Worki gimnastyczne z nadrukiem

Worki gimnastyczne
Jedyne w swoim rodzaju worki gimnastyczne z motywem, zdjęciem lub tekstem

Rabat do 70%

Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.

100% kreatywnej wolności

z tekstami, motywami i obrazami

r

Ponad 200 produktów

czeka na Twoje pomysły.

Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji

Worek gimnastyczny

Worek gimnastyczny nie tylko dla sportowców! To praktyczne akcesorium dla wszystkich miłośników plecaków, którzy dbają o środowisko naturalne. Przyda się nie tylko w szatni, lecz również w miejskiej dżungli!
  • łatwe otwieranie i zamykanie dzięki sznurkom ściągającym
  • pojemność: 12 litrów
  • gramatura: 130 g/m²
  • 100% bawełny

Worek gimnastyczny z nadrukiem dla fanów sportu

Worek gimnastyczny był kiedyś przede wszystkim podstawą wyposażenia każdego ucznia podstawówki. W międzyczasie każdy, kto jest świadomy nowych trendów, posiada to akcesorium. Nic dziwnego, bo worek gimnastyczny jest prosty i dlatego pasuje tak samo do każdego luźnego jak do eleganckiego stroju, nadając mu sportowy charakter. A worek gimnastyczny z nadrukiem jest jeszcze ciekawszy! W Spreadshirt znajdziesz tysiące motywów, które możesz wykorzystać jako nadruk na Twój worek gimnastyczny. Do boju!

Zrób to po swojemu: spersonalizuj worek gimnastyczny z nadrukiem

Dzięki praktycznym sznurkom ściągającym, nieprzemakalnemu materiałowi i wyjątkowo dużej pojemności nasz worek gimnastyczny będzie Twoim idealnym towarzyszem podróży. Wybierasz się na imprezę czy siłownię? Zaprojektuj worek gimnastyczny z nadrukiem i pokaż, co trenujesz lub jakiej słuchasz muzyki. Możesz też wykorzystać Twoje imię lub chwytliwy slogan, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju worek gimnastyczny z nadrukiem. A tak przy okazji... worki gimnastyczne to również świetne artykułu reklamowe dla Twojej firmy, marki lub klubu sportowego.