Spersonalizowana wielofunkcyjna chustka

Zaprojektuj własną wielofunkcyjną chustkę

Para w spersonalizowanych bandanach uprawia sport na łonie natury
Oblicz tutaj
Kupuj więcej i więcej oszczędzaj
Twój rabat ilościowy zostanie naliczony całkowicie automatycznie.
Tysiące motywów
Ogromny wybór bezpłatnych motywów, którymi możesz samodzielnie ozdobić produkty. Łatwe wyszukiwanie dzięki filtrom.
Łatwy zwrot
Masz 30 dni na zwrot lub wymianę towaru.

Szczegóły produktu

Chustka wielofunkcyjna

Nasz MacGyver: Tę wielofunkcyjną chustkę możesz nosić na 12 różnych sposobów, dzięki czemu zawsze ochroni Cię dokładnie tam, gdzie to potrzebne: jako lekki szalik wokół szyi, osłona na twarz, zakrywająca usta i nos, albo jako czapka na głowę.
  • Można ją nosić na 12 różnych sposobów
  • Wymiary: ok. 25 X 50 cm
  • Zalecane pranie ręczne. Nie prasować
  • Materiał: 100% poliestru
Wskazówka: Spreadshirt zaktualizował oznaczenia tego produktu. Twoje zamówienie może zawierać nowy lub stary produkt – aż do wyczerpania zapasów.
Odzież firmowa - baner

Odzież firmowa

Zleć nadruk lub wyhaftowanie logo. Porady i sprawdzenie zamówienia w cenie.

Serwis Graficzny

Efektownie zaprezentujemy Twoje pomysły

Zaprojektuj własną wielofunkcyjną chustkę

Tak możesz nosić wielofunkcyjną chustkę

Czy wiesz, czym wyróżnia się wielofunkcyjna chustka? Tym, że możesz ją nosić na wiele różnych sposobów! Możesz założyć ją na 12 sposobów: jako opaskę na włosy, chustkę na głowę w różnych wersjach, możesz zawiązać ją na ręce lub zasłonić nią usta i nos, Stąd również genialna nazwa chustki. W Spreadshirt nie tylko kupisz ją w czterech kolorach, ale dodatkowo możesz ją samodzielnie zaprojektować! Noszenie chustki na twarzy może chronić Ciebie i innych przed zakażeniem drogą kropelkową.

Chustka komin jest genialna

Jak to możliwe, że chustkę, której nie trzeba wiązać, da się nosić na tyle różnych sposobów? Nasza wielofunkcyjna chustka ma krój komina. Nie ma początku ani końca i zakładasz ją przez głowę jak T-shirt. Pierwotnie chustka komin była przeznaczona dla sportowców i motocyklistów, aby w prosty sposób chronić ich przed zimnem. Dlatego jest taką idealną kominiarką. Na swojej chustce możesz umieścić fajne motywy lub hasło. W ten sposób praktyczna chustka stanie się stylowym dodatkiem na co dzień.

Jak zaprojektować chustkę

Chcesz mieć wielofunkcyjną chustkę, ale nie wiesz, jak ma wyglądać? Zastanów się, w jakim wydaniu będzie najlepiej wyglądała na szyi. Możesz umieścić na niej prawie każdy motyw – od kwiatków, poprzez symbole, powiedzonka, aż po wzory. Możesz oczywiście zaprojektować ją tak, że będzie wyglądała wyjątkowo cool po założeniu na usta: w stylu pirackim albo motocyklowym. Podczas następnego wyjścia do pracy czy do sklepu na pewno wyróżnisz się w tłumie, a przy tym będziesz chronić siebie i innych.

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas: +48 22 307 40 49
pon.-pt. 9:00-18:00
Wyślij nam e-mail
Napisz do nas na WhatsAppie

Odpowiemy w 24h (w dni robocze)