Para młodych ludzi z samodzielnie zaprojektowanymi workami gimnastycznymi stoi przed ścianą.

Worki gimnastyczne z nadrukiem

Jedyne w swoim rodzaju worki gimnastyczne z motywem, zdjęciem lub tekstem

Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji
Rabat do 70%
Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.
100% kreatywnej wolności
z tekstami, motywami i obrazami
Ponad 200 produktów
czeka na Twoje pomysły.

Szczegóły produktu

Worek gimnastyczny

Worek gimnastyczny nie tylko dla sportowców! To praktyczne akcesorium dla wszystkich miłośników plecaków, którzy dbają o środowisko naturalne. Przyda się nie tylko w szatni, lecz również w miejskiej dżungli!
  • łatwe otwieranie i zamykanie dzięki sznurkom ściągającym
  • pojemność: 12 litrów
  • gramatura: 130 g/m²
  • 100% bawełny

Jedyne w swoim rodzaju worki gimnastyczne z motywem, zdjęciem lub tekstem

Worek gimnastyczny z nadrukiem dla fanów sportu

Dawniej worek gimnastyczny był podstawą wyposażenia każdego ucznia podstawówki. Dzisiaj to popularny dodatek, który świetnie wpisuje się w aktualne trendy. Nic dziwnego, bo worek gimnastyczny jest prosty i pasuje do każdego stroju w luźnym, miejskim stylu, a jednocześnie nadaje się do przełamania eleganckiego ubioru poprzez dodanie mu sportowego charakteru. A worek gimnastyczny z nadrukiem jest jeszcze ciekawszy! Do boju!

Zaprojektuj swój własny worek gimnastyczny

Zabawne, inteligentne powiedzonka, szalone wzory, zdjęcia lub zapadające w pamięć logo: w Spreadshirt znajdziesz ogromny wybór motywów, które możesz nadrukować na swoim worku gimnastycznym. Zajmie Ci to tylko chwilę. Aby stworzyć coś niepowtarzalnego, wystarczy parę kliknięć. A przy okazji: worki gimnastyczne to również świetne artykuły reklamowe dla Twojej firmy, marki lub klubu sportowego.

Zrób to po swojemu: spersonalizuj worek gimnastyczny z nadrukiem

Dzięki praktycznym sznurkom ściągającym, nieprzemakalnemu materiałowi i wyjątkowo dużej pojemności worek gimnastyczny idealnie sprawdza się, gdy jesteś w drodze. I na imprezę, i na siłownię – zaprojektuj wyjątkowy worek gimnastyczny z nadrukiem i pokaż, jaki sport uprawiasz lub jakiej słuchasz muzyki. Możesz też wykorzystać swoje imię lub chwytliwy slogan, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju sportowy plecak z nadrukiem.