Worki gimnastyczne z nadrukiem

Worki gimnastyczne
Jedyne w swoim rodzaju worki gimnastyczne z motywem, zdjęciem lub tekstem
Zamawiaj więcej, płać mniej

Zamawiaj więcej, płać mniej

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Motywów co niemiara

Motywów co niemiara

Nasze terminy zamówień przed Bożym Narodzeniem
Więcej

Worek gimnastyczny

Worek gimnastyczny nie tylko dla sportowców! To praktyczne akcesorium dla wszystkich miłośników plecaków, którzy dbają o środowisko naturalne. Przyda się nie tylko w szatni, lecz również w miejskiej dżungli!
  • łatwe otwieranie i zamykanie dzięki sznurkom ściągającym
  • pojemność: 12 litrów
  • gramatura: 130 g/m²
  • 100% bawełny

Idealne prezenty, idealne chwile

Zaprojektuj niezapomniane prezenty bożonarodzeniowe dla Twoich najbliższych

Zaprojektuj prezenty

Worek gimnastyczny z nadrukiem dla fanów sportu

Worek gimnastyczny był kiedyś przede wszystkim podstawą wyposażenia każdego ucznia podstawówki. W międzyczasie każdy, kto jest świadomy nowych trendów, posiada to akcesorium. Nic dziwnego, bo worek gimnastyczny jest prosty i dlatego pasuje tak samo do każdego luźnego jak do eleganckiego stroju, nadając mu sportowy charakter. A worek gimnastyczny z nadrukiem jest jeszcze ciekawszy! W Spreadshirt znajdziesz tysiące motywów, które możesz wykorzystać jako nadruk na Twój worek gimnastyczny. Do boju!

Zrób to po swojemu: spersonalizuj worek gimnastyczny z nadrukiem

Dzięki praktycznym sznurkom ściągającym, nieprzemakalnemu materiałowi i wyjątkowo dużej pojemności nasz worek gimnastyczny będzie Twoim idealnym towarzyszem podróży. Wybierasz się na imprezę czy siłownię? Zaprojektuj worek gimnastyczny z nadrukiem i pokaż, co trenujesz lub jakiej słuchasz muzyki. Możesz też wykorzystać Twoje imię lub chwytliwy slogan, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju worek gimnastyczny z nadrukiem. A tak przy okazji... worki gimnastyczne to również świetne artykułu reklamowe dla Twojej firmy, marki lub klubu sportowego.