Odzież ekologiczna

Odkryj eko modę z możliwością personalizacji

Zaprojektuj teraz
Oblicz tutajczas i koszty dostawy
Drukowane na zamówienie w Europie 
Produkujemy tylko to, co zamówisz lub zaprojektujesz – od pojedynczych produktów po zamówienia hurtowe. A wszystko to bez nadprodukcji!
Mniej niż 2% wymian towaru
Mniej niż 2% zwrotów to jedna z najniższych wartości w branży. Wszystkie odesłane towary są przekazywane przez nas na szczytne cele lub recyklingowane.
Zielony prąd (nie tylko) dla zielonych produktów
Od 2020 roku zapotrzebowanie na energię elektryczną naszych serwerów w UE i naszej centrali w Lipsku pokrywamy zieloną energią elektryczną.

Kochamy eko produkty – we wszystkich kategoriach

Odkryj nasze zrównoważone marki

Zielone, zieleńsze i najzieleńsze pomysły na motywy

ekologiczna-koszulka-damska-premium
ekologiczna-koszulka-m%c4%99ska-premium
ekologiczna-koszulka-m%c4%99ska
ekologiczna-koszulka-m%c4%99ska
ekologiczna-koszulka-m%c4%99ska
ekologiczna-koszulka-m%c4%99ska
ekologiczna-koszulka-m%c4%99ska
ekologiczna-koszulka-damska-premium

FAQ – Często zadawane pytania

Czy zapakujecie moją spersonalizowaną odzież bez użycia plastiku?

Tak, od stycznia 2022 roku wysyłamy duże zamówienia (od ok. 5 produktów) w papierowych opakowaniach. Aktualnie intensywnie pracujemy nad tym, aby do końca tego roku móc zaoferować opakowania bez plastiku także dla mniejszych zamówień. Więcej o zrównoważonym rozwoju i naszej wizji możesz przeczytać tutaj.

W jaki sposób rozpoznam, które z produktów wykonane są ze zrównoważonych materiałów?

Wykorzystaj w tym celu opcję filtrowania na stronach produktów. Aby zobaczyć tylko zrównoważone artykuły z naszego asortymentu, kliknij na przycisk Produkty ekologiczne.

Czy tusz, który wykorzystujecie do wykonania nadruków na mojej odzieży, jest ekologiczny?

Do bezpośredniego druku cyfrowego, czyli naszej standardowej techniki druku, wykorzystujemy ekologiczne tusze i wegańskie kolorowe pigmenty, a w procesie drukowania oszczędzamy wodę i energię.

Jak duża jest różnorodność produktów w eko asortymencie Spreadshirt?

Mamy coraz więcej ekologicznych produktów. Chcemy, aby do końca 2022 roku w naszej ofercie znalazły się zrównoważone alternatywy dla prawie wszystkich produktów.

Czy nadruki na produktach zamawianych w ramach usługi print on demand wykonywane są w Europie?

Tak, nadruki na wszystkich naszych produktach wykonywane są w Europie, w naszych zakładach produkcyjnych w Polsce (Legnica) lub Czechach (Krupka). Usługa print on demand oznacza, że nadruki lub hafty wykonywane są dopiero po wpłynięciu zamówienia. Dzięki temu nasze produkty są wyjątkowo ekologiczne.

Co dzieje się z odesłanymi towarami?

Nasz wskaźnik zwrotów wynosi poniżej 2%, co jest jedną z najniższych wartości w branży. Wszystkie odesłane nam przez Ciebie towary są przekazywane na szczytne cele lub recyklingowane. Więcej informacji na temat darowizn i recyklingu znajdziesz tutaj.

Jakie kroki w kierunku zrównoważonego rozwoju podejmujecie podczas produkcji mojej odzieży?

Od 2019 roku do realizacji zamówień w naszych zakładach produkcyjnych nie używamy papieru, co pozwala nam oszczędzić rocznie 767 drzew. Oprócz tego regularnie inwestujemy w nowoczesne, bardziej przyjazne środowisku technologie i produkty. Niedawno zainwestowaliśmy 10 milionów euro w nowoczesne drukarki Kornit Atlas. Naszym kolejnym dużym krokiem jest przejście na opakowania bez plastiku dla wszystkich zamówień.

Uczciwa moda z charakterem

Chcesz przekazać światu swoją wizję w postaci nadruku na koszulce ze zrównoważonej produkcji? Zielone motywy sprawiają, że Twój silnik elektryczny aż mruczy? Po prostu nie możesz oprzeć się eko produktom? W takim razie jesteś we właściwym miejscu! Odkryj wspaniałe, ekologiczne produkty i zaprojektuj kubki, bluzy z kapturem, torby, koszulki i wiele innych artykułów wedle własnego gustu! Nadruk na Twoim eko produkcie wykonany zostanie przy pomocy wegańskich i wodooszczędnych tuszy (oraz dużej dozy miłości!).

Odkryj zrównoważone marki

W naszej ofercie znajdziesz odzież wyprodukowaną zgodnie z zasadami sprawiedliwego handlu od wielu różnych producentów. Oprócz tego sami produkujemy ekologiczne produkty w ramach naszej kolekcji Premium! Nosząc swoją nową koszulkę wykonaną z ekologicznej bawełny z nadrukiem w postaci Twojego własnego motywu, udowodnisz, że zrównoważona moda może być nie tylko elegancka, ale i wyjątkowa.

Eko czy eko? Wybór należy do Ciebie!

Masz wybór także w przypadku mody fair trade: znajdź jedną z wielu dostępnych u nas koszulek dla siebie lub kogoś bliskiego. Rzuć okiem także na nasze ekologiczne śliniaczki i body dla małych łobuziaków. I Ty możesz być eko od stóp do głów – już teraz zdecyduj się na dresy, bejsbolówki, torebki lub inne produkty z naszej ekologicznej kolekcji. A wszystko to z jedynym w swoim rodzaju nadrukiem!

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas: +48 22 307 40 49
pon.-pt. 9:00-18:00
Wyślij nam e-mail
Napisz do nas na WhatsAppie

Odpowiemy w 24h (w dni robocze)