Para młodych ludzi z samodzielnie zaprojektowanymi workami gimnastycznymi stoi przed ścianą.

Worki gimnastyczne z nadrukiem

Jedyne w swoim rodzaju worki gimnastyczne z motywem, zdjęciem lub tekstem

Rabat do 70%

Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.

100% kreatywnej wolności

z tekstami, motywami i obrazami

r

Ponad 200 produktów

czeka na Twoje pomysły.

Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji

Szczegóły produktu

Worek gimnastyczny

Worek gimnastyczny nie tylko dla sportowców! To praktyczne akcesorium dla wszystkich miłośników plecaków, którzy dbają o środowisko naturalne. Przyda się nie tylko w szatni, lecz również w miejskiej dżungli!
  • łatwe otwieranie i zamykanie dzięki sznurkom ściągającym
  • pojemność: 12 litrów
  • gramatura: 130 g/m²
  • 100% bawełny
Baner Zamówienia hurtowe druku na tekstyliach
Dla
zamówień od
100 sztuk

Zamówienia hurtowe

Osobiste porady, więcej produktów i technik druku

Zamów ofertę

Jedyne w swoim rodzaju worki gimnastyczne z motywem, zdjęciem lub tekstem

Worek gimnastyczny z nadrukiem dla fanów sportu

Dawniej worek gimnastyczny był podstawą wyposażenia każdego ucznia podstawówki. Dzisiaj to popularny dodatek, który świetnie wpisuje się w aktualne trendy. Nic dziwnego, bo worek gimnastyczny jest prosty i pasuje do każdego stroju w luźnym, miejskim stylu, a jednocześnie nadaje się do przełamania eleganckiego ubioru poprzez dodanie mu sportowego charakteru. A worek gimnastyczny z nadrukiem jest jeszcze ciekawszy! Do boju!

Zaprojektuj swój własny worek gimnastyczny

Zabawne, inteligentne powiedzonka, szalone wzory, zdjęcia lub zapadające w pamięć logo: w Spreadshirt znajdziesz ogromny wybór motywów, które możesz nadrukować na swoim worku gimnastycznym. Zajmie Ci to tylko chwilę. Aby stworzyć coś niepowtarzalnego, wystarczy parę kliknięć. A przy okazji: worki gimnastyczne to również świetne artykuły reklamowe dla Twojej firmy, marki lub klubu sportowego.

Zrób to po swojemu: spersonalizuj worek gimnastyczny z nadrukiem

Dzięki praktycznym sznurkom ściągającym, nieprzemakalnemu materiałowi i wyjątkowo dużej pojemności worek gimnastyczny idealnie sprawdza się, gdy jesteś w drodze. I na imprezę, i na siłownię – zaprojektuj wyjątkowy worek gimnastyczny z nadrukiem i pokaż, jaki sport uprawiasz lub jakiej słuchasz muzyki. Możesz też wykorzystać swoje imię lub chwytliwy slogan, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju sportowy plecak z nadrukiem.