Oblicz tutaj czas dostawyWięcej informacji
Rabat do 70%
Najlepsze ceny. Najlepsze usługi.
100% kreatywnej wolności
z tekstami, motywami i obrazami
Ponad 200 produktów
czeka na Twoje pomysły.
Różne ramki na zdjęcia do spersonalizowanych prezentów ze zdjęciem

Nasze szablony

Niech Twoje zdjęcie wyróżnia

Własnej roboty prezenty ze zdjęciem

Na Boże Narodzenie, urodziny, ślub czy narodziny dziecka – wszyscy czasami szukamy wyjątkowych, osobistych prezentów, które pokażą obdarowanej osobie całą naszą sympatię. Niezwykłe prezenty ze zdjęciami to świetny pomysł, aby dokładnie to przekazać! W Spreadshirt znajdziesz wiele produktów, z którymi możesz stworzyć własny prezent ze zdjęciem. A najlepsze jest to, że to dziecinnie proste! Wybierz produkt i załaduj zdjęcie, a w ciągu kilku dni otrzymasz swój oryginalny prezent ze zdjęciem.

Spersonalizowane prezenty ze zdjęciem dla Niego i dla Niej

Zaprojektuj prezenty ze zdjęciem dla wszystkich swoich bliskich – dla Niej i dla Niego, dla najmłodszych i dla dziadków, dla pary lub swojego partnera. W szerokim asortymencie produktów Spreadshirt znajdzie się coś dla każdego: Stwórz etui na smartfona ze zdjęciem dla nastolatka, kubek ze zdjęciem dla babci lub wymyśl własny prezent ze swoim zdjęciem. Czy chcesz, aby Twoje prezenty ze zdjęciem były naprawdę niezwykłe? Wystarczy umieścić zdjęcie w fajnym kształcie, aby nadać mu zupełnie nowy wygląd.

Wyjątkowe prezenty ze zdjęciem

Techniki druku Spreadshirt są tak samo niezwykłe, jak Twój kubek, poduszka czy etui na smartfona ze zdjęciem. Aby Twój prezent ze zdjęciem wyglądał naprawdę świetnie i długo służył obdarowanej osobie, stosujemy różne techniki druku w zależności od produktu. Niezależnie od tego, czy chcesz wykonać nadruk na poduszce, czy zaprojektować własne etui na smartfona, wszystko sprowadza się do tego, że Twój prezent jest bardzo osobisty i sprawi komuś mnóstwo radości. Samodzielne projektowanie prezentów ze zdjęciem jeszcze nigdy nie było tak proste!