Torba sportowa z nadrukiem

Torby sportowe
Zaprojektuj Twoją torbę sportową z nadrukiem
Zamawiaj więcej, płać mniej

Zamawiaj więcej, płać mniej

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Motywów co niemiara

Motywów co niemiara

Oblicz tutaj termin dostawy Więcej Informacji
Standardowa
Premium
Ekspresowa

Torba sportowa

 
(49)
Pojemna torba, która pomieści wszystko, czego potrzebujesz w szatni, sali gimnastycznej, na boisku i siłowni. A przy tym leciutka jak piórko. Czas na porządny wycisk!
  • kontrastowe uchwyty i zapięcie na zamek błyskawiczny
  • pojemność: 60 litrów
  • materiał: 100% poliestru

Torba sportowa z nadrukiem w sam raz na trening

Torba treningowa towarzyszy Ci podczas każdej wyprawy do studia fitness i służy nie tylko do przechowywania Twojej odzieży sportowej. Jest przy Tobie wtedy, gdy ciężarki wydają się cięższe niż zwykle i gdy po udanym treningu nadal czujesz swoje mięśnie. Dzięki samodzielnie zaprojektowanej torbie sportowej z nadrukiem zyskasz jeszcze lepszego towarzysza na sali gimnastycznej. Oprócz tego torba sportowa z nadrukiem to również świetna torba podróżna z osobistym akcentem na dłuższe lub weekendowe wyjazdy.

Zaprojektuj torbę sportową z nadrukiem i ciesz się zwycięstwem

Dzięki pojemnej komorze głównej, 60 l pojemności i praktycznym uchwytom torba sportowa to prawdziwie wszechstronne akcesorium. Zamiast solo wolisz grać w drużynie? Torby zespołowe z takim samym logo wzmacniają poczucie przynależności do drużyny i pozwalają zademonstrować je światu. Czy to na siłowni, sali gimnastycznej, boisku, czy torze wyścigowym: podejmij wyzwanie i dodaj sobie motywacji dzięki samodzielnie zaprojektowanej torbie sportowej z nadrukiem.