Zaprojektuj jedyną w swoim rodzaju smycz do kluczy z nadrukiem

Smycz do kluczy
Smycz do kluczy z nadrukiem – z Twoim własnym motywem
Zamawiaj więcej, płać mniej

Zamawiaj więcej, płać mniej

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Motywów co niemiara

Motywów co niemiara

Oblicz tutaj termin dostawy Więcej Informacji
Standardowa
Premium
Ekspresowa

Smycz do kluczy

 
(0)
Klucze zawsze pod ręką. I nie tylko! Dzięki tej smyczy z karabińczykiem, którą możesz zawiesić na szyi, nie zgubisz już żadnego biletu na koncert ani identyfikatora.
  • metalowy karabińczyk
  • klamra z tworzywa sztucznego umożliwiająca szybkie odpinanie kluczy
  • szerokość paska: 25 mm
  • waga: 35 g
  • materiał paska: 100% poliestru

Nie odwieszaj pomysłów do lamusa! Twoja smycz do kluczy z nadrukiem

Znasz ten problem? Twoja torba aż pęka wypełniona po brzegi najprzeróżniejszymi rzeczami. Ty grzebiesz i szperasz, ale nie możesz znaleźć swoich kluczy. Koniec z tym! Zaprojektuj smycz z oryginalnym nadrukiem i nie trać czasu na szukanie kluczy, kiedy najbardziej ich potrzebujesz! To nie wszystko! Smycz do kluczy nadaje się idealnie do zawieszenia Twojego identyfikatora. A najlepsze jest to, że dzięki praktycznej plastikowej złączce odepniesz plakietkę w mgnieniu oka.

Zaprojektuj smycz do kluczy z nadrukiem w dowolnym kolorze

Nie ważne, czy chcesz wykorzystać smycz do kluczy jako artykuł marketingowy, prezent dla najbliższej Ci osoby, czy na własny użytek – dzięki stosowanym przez nas technikom druku zrealizujemy każdy Twój pomysł. Wybierz dowolny kolor smyczy – najlepiej taki, który będzie kontrastował z Twoim nadrukiem. Przekonaj się! Spreadshirt to ekspert od nadruków na żądanie. U nas zaprojektujesz od ręki smycze z nadrukiem specjalnie na Twoją akcję promocyjną, targi lub wydarzenie muzyczne.