesz w łatwy sposób obliczyć swój rabat ilościowy dla każdego produktu. Masz jeszcze pytania? Nasz zespół ds. obsługi klienta chętnie pomoże - drogą telefoniczną, mailową lub przez WhatsApp.

Które torby z możliwością personalizacji są bestsellerami?

Nasz absolutny bestseller wśród toreb to klasyczna torba bawełniana z krótkimi uszami.

Czy oferujecie możliwość wymiany i zwroty dla personalizowanych toreb?

Tak, oferujemy sprawiedliwe warunki wymiany i zwrotu. Istnieją następujące możliwości: Wymiana na nowy towar, wymiana na bon dla Twojego następnego zamówienia lub zwrot ceny zakupu, jeżeli zamówiony produkt nie został zaprojektowany osobiście własnym tekstem, motywem lub zdjęciami. Jeżeli nie będziesz w 100% zadowolony z Twojej indywidualnie zaprojektowanej torby, możesz ją odesłać w ciągu 30 dni. W tej sprawie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem ds. obsługi klienta.

Czy nadruk na waszych torbach powstaje w Europie?

Tak, wszystkie indywidualne torby otrzymują nadruk w Europie; albo w naszym zakładzie produkcyjnym w Legnicy, w Polsce, albo w Krupce, w Czechach.

Indywidualnie w ruchu z nadrukiem na torbie bawełnianej

Nadruk na torbach sportowych i bawełnianych

Następna droga do szkoły, pracy czy siłowni nie będzie już nigdy taka sama, ponieważ torby i plecaki mogą o wiele więcej, niż tylko transportować Twoje rzeczy wartościowe z punktu A do punktu B. Nadruk na torbach w prosty sposób - dzięki Spreadshirt. Dzięki temu, torby bawełniane i sportowe będą nosiły Twój własny przekaz.

Łatwe projektowanie toreb

Dajemy wszystkie możliwości. Niezależnie od tego, czy na nerkach, na sprawdzonym modelu plecaka czy w formie worka - zamówienia hurtowe: To Ty decydujesz, jaka torba najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i jaki projekt chcesz na niej umieścić - czy to cytat, który Cię porusza, czy obrazek albo zdjęcie, przypominające ważne chwile w Twoim życiu.

Nadruk na torbach: Do it your style

Niezależne od funkcji, którą torba z nadrukiem ma spełniać: Spreadshirt pozwala Ci w łatwy sposób samodzielnie zaprojektować Twoją torbę na plażę, na ramię lub torbę bawełnianą i stworzyć Twój osobisty unikat. Torby bawełniane i worki pomogą Ci nosić Twoje przekonania w sposób otwarty i stylowy. Samodzielnie zaprojektowana torba stanowi również idealny pomysł na prezent.

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas: +48 22 307 40 49
pon.-pt. 9:00-18:00
Wyślij nam e-mail
Napisz do nas na WhatsAppie

Odpowiemy w 24h (w dni robocze)