Oblicz tutaj
Filtry i szablony zdjęć
Możesz skorzystać z wielu filtrów i szablonów do zdjęć.
Osobiste porady
Napisz do nas na lub zadzwoń pod numer:
Tysiące motywów
Ogromny wybór bezpłatnych motywów, którymi możesz samodzielnie ozdobić produkty. Łatwe wyszukiwanie dzięki filtrom.

Przekształć swoje zdjęcia

Od pamięci do artystycznego projektowania zdjęć

Spersonalizowany upominek z kotem w okrągłym kształcie

Kształty

Wybierz pomiędzy geometrycznymi kształtami lub ramkami z efektami i pozwól swojemu zdjęciu wypaść z ramki.

Edytuj zdjęcie kota za pomocą filtrów

Filtry

Zanurz swoje zdjęcie w miękkim świetle lub zmień je w obraz polaroidowy. Z odpowiednim filtrem sprawisz, że każde wspomnienie nabierze blasku.

Zaprojektuj swój własny produkt fotograficzny z możliwością regulacji kontrastu, jasności itp. dla zdjęcia kota

ustawienia

Wybierz spośród geometrycznych kształtów lub ramek do zdjęć, aby stworzyć wyjątkowe zdjęcie. Na przykład, zwiększ kontrast, aby uzyskać większą wyrazistość kolorów podczas drukowania.

Bon podarunkowy zapakowany na prezent jest wręczany przed choinką

Nasze bony podarunkowe

Bon towarowy to zawsze trafiony prezent

Serwis Graficzny

Efektownie zaprezentujemy Twoje pomysły

Własnej roboty prezenty ze zdjęciem

Na Boże Narodzenie, urodziny, ślub czy narodziny dziecka – wszyscy czasami szukamy wyjątkowych, osobistych prezentów, które pokażą obdarowanej osobie całą naszą sympatię. Niezwykłe prezenty ze zdjęciami to świetny pomysł, aby dokładnie to przekazać! W Spreadshirt znajdziesz wiele produktów, z którymi możesz stworzyć własny prezent ze zdjęciem. A najlepsze jest to, że to dziecinnie proste! Wybierz produkt i załaduj zdjęcie, a w ciągu kilku dni otrzymasz swój oryginalny prezent ze zdjęciem.

Spersonalizowane prezenty ze zdjęciem dla Niego i dla Niej

Zaprojektuj prezenty ze zdjęciem dla wszystkich swoich bliskich – dla Niej i dla Niego, dla najmłodszych i dla dziadków, dla pary lub swojego partnera. W szerokim asortymencie produktów Spreadshirt znajdzie się coś dla każdego: Stwórz etui na smartfona ze zdjęciem dla nastolatka, kubek ze zdjęciem dla babci lub wymyśl własny prezent ze swoim zdjęciem. Czy chcesz, aby Twoje prezenty ze zdjęciem były naprawdę niezwykłe? Wystarczy umieścić zdjęcie w fajnym kształcie, aby nadać mu zupełnie nowy wygląd.

Wyjątkowe prezenty ze zdjęciem

Techniki druku Spreadshirt są tak samo niezwykłe, jak Twój kubek, poduszka czy etui na smartfona ze zdjęciem. Aby Twój prezent ze zdjęciem wyglądał naprawdę świetnie i długo służył obdarowanej osobie, stosujemy różne techniki druku w zależności od produktu. Niezależnie od tego, czy chcesz wykonać nadruk na poduszce, czy zaprojektować własne etui na smartfona, wszystko sprowadza się do tego, że Twój prezent jest bardzo osobisty i sprawi komuś mnóstwo radości. Samodzielne projektowanie prezentów ze zdjęciem jeszcze nigdy nie było tak proste!

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas: +48 22 307 40 49
pon.-pt. 9:00-18:00
Wyślij nam e-mail
Napisz do nas na WhatsAppie

Odpowiemy w 24h (w dni robocze)