Torba sportowa z nadrukiem

Torby sportowe
Zaprojektuj Twoją torbę sportową z nadrukiem

Rabat do 70%

Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.

100% kreatywnej wolności

z tekstami, motywami i obrazami

r

Ponad 200 produktów

czeka na Twoje pomysły.

Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji

Torba sportowa

 
(49)
Pojemna torba, która pomieści wszystko, czego potrzebujesz w szatni, sali gimnastycznej, na boisku i siłowni. A przy tym leciutka jak piórko. Czas na porządny wycisk!
  • kontrastowe uchwyty i zapięcie na zamek błyskawiczny
  • pojemność: 60 litrów
  • materiał: 100% poliestru

Torba sportowa z nadrukiem w sam raz na trening

Torba treningowa towarzyszy Ci podczas każdej wyprawy do studia fitness i służy nie tylko do przechowywania Twojej odzieży sportowej. Jest przy Tobie wtedy, gdy ciężarki wydają się cięższe niż zwykle i gdy po udanym treningu nadal czujesz swoje mięśnie. Dzięki samodzielnie zaprojektowanej torbie sportowej z nadrukiem zyskasz jeszcze lepszego towarzysza na sali gimnastycznej. Oprócz tego torba sportowa z nadrukiem to również świetna torba podróżna z osobistym akcentem na dłuższe lub weekendowe wyjazdy.

Zaprojektuj torbę sportową z nadrukiem i ciesz się zwycięstwem

Dzięki pojemnej komorze głównej, 60 l pojemności i praktycznym uchwytom torba sportowa to prawdziwie wszechstronne akcesorium. Zamiast solo wolisz grać w drużynie? Torby zespołowe z takim samym logo wzmacniają poczucie przynależności do drużyny i pozwalają zademonstrować je światu. Czy to na siłowni, sali gimnastycznej, boisku, czy torze wyścigowym: podejmij wyzwanie i dodaj sobie motywacji dzięki samodzielnie zaprojektowanej torbie sportowej z nadrukiem.