Fartuch ze spersonalizowanym haftem
Brak minimalnej wielkości zamówienia

Fartuchy z haftem od Spreadshirt

Najlepszy materiał dla pracowników gastronomi i kucharzy amatorów

Zamów haft
Osobiste porady
Napisz do nas na lub zadzwoń pod numer:
W cenie pomoc grafika
Zoptymalizujemy Twój plik haftu – całkowicie bezpłatnie.
Bezpłatne sprawdzenie zamówienia
Sprawdzimy jakość i rozmieszczenie motywów w zamówieniu.

Na pewno nie zwyczajny: haft

Zbliżenie spersonalizowanego haftowanego logo firmy
  • najtrwalsza technika uszlachetniania
  • wysoka jakość i doskonały gatunek
  • idealne rozwiązanie dla napisów i logo

Haft prezentuje się niezwykle elegancko i przekonuje swoją wytrzymałością. Na bluzach, czapkach z daszkiem, fartuchach, koszulkach polo i wielu innych produktach haft będzie wyglądał szczególnie żywo i ekskluzywnie. Ponieważ haft wykonany jest prawdziwymi nićmi, Twój tekst lub logo będą tak samo trwałe jak odzież.

Zamów online fartuchy ze spersonalizowanym haftem

Haftowane fartuchy na każdą okazję

Jedni potrzebują spersonalizowanych fartuchów na grilla na działce, inni kompletu fartuchów do gastronomii lub zapasek kelnerskich na imprezę w klubie lub firmie. Nieważne, czy szukasz fartucha z wiązaniem z przodu, szelkami, do kawiarni, restauracji, czy do własnej kuchni: chętnie pomożemy w realizacji Twoich pomysłów.

Fartuchy z haftowanymi logo

Spreadshirt oferuje szeroki wybór fartuchów, na których można wykonać haft. Co powiesz na wyhaftowane logo lub indywidualny motyw reprezentujący firmę lub stowarzyszenie? U nas wszystko jest możliwe. Bez problemu możesz zaprojektować własne fartuchy i zamówić je w dowolnej ilości egzemplarzy tylko dla siebie lub dla całego zespołu.

Fartuchy dla wszystkich: Zamówienia hurtowe

Zastanawiasz się nad ubraniem całego zespołu w fartuchy z haftem? Nasze fartuchy unisex przekonują wysoką jakością i wytrzymałością. Dzięki temu idealnie nadają się jako odzież robocza dla kucharzy i innych pracowników gastronomii. Składając zamówienie hurtowe, możesz oczywiście skorzystać z najlepszej obsługi. Zaprojektuj wybrane fartuchy ze swoim logo lub motywem w bardzo prosty sposób. Dla dopełnienia wizerunku możesz dobrać pasującą koszulkę polo z Twoim logo lub motywem.

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas: +48 22 307 40 49
pon.-pt. 9:00-18:00
Wyślij nam e-mail
Napisz do nas na WhatsAppie

Odpowiemy w 24h (w dni robocze)