Mężczyzna i kobieta mają na sobie kapelusze wędkarskie z nadrukiem

Kapelusz wędkarski z nadrukiem

Spersonalizowany kapelusz wędkarski

Zaprojektuj samodzielnie
Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji

Szczegóły produktu

Kapelusz wędkarski

W latach 90. był podstawowym nakryciem głowy w stylu Britpop: bucket hat, czyli kapelusz wędkarski unisex. To idealne dopełnienie każdego stroju, a nawet Twojego sprzętu wędkarskiego. Klasyczne rondo kapelusza ochroni Cię przed słońcem podczas aktywności na świeżym powietrzu.
  • 4 metalowe oczka zapewniające dobrą cyrkulację powietrza
  • Klasyczne ozdobne szwy na rondzie
  • Satynowy potnik z podszewką
  • Materiał: 100% bawełny
  • Zalecane pranie ręczne

Modny kapelusz: Twój samodzielnie zaprojektowany dodatek

Kapelusze wędkarskie są nie tylko praktyczne! Zapewnią Ci cień i styl lat 90. i 2000., na które właśnie powraca moda. W Spreadshirt możesz teraz zaprojektować swój własny kapelusz wędkarski. Wybierz któryś z tysięcy motywów, umieść indywidualny tekst lub załaduj zdjęcie, logo bądź własnoręcznie zaprojektowany motyw. Możliwości są nieskończone! Nie musisz być zapalonym wędkarzem i łowić na lokalnym jeziorze. Równie dobrze możesz go dodać do swojej ulicznej stylizacji lub założyć na piknik, bo ten spersonalizowany kapelusz dopełni każdy Twój strój.


Kapelusz dla niej i dla niego

Kapelusz wędkarski z naszego asortymentu jest przeznaczony nie tylko dla mężczyzn i kobiet. Każdy może go założyć, aby dodatkowo podkręcić swoją stylizację! Zaprojektuj swój kapelusz przeciwsłoneczny i noś go, kiedy tylko chcesz: latem dla ochrony przed słońcem, a jesienią lub wiosną jako fajny dodatek, kiedy wychodzisz wieczorem na miasto lub idziesz na zakupy. W tym kapeluszu nie musisz martwić się nieudaną fryzurą. Zakładasz kapelusz - i wyglądasz świetnie! Nie czekaj, znajdź swój nowy ulubiony kapelusz.


Kapelusz wędkarski – modne nakrycie głowy

Kiedy właściwie powracają stare trendy? Gdy po prostu fajnie wyglądają! Kapelusz wędkarski zrobi wrażenie – zwłaszcza jeśli spersonalizujesz go własnym motywem. „Bucket hat” jest popularnym dodatkiem już od lat 60. Ale dopiero, gdy zaczęły się w nim pokazywać na salonach wielkie ikony popu z lat 90. i 2000., stało się jasne: kapelusz wędkarski nie jest już tylko praktycznym dodatkiem dla wędkarzy tkwiących godzinami nad jeziorem. Wręcz przeciwnie: kapelusz wędkarski zostaje z nami na dłużej w świecie mody! Zaprojektuj teraz swój własny kapelusz wędkarski.